Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
złudzenie_optyczne

Najladniejsze imiona

Polecane posty

Gość snowww
NIENAWIDZĘ imienia ADRIANNA :o dlatego ze wszystkie Adrianny,Ady które znam są tak plytkie i malostkowe ze az boli :D a ULUBIONE IMIONA no to tak hhe: dla dziewczynki: Julia(oklepane,ale co tam), Aleksandra,Magdalena,Zuzia(no Zuzanna;) ), Zosia,Natalia dla chłopca: Dawid, Jakub,Mateusz,Tomek, Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
moje ulubione meskie imie to Krystian Fabian tez mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiękniejsze na świecie
ANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskie to Jakub, Paweł , Rafał Robert i Michał Żeńskie to Leonora, Izabella I jeszcze moje imie czyli Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta jedna
lubie swoje imie ale tylko w zdrobnieniu (wiolka , wiola a nie wioleta) no bo brzmi jakos tak sympatyczniej. podoba mi sie imie pawel a waga tej pani wyzej to chyba w polowie waga cyckow... :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenskie: Julia, Aleksandra, Ida, Gabrysia, Amelia, Zosia, Zuzia, Małgosia, Maja, Jagoda, Malina, Emilka, Łucja meskie: Karol, Mateusz, Joachim, Kuba, Marek, Marcin, Michał, Piotrek, Tomek, Paweł, Łukasz, Kacper, Maciek, Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaci
Krystyna napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowe ciasteczko
najladniejsze damskie imionka: Matylda, Kaja nie cieeerpie takich oklepanych niestety juz imion choc niebrzydkich :anna ,agnieszka,katarzyna wystarczy juz na swiecie przedstawicieli tych imion:] a najladniejsze meskie ktore mi sie strasznie podobaja to :Ernest, Oskar,Bruno :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-
Mi tam sie podobają imiona takie: Diana, Zuzia, Eliza, Ada, Iga, Inga. A dla chłopca: Kuba,Adam,Czarek,Damian,Przemek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej podoba się Julia,Karolina i Agata, a męskie Marcin , Kuba i Maciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeeks
Laura,Matylda,Anastazja,Amelia,Aniela. Oskar,Nikodem,Teodor,Brunon,Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryl dla chlopaka
Cyryl dla chlopaka a dla dziewczynki Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
Mi najbardziej podoba się imie dala chlopaka Kevin i Mariusz:) a dla dziewczynki Kamila i Emilia moja kuzyna dała synkowi na imie tymoteusz :0 niepodoba mi sie ale podoba mi się jeszcze nikodem i nienawidze imiona mateusz-moj brat ma tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia-dośc orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrycia
Ja mam 2 chłopców i 2 dziewczynki mają na imie Florian i Eryk:):)a dziewczynki kunekunda po prababci i elżbieta po drugej prababc ja ma na imie Maria:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highlonda
Alicja - najpiekniejsze :) i Igor tez moze byc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
taaa, julcia pewnie ze ladne jak i Kuba :] Pracuje w przedszkolu, w grupie 5 latkow mam 6 Julii i 7 Kubusiow :D poza tym są 3 Aleksandry i 3 Zuzie. jest jazda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo mama
a co sądzicie o imieniu Adriana dla córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektroniczny morderca
leszek i jarek żaondzą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
Adriana ślicznie :) ale przygotuj sie, ze wiekszosc osob i tak bedzie wołac Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekie imiona kocham je
Siemka wszystkim uwielbiam dzikei imiona jestem po 40 i mam to po mamie ma 6 dzieci i dużo rodzeństwa to ich imiona:)DARREN,DARRIUS PAMELIA,ADAMINA,OBELIA,TOMASH,BALIN,BELICIA,ZACK,YARON,QUASAR,MACKENZIE, MYLES,WAKANDA.To tyle mam też jednego pasa, 2 koty i choika pies ma na imie (kil)kkot(Mik)KOt2(puchp)a chomiczek(pep) POzdrawiam wszystkich i całuje mam nadzieje zepodobają wam się moje imiona ja beznich niemogłam bym życ sama mam na imie Meilen buziolki dla wszystkich kturym chciało się tyle czytaś pa pa musze leciec bo mi malutki darris płacze pa pa:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .KaMiLa.
.::K::a::M::i::L::a::. RZONDZI I TAK BĘDZIE NA ZAWSZE JUPI JUPI JEJ BUZIOLKI DLA TYCH KTÓRZY MAJĄ NA IMIE .::K::a::M::i::L::a::. :):):) KAMA KAMA JEST MISTRZEM NARA DLA INNYCH IMIAN A TY Z TYMI DZIKIMI IMIONAMI SPULCZUJE TWOIM DZIECIA I RODZEŃSTWÓ TAKIE IMIONA NO NIE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada imie kamila jest glupie
moje dzieci soą zadowolone i rodzenstwo też kamila to niejest super imie bo jest spotykane i niespulczuj bo one są zadowolone że niemaja takich imią jak inni i jak ktoś woła np. emma to nie 3 osoby się odwracaja tylko jedna i niema problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o Anastazji - Nastce?? i Apolonii- Poli?? ja tak bym mogła nazwać córeczki a cała rodzina chce mnie za to zabić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari-na
A moim zdaniem najładniejsze imiona żeńskie to: Zuzanna, Regina, Nadia, Ligia. Jeśli chodzi o męskie to: Kajetan, Konrad, Jakub, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrójne życie
Ewa, Weronika, Anna, Marta, Tatiana, Olga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppppppp
A Aneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×