Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
złudzenie_optyczne

Najladniejsze imiona

Polecane posty

jak dla mnie zbyt twarde, no i nie znalam zadnej fajnej Anety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaaj....
dla dziewczynki Julia lub Paula a chlpiec Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeri
Hm. Najładniejsze imie żeńskie według mnie to Wiktoria (: Bardzo mi sie podoba. :p ...Aleksandra, Nadiya, Majka, Olga, Angelika.. Wszystkie śliczne ;) Mam na imie Marta ii.. kiedyś wydawało mi sie to imie ochyyydne! Ale teraz .. mi sie podoba.nawet ;d Imie męskie.. Michał! tylko Michał ;** najśliczniejsze. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia1991
A mi się podoba moje imię ;P A tak serio to bardzo ładnie jest Natalia i Blanka;)A z zagranicznych to Jessica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia1991
Zapomniałam dodać męskich imion ;P Najładniejsze(wg, mnie) to Allan i (tak jak moje kochanie) Marcin;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiQuita
Ewelina ...co sądzicie o tym imieniu ??? xD =***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Małgośka--00
Z meskich imion: Maciej, Konrad, Cezary(podoba mi sie zdrobnienie Czarus:)). A z damskich: Oliwia, Liwia, Aleksandra, Natalia, Agata, Marta. A ja mam na imie Gosia i moje tez bardzo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Małgośka--00
Blanka tez ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest ładnych imion, mi sie kiedys podobalo np. Julia. szkoda tylko ze co jakis czas jest boom na jakies imie i kazda mamusia nazywa swoje dziecko no własnie np Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo zreszta pelno jest Natalii, Wiktorii i Zuź (jedno z brzydrzych imion wg mnie). natalia&wiktoria sa ladne - ale niestety te imiona w takich ilosciach w jakich sa teraz nadawane traca swoja wyjatkowosc i beda za kilka lat niestety tak pospolite jak dzis ania i kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara i Borys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka119
mi sie moje imie podoba...ale za duzo osob sie tak nazywa ;P dla dziewczynki:Adrianna,Aleksandra,Zuzanna i bardzo mi sie podoba takie imie:Saskia - jakbym mieszkala w niemczech albo holandii,to bym na pewno tak nazwala swoją córeczkę dla chłopczyka:Patryk,Tomek,Adam,Damian,Hadrian(moje ulubione) ;D a co sadzicie o nazwaniu corki:Miłosc :D slyszalam,ze tak sie da nazwac...jest tez imie Nadzieja,ale ono calkiem ładnie brzmi :) Nie podoba mi sie Justyna,Ewa,Grzegorz,Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka119
sorry,mialo byc - Patryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka119
a czemu nieaktualny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ząbek--
Saskia? Tak chyba miala na imie zona Rembrandta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba imię Jonasz, Jonaszek. Swojemu synkowi dam tak na imię.A dla dziewczynki to jeszcze nie wiem , ale uważam ,że Jadwiga to bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaazzzzzzzz
DAWID ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvv
Mi rodzice tj. bardziej chyba mama mieli dać na imiona SARA BEATA ale tacie w Urzędzie się pokręciło i Sara wyszło jako drugie a Beata przeobraziło się w Agata tak więc jetsem teraz AGATA SARA. Posługuje się oczywiście tylko tym pierwszym chociaż strasznie chciałabym mieć na imię Sara, ale w życiu bym nie chciała mieć na imię Beata więc nawet nie jest źle z tą Agatą. ale i tak szkoda że nie Sara. Razem z moim rodzeństwem mielibyśmy piękne imiona ESTERA, SARA, DAWID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka89pce
Dla dziewczynki: Zuzia, Jullia, Kornelia, Roksana, Zofia, Maria Dla chłopca: Jakub, Filip, Damian, Wiktor, Konrad, Mariusz, Robert, Mikołaj, Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina147
Dla dziewczynki Marissa i Isabel (jest możliwew Polsce nadanie córce imienia Isabel,a nie Izabella?) Dla chłopca Wiktor,Cezary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaabciaa
Dlaa dziewczyneek : * Pola * Maja * Nicola * Olaa Dlaa chłopców : * Michaś * Antoś * Jaś * Franek :***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kggdd
Tobiasz - fajne zdrobnienie Tobi, Tobik. Dla dziewczynki Estera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuś100 *
DLA dziewczynki Nicol-Nicola ,Niki ,Nicoluśa ,Nikusia ,Nicolka Kinga-Kinia ,Kiniusia ,Kiniuśka ,Kinguś Dominika-Dominisia ,Dominiczka ,Dosia ,Dominia Oliwia-Oliwka ,Oli ,Olisia Natalia-Natalka ,Nati ,Natka ,Natusia Daria-Darusia ,Daruś ,Darinka DLA chłopca Marcin-Marcinek ,Marcinuś ,Maruś Adrian-Adrianek ,Aduś ,Adi Damian-Damianek ,Damianuś Szymon-Szymek ,Szymuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahus
dla dziewczynki Eunika sliczne ;) dla chłopca Adrian albo Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata taka jedna
dla dzieczynki agatka (ale odpada na wstępie) dla chłopca kubuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×