Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kangurek

Jaki krem do twarzy na cieplejsze dni?

Polecane posty

Przez zime i teraz jeszcze mamy NIVEA BABY hipoalergiczny czy on jest dobry na cieplejsze dni??? czy powinien być jakiś z faktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kupiłam nivea baby krem ochronny na słonce z filtrem 30 zalecany juz od pierwszych dni zycia dziecka (nie zawiera filtrów chemicznych) nie wiem na razie jaki jest choc kolezanka mowi ,ze fajny i wydajny i jej dziecka nie uczula wiec mysle ,że warto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie poszukam u nas ,nivea urzywam od x lat więc napewno się na tym kremie nie zawiode.A i jeszcze jedno moze ktoś wie bo ja sie kompletnie na tym nie znam jakie małe dziecko (7 miesięcy) powinien mieć faktor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangurek czeeeeeeeeeść :) :) :) :) :) :) Słownik a Ty się odczep od niej bo ona te błędy to tak automatycznie robi i następnym razem i tak napisze urzywam :D :D nie Kangur ?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowniczku Ty to lepiej powiedź mi jak z tym kremem jest a nie z ortografią jej naucze się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangurku - wydaje mi się, że dla takiego małego dziecka 25 albo 30 będzie najodpowiedniajszy. Dla starszego dziecka wystarczy 20, chyba że jedzie sie w ciepłe kraje albo dziecko ma bardzo jasna karnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że krem musi mieć specjalny faktor. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i musimy dbać o nią najbardziej jak umiemy. Polecam krem marki hipp. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×