Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek.

pytanie odnosnie zblizającego sie seksu

Polecane posty

Gość Tomek.

mam takie pytanie.... za jakis czas ... to moze byc tydzien , dwa w zaleznosci jak sie akcja rozwinie.. przespie sie pierwszy raz ze swoją nową dziewczyną. Tzn chodzi o to ze to bedzie moj pierwsyz seks z nią.. a nie moj pierwszy raz. No i mam takie pytanie.. ze mianowicie nie biłem konika juz 16 dni a jak do tego doliczysz jeszcze z tydzien do tego seksu to troche będzie... I po prostu niewiem co zrobic... czy czekac do tego seksu wiem ze bedzie cudowny po takim okresie ..ale boje sie ze moge za szybko sie spuscic jak bede mial tyle materialu nagromadzonego prez ten czas.. czy po prostu lepiej teraz zwalić konika co chyba powinno pozowlić mi lepiej kontrolowac wytrysk i dłuzej uprawiac seks. Chyba ze sie myle ? Jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka.
to tak liczysz kazdy dzien bez walenia, ze wiesz ile dni minelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.
Musze jeszcze zapytac czy gesiwo bedzie odpowiednim afrodyzjakiem dla mej lubej? Planuje sutu nim nasmarowac siusiaka przed seksem aby nadac mu zagadkowy i tajemniczy wyglad, rodem z mrocznych czelusci Sopockich piwnic gdzie aktualnie piastuje zaszczytne stanowisko starszego szczurolapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.
Mysle jednak po zastanowieniu ze lepszym wyjsciem od trzepania konia bedzie sex z jakims pedziem to mnie chyba dostatecznie rozladuje co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.
Lopezka. tak licze :) mam zapisane kiedy ostatni raz :) No więc co nikt nie wie jak bedzie lepiej na podstawie wlasnego doswiadczenia nawet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zwalic
i to ze 2 razy, bo trysniesz po minucie i laska sie rozczaruje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie
jesli nie odczuwasz potrzeby zwalenia to nie wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma malutkaa
hej, napiszcie coś jeszcze, bo to ciekawe jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Seks to zupełnie co innego niż walenie konika:-) Przygotuj się na to że pewnie Cie nie stanie, a jak już, to po 3 min. bedzie po zawodach:-) Pierwsze razy dla faceta są chyba równie stresujące co dla kobiet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma malutka
hej, napiszcie coś jeszcze, jesli wogóle mozna na ten temat coś jeszcze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole
chłopie zwal i to koniecznie tego samego dnia bo jak dojdziesz po paru minutach to laska nawet sie nie rozochoci a tu pozamiatane a miało być tak pięknie :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.
POLECAM WYCIAGNAC PTAKA PRZED MOJE SPIERZCHNIETE USTA OBROBIE GO PO KROLEWSKU:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma malutka
...ale z was prymitywy..:( to są istotne rzeczy a te zarty nie smieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---...---..--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...--..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka22
wiesz Tomek współczuje tej Twojej dziewczynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczka22 - raczej powinnaś gratulować a nie współczuć :O:O:O Tomek. - no cóż wg mnie powinieneś jednak nieco nad sobą, a raczej nad nim popracować osobiście :), zanim dojdzie do kontaktu z partnerką, ale zrób to może dzień przed, jednak nie później niż 40 minut przed spotkaniem. a swoją drogą z tym nagromadzeniem materiału to trochę przesadziłeć :D Szczerze mówiąc podziwiam Twoją troskę - tylko sama już nie wiem czy o dziewczynę, czy o siebie samego :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×