Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
złudzenie_optyczne

Najladniejsze imiona

Polecane posty

Jakie imiona Wam sie podobaja? bo mi dla chlopca Oktawian i Kuba a dla dziewczynki Zuzia :) Moje imie strasznie mi sie nie podoba (Justyna), ale chyba wszyscy tak maja, za to z bierzmowania jest ok bo sama wybieralam (Magdalena) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka jest ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka.
Agnieszka jest okropne.Sama mam tak na imie i z checia bym zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki ładnie jest Alicja ,Julianna albo Basia:) Dla chłopca-Jakub, Mateusz, Łukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie imiona: dla dziewczynki:Agata, Natalia, Julia, Karolina, Dominika dla chlopca:Jakub, Kamil, Marcin, Michal Nienawidze mojego wlasnego imienia(Marta), blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam mala to zawsze sie przedstawialam Agatka, milosc do tego imienia zwyciezyla tez na bierzmowaniu, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aida, róża , maja, amelia, alma dla dziewczynki filip, maksymilian ,klemens i wacek dla chłopczyka:) nie lubię pospolitych imion wszystkie te kaśki, anki,aśki, olki, ale, marty itepe. są opykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella *
IZABELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Mi się dla chłopca podoba Daniel, często fajni chłopacy w filmach maja tak na imię, zdrobnienie Danny też jest urocze, za granicą oczywiście:) No i jeszcze Gabriel A dla dziewczyny... Julia, ale w tej kategorii chyba nic mnie specjalnie nie rusza Teraz nic mi nie przychodzi do głowy, ale pewnie miałam jeszcze jakieś inne typy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mściwój Czarnobylski
Mściwój Napoleon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale amelia i maja to wlasnie
teraz najbardziej oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mściwój Czarnobylski
Mów mi Mostek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mściwój Czarnobylski
tak napewno ba sz z nia najlepsze wspomnienia!! spadaj lumpie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresy
podobają nam się z reguły imiona które noszą lubiane przez nas osoby i odwrotnie- jesli kogoś nie cierpimy to i imię nam obrzydnie. Ja znam genialną Martę, najwspanialszą przyjaciółkę na świecie. I Agnieszkę której nie znoszę. Podoba mi się imię Michał, Patryk, Kamil, Damian, Milena (Milusia dla dziecka), Wiktoria, Natalia, Maja... Ja mam na imię Renata, kiedyś mi się nie podobało, ale teraz może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię swoje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mściwój Czarnobylski
Renata kible zamiata bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopiec: RADEK, podobalo mi sie zawsze, mniej wiecej odkad mam 4 latka :P wszystkie lalki sie nazywaly radek, moja pierwsza milosc, potem poznalam jeszcze kilku radkow a ciagle jestem pewna ze moj syn bedzie radek :) ewentualnie bedzie wojtek lub maciek... dziewczynka: paula, weronika, magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym córeczkę
Nigdy nie dałabym córce na imię: Agnieszka, Anna, Karolina, Magdalena, Joanna, Julia, Weronika, Justyna itp. Te imiona są śliczne, ale na świecie jest zbyt wiele kobiet o imieniu Zuzanna czy Maja, by dawać te imiona kolejnym pokoleniom. Imiona, które mnie się podobają (żeńskie): Klaudia, Nadia, Oliwia. Męskie: Tobiasz, Michał (to imię mojej pierwszej i jedynej miłości, stąd sentyment), Konrad. Jest bardzo mało męskich imion, które mi się podobają, to byłaby tragedia gdyby urodził mi się synek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek
Olga - dla dziewczynki Igor - dla chlopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona - Majeczkaaaaaaaaaa
moje imie zawsze mi sie podobało , ale swojemu dziecku nie moge dać tak na imie, więc: dla dziewczynki: Amelia, Oliwia, Olimpia dla chłopca: Maksimus, Maksymilian, Konrad, Radek ślicznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingoria
Arek lub Alek - imiona męskie, które najbardziej mi się podobają. Imion żeńskich nie mam jakichś specjalnie ulubionych ale dosyć ładne są: Iga, Jagoda, Kaja, Nina - narazie takie przychodzą mi do głowy. Lubie takie dosyc oryginalne ale bez przesady. Z takich pospolitych to mi się Ola jeszcze podoba lub Ala. Ja jestem Marta -początkowo bardzo mi się nie podoabło ale teraz mysle że jest całkiem ok (Marta z hebrajskiego znaczy pani) :) Na drugie mam Aśka :/ -paskudnie, podobnie jak Anka i Kaśka- najbardziej pospolite imiona. A na trzecie dałam sobie Lidka bo mi sie spodobalo:) Nie uznaje imion nie polskich typu: Nikola, Pamela, Kewin itp. a teraz co chwile slysze jak wołają na małe dzieci: nikolko!, kewinku! bleee wole juz zwykle zosie, hanie, jasie lub franki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingoria
Teraz jest tez pełno Oliwii i Gabrysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona - Majeczkaaaaaaaaaa
Ostatnio podobaja mi sie tez stare imiona jak np. Łucja lub Stanisław ( ale to dopiero na drugim miejscu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynki podobają mi się imiona Ida, Anita, Sylwia... ja sama mam na imię Kasieńka, też prześlicznie:) a dla chłopca Hubert, Juliusz, Dominik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×