Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
złudzenie_optyczne

Najladniejsze imiona

Polecane posty

Gość BARBIE.
dziewczynka Barbie chłopiec Ken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynkito :OLA,MAJA,SANDRA ,WIKTORIA,BLANKA,GABI,MICHALINA,LILANA,MIJA ,NAOMI dla chlopca:DORIAN,FABIO,PAWEŁ,DAMIAN,ALAN,MARKO,MARCELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sadziedie o imionach: dla dziewczynki :Nadia i Vivien dla chłopca: Alexander, Viktor? ładne? a jak wy nazwiecie swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe28
na pewno nie nicola, bo co druga dziewczynka z zapyzialych blokowisk i kamienic ma na imie nicola. podobnie z andzelami, zuzami, dariami. wszystkie dzieci jakie znam o takich imionach maja rodzicow z wyksztalceniem podstawowym i wstydzilabym sie tak nazwac dzieciaka, chociaz imiona nie brzmia nawet tak brzydko. do podobnej klasy imion zaliczam sary, laury, isabell to juz szczyt tandety - ani polskie ani ladne, szkoda ,ze nei izaura, bedzie sie z kogo posmiac na podworku w kamienicznej studni. podobnie chlopcy- brajan (wersja spolszcona z j wola o pomste do nieba), kevin. za to co drugi chlopiec wsrod tych wyksztalconych i po studiach nazywa sie franio albo antek wiec tez odpada, dla dziewczynki odpadaja bure i pospolite anie, kasie i podobnie jak w przypadku frania i antka wersje zenskie- antosia i frania. do tego dorzucam marie- brzydkie i nadete. ze staropolskich (a w kazdym razie nienowoczesnych)imion dla dziewczynki widze ewentualnie barbare. ja bede miala spory problem z nadaniem imienia poniewaz maz jest obcokrajowcem i bede sie starala poszukiwac imienia miedzynarodowego- takiego ktore ladnie brzmi zarowno po polsku jak i w jezyku mojego meza, latwo sie wymawia, nie ma problemu z odszyfrowaniem. na pewno nie bedzie to imie zbyt ekstrawaganckie. a za te wszystkie isabell, to jeszcze wam dzieci dadza popalic. ciekawe czy byloby wam milo nazywac sie np zembobina - takei orientalne i unikalne i w ogole cudne, bo tak mniej wiecej bedzie odbierane imie isabell wsrod dzieci i innych doroslych. no chyba ,ze wy rowniez macie wyksztalcenie podstawowe i meiszkacie w kamienicach czy brudnych blokowiskach gdzie srednia ilosc skonczonych klas to 7. wtedy macie szanse, ze sasiedzi beda wam zazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, Alicja, Justyna, Lena Darek (imię samo w sobie jakoś szczególnie mi się nie podoba, ale mam ogromny sentyment :D), Dawid, Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nierozumiem dlaczego wam się podoba imię Oliwia , Klaudia, Nikola albo Kacper żall.Po pierwsze to brzydkie imię a po drugie to za dużo dzieci tak nazywają. Najładniejsze imiona to : Marta , Weronika , Anna , Gabriela , Alicja , Magdalena , Julia , Emilia , Kamila , Kaja Mieczysław , Piotr , Igor , Patryk , Marek , Kamil , Krystian A co sądzicie o moim imieniu (Violetta)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:13 [zgłoś do usunięcia] justasyp Co sadziedie o imionach: dla dziewczynki :Nadia i Vivien dla chłopca: Alexander, Viktor? ładne? a jak wy nazwiecie swoje dzieci? A to zależy czy w Rosji czy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:13 [zgłoś do usunięcia] justasyp Co sadziedie o imionach: dla dziewczynki :Nadia i Vivien dla chłopca: Alexander, Viktor? ładne? a jak wy nazwiecie swoje dzieci? A to zależy czy w Rosji czy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ałrelia
mi sie podoba imie paulina jest śliczne ale nie wiem jak wam sie podoba Paulina,Paulinka,Pauliś,Paulex,Paulinuś,Pauli (moje imie) to są zdrobnienia ale też mi się podoba to imię Roma,Romka,Romiś,Romuś,Romex,Roms,Romanex (moja mama) to są zdrobnieniaale też podoba mi sie to imie Krzysztof,Krzysiu,Krzysiek,Krzyś,Krzysiunio (mój wójek) to są zdrobnienia ale też mi się podoba to imię Daniel,Danielek (mój tata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione imiona to Robert dla chłopca, nie znam ładniejszego! a dla dziewczynki Julia, Anna. nie lubię imion dla chłopców zakończonych na -wian, np Oktawian, kojarzą mi się z patafianem i pawianami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiiii
dla chłopca: Juliusz, Bogdan, Tomasz dla dziewczynki: Zofia, Magdalena, Julianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka0608
Dla dziewczynki: Julia (dla mnie najpiękniejsze imię), Emilia, Amelia, Karolina, Maja, Kaja, Malwina, Milena, Wiktoria, Weronika, Magdalena, Oliwia, Klara, Antonina, Michalina, Marta, Ola, Blanka, Zuzia, Zosia, Natalia, Laura, Róża, Klaudia, Nadia, Nikola, Ida, Iga. Dla chłopca: Kuba, Ksawery, Michał, Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie
dla dziewczynki:Lena,Zofia(Zosia;)),Konstancja,Małgosia,Milena dla chłopca:Piotr, Ksawery,Tomasz,Mateusz,Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka: JULIA, Lenka, Liliana, Oliwia, Blanka Chłopak; MARCEL/MARSEL, Mikołaj, Fabian, Oilwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilie
A moim zdaniem najładniejsze imiona to ; Emilia, Dawid, Kajol ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agnieszka, Wiktoria, Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkkkkka
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia oczywiście
no wiec Natalia - ja tak mam na imie i bardzo mi sie podoba:) Aleksandra - moja córeczka, zdrobniale: Ola, Oleńka,Olunia, Aleksia, Alex..., Marek, Maruś, Mareczek, Marunio...- mój mąż dla dziewczynki inne: Blanka, Julia, Amelia, Maja, Ilona, Michalina... dla chłopca: Kuba, Maksymilian, Wiktor, Marek, Andrzej, Bartosz, Anatol, Mikołaj, Dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka147810
Zastanawiam się nad wyborem imienia dla mojego dziecka, które niedługo się urodzi, niestety nadal nie wiem czy będzie synek, czy córka, ponieważ tak się maleństwo ułożyło, że na USG nie było dokładnie widać. Pomóżcie, poradźcie, które z tych imion Wam się najbardziej podobają...? Dla dziewczynki: Kornelia, Blanka, Malwina, Natalia, Emilia lub Julita. Dla chłopca: Adrian, Kasjan, Miłosz, Szymon, Alan lub Rafał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1967
Aż mi wstyd.......mogę podać ci rękę - chyba mamy podobne gusta oktawian fabiane -patafiany - dokładnie mam takie same skojarzenia i jak słyszę te sońki ,andrzeliki , oliwki itp to aż mnie trzepie .Ludzie zwykli dają swoim dzieciom - niezwykłe imiona i to chyba prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsze imie
a nikomu sie nie podoba Ola?? jak wy wszyscy odp to ja tez dla dziewczynki: Ola Zuzia Roksana Natalia dla chłopca : Marcin Zbyszek Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notnamed
mi się szczerze podoba dla dziewczyn : Kaja, Maja, Marika. a dla chłopców : Nikodem, Patryk, Błażej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia03
Imiona żeńskie :Beata,Marta,Martyna,Maja,Jagoda,Ewelina,Gosia:). Imiona męskie :Mariusz,Paweł,Michał,Przemek,ewn.Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×