Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akukukuku

jak usunąć odcisk na stopie help me

Polecane posty

Gość gość
Odciski najlepiej usunąć u profesjonalisty. Moja nastoletnia córka miała na stopie odciski. W końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Znalazłam gabinet, w którym zajmują się wszystkimi problemami ze stopami http://www.zdrowe-stopy.com/. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Córka nie ma już odcisków i póki co nie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarcia20
Polecam maść na odciski ABE. Totalna rewelacja!!!!! Jeśli ktoś ma problem z odciskiem pod stopą to polecam sprawdzoną i skuteczną maść a właściwie taki żel z pędzelkiem, który wypalił mi odcisk utrudniający mi chodzenie. Stosowałam dosłownie wszystkiego, aż w końcu udało się trafić na coś skutecznego. Nie odnowiło mi się już nic od kilku lat. Moja mamcia miała ten sam problem i rownież uporała się z nim dzięki ABE:-):-) Rewelacja!!!! Polecam gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdopodobniej są to modzele. Najlepiej iść do kosmetyczki. Usunie to profesjonalnie, skalpelem. Da Ci to pewność, że prędko nie wrócą :) Ps. To nic nie boli ;) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam odcisk między palcami, pewnie wina butów. Usuwałam różnymi sposobami, nawet plasterkami na odciski ale w środku ten korzen zostawał, postanowiłam isc do podologa, wybrałam Centrum Stopy w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, juz nic mnie nie boli, nie było wymagane znieczulenie, chociaz z tego co wiem znieczulenie tez robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męczyłam się z bolacym odciskiem na podeszwie stopy przez rok. Stosowałam bardzo duzo maści m. in. Brodacid, Acerin - (tylko pogorszył sprawę), robiłam okłady z aspiryną, skórka chleba w occie, na noc przyklejałam kawałki aloesu. co wieczór scierałam pietę i nic nie pomagało. Przez rok kuśtykałam a ból był naprawdę ciezki do wytrzymania. Bałam się jednak zabiegu. Aż odkryłam metodę, która mnie wyleczyła. jednak trwało to aż półtora miesiąca więc metodę tą polecam dla osób cierpliwych, bardzo bojących się zabiegów. Leki: Antimonum Crudum 9 ch 2 x dziennie po 5 i Thuja 15 ch 1 raz w tygodniu po 5. Troche trwało ale calkowicie pomogło. Wpisując w google jakis problem zwykle otwierają sie watki ale wszyscy prosza o pomoc a wpisów jak ktos sobie poradził jest niewiele. Mam nadzieję ze to sie zmieni i po ustąpieniu problemu ludzie znajda chwile żeby podzielić się tym z innymi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moimi odciskami skierowałam się do gabinetu Satin w Warszawie. To gabinet podologiczny. W mgnieniu oka pozbyłam się odcisków z ich pomocą. Warto czasem udać się na konsultację do fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze są plasterki compeed. Osobiście zamawiam z Apteki pod Smokiem, bo mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynikaaa
Ja mam swoje sprawdzone plastry z kwasem salicylowym - nic lepiej nie pomaga mi na bolesne odciski. Korzystnie wypadają te od Langsteinera jeśli chodzi o jakość i cenę http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/plastry-na-odciski-z-kwasem-salicylowym-8-sztuk/. Według mnie się opłaca. W każdej walizce mam zapas, bo wiadomo jak to na wycieczkach czasem potrafi but obetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonka
U mnie to był taki problem, że odcisk znikał a za chwile się pojawiał, plasterki, maści, zamrażanie nic nie pomagało.W końcu podolog z poradni chorób stopy na Ursynowie ogarnął mój problem wykonując zabieg usunięcia go. Od tego czasu po odcisku ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
moja corka miala kilka brodawek wirusowych na stopie. zaden lekarz nie byl w stanie pomoc. rok z tym chodzila. zadne, plastry, mrozenie, masci niStara znajoma poradzila moczyc to octem jablkowym. moczylam wacik w occie, wkladalam noge i wacik w woreczek i tak siedziala okolo 20 min. juz po drugim razie zrobily sie czarne a po kilku tygodniech same odpadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irgy
Wiesz co, ja miałam już wygojony odcisk, ale miejsce ze zgrubiałą skórą zostało, co nie wyglądało korzystnie. Jakiś czas temu ogólnie ze względów kosmetycznych zrobiłam sobie maseczkę Epilfeet http://byolie.com/pl/sklep/ - która pomogła pozbyć się twardego naskórka z pięt, ale też z tego miejsca po odcisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku odcisków lepiej działać profilaktycznie niż leczyć skutki takiego problemu. O sposobach co robić by nie powstawały odciski na nogach dowiedziałam się z http://kbm.pl/odciski-na-stopach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo długo miałam problem z odciskami. po stosowaniu różnych maści i domowych sposobów ( bezskutecznie ) prawie się poddałam. Koleżanka poleciła mi przychodnię leczenia ran i pielęgnacji stóp Centrum Stopy w Łodzi. Zabieg był bezbolesny i od tamtej pory problem już nie wrócił. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostafka
nie usuwać go samemu!!! udać się do specjalisty który wie co robi. moimi odciskami zajął się Pan Piotr Bielawski z Rzeszowa który kompleksowo zażegnał te bolące bąble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość132
udać się do podologa on pomoże i usunie odciski, ja chodzę do Centrum Podologicznego w Tarnowie i tam miła pani pomaga mi z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie tu gdzie Sady żoliborskie jest Gabinet Zdrowej Stopy, pani Joanna Kowalewska w nim przyjmuje , mnie ona pomogła jak miałam bolesne odciski, od tamtej pory już nic sama nie robię na własną rękę , bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc http://zdrowe-stopy.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczka może być, ale lepiej jednak udać się do specjalisty czyli podologa, ja chodze w Rzeszowie bo stamtąd jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie samemu w domu można sobie bardziej zaszkodzić. Ja polecam ci wizytę u podologa. Jeśli jesteś z Tarnowa to mamy świetny Instytut Podologiczny, koniecznie zapisz się do Pani Adriany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia mama

Jaskółcze ziele modzel na stopie 10letniego syna znikł po tygodniu smarowania. Z czystym sumieniem polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkiera

Jak odcisk sam nie schodzi i się tygodnami, czy miesiącami utrzymuje to zdecydowanie trzeba iść do podologa. Ja się leczyłam w poradni stopy na Migdałowej w Warszawie, miałam takie wstrętne odciski z kapilarami przez które momentami aż mi sie ryczeć chciało ;( Ale kilka wizyt u podologa+czas i pielęgnacja swoje zrobiły , zupełnie się ich pozbyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja usuwałam w instytucie podologicznym w Tarnowie i też radzę ci iść do podologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie się odciski porobiły na stopach ale wcześnie zareagowałam, kupiłam wkładki stepforward i lepsze buty i udało się obyć bez wizyty u specjalisty. Siostra na przykład ten sam problem miała i jakoś to zaniedbała bo nie chciała do lekarza iść i musiała w końcu się do niego wybrać a tak by trochę pieniędzy zaoszczędziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitka

Dokładnie- nie ma jak podolog z prawdziwego zdarzenia, polecam panią Joannę Kowalewską przyjmuje w Warszawie w Gabinecie Zdrowej Stopy http://zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnb

Miałem dziwny odcisk, nie wiem. Jakby mi się coś wbiło do nogi ostrego, takie uczucie. Dermatolog nic nie poradził, więc zgłosiłem się do http://www.pedicure-medyczny.pl/uslugi.html . Usunęli ten dziwny odcisk bardzo delikatnie. W trakcie zabiegu nie odczuwałem dyskomfortu. Jak się boisz iść do gabinetu z różnych przyczyn to wiem, że jest opcja wizyty domowej. A to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwisia

Lepiej od razu iść do specjalisty - podologa i zrobić z takim odciskiem raz na zawsze porządek. U nas w Warszawie często chodze do gabinetu Zdrowej Stopy do pani Joanny Kowalewskiej. Lubie mieć zdrowe, zadbane stopy http://zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Oj najlepiej jest się wybrać do specjalisty z takimi sprawami. Mój syn miał takie problemy i poszliśmy do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie i tam zaradzili naszym problemom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrowska Zuza

Sama bym w życiu nie próbowała można sobie bardziej zaszkodzić. Na szczęście znalażłam specjalistke u nas w Warszawie panią Joanne Kowalewską - przyjmuje w gabinecie Zdrowej Stopy. Najlepsza http://zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×