Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

Powszechny zakaz palenia-jesteś za czy przeciw?

Polecane posty

Czy uważacie ,że powinno wproawdzić się całkowiety zakaz palania. Nie tylko w miejscach publicznych, po prostu wszędzie. Jeżeli tak napisz dlaczego, jeże jesteś przeciw wyraź, także swoją opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utaaa
jak to wszędzie? nawet we własnym domu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Ale jestem nieobiektywna, bo uczulona na nikotynę. Poza tym to nie jest tak, że ma być zakaz \"wszędzie\", tylko w miejscach większych skupisk ludzi, zwłaszcza tam, gdzie nie ma możliwości wydzielenia stref dla palących i niepalących. Jakby nie robić - zawsze ktoś będzie się czuł pokrzywdzony. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za powszechnym to nie jestem - bo co to znaczy wszędzie? jak chcę to mam prawo palić we własnym domu. Za zakazem w miejscach publicznych - owszem, bo ci co nie palą nie muszą palić biernie. Chociaż mozna to też rozwiązać poprzez wyznaczenie pewnym miejsc - dla palących i dla niepalących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za wycofaniem tytoniu ze sklepów. Ludzie od braku papierosów nie umierają, umierają od nadmiaru. Gdyby wycofano papierosy naród byłby czysty, pachnący, a przede wszystkim zdrowy. Kiedyś ludzie żyli bez papierosów i nie narzekali na swoje zdrowie. Poza tym nigdy nie jest tak, że całkowicie zabijemy zapach dymu papierosowego na ciuchach, a osoba paląca= osoba śmierdząca i tak to odbieram. Nie palę więc odczuwam jak ktoś przed chwilą palił, a nie chcę, żeby moja rodzina, przyjaciele, znajomi kojarzyli mi się ze smrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zes wymysliał !!! Wycofanie papierosiw ze sklepow !!! hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodzi mi o ,że w własnym domu ok. Ale np na przystankach, na uliacach barach itp zakaz. Dlaczego mam się truć razem z palaczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jasne, to moze niech wycofają ze sklepów także alkohol, zlikwidują wszystkie plantacje marychy, koki itp., pozamykają debili krzywdzących innych ludzi, morderców i złodziei...dopiero będziemy zajebistym społeczeństwem - czystym, dobrym i pachnącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tutaj wpiszę.:D Hamburgerow, coli, frytek, alkoholu i golonki też powinni zakazać!!! A obowiązkowo nakazać szóstkę weidera i biegi na 800m! Codziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owłosiona- trzeba to wprowadzić w zycie. Za zakazem w miejscahc publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płomykówko-ale pijąc alkohol, lub jedząc hamburgery szkodzisz tylko sobie. A paląc TRUJESZ wszytskich wokół. Chyba dostrzegasz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płomykówka, czasem parę rzeczy można razem pogodzić - ja sobie palę, ale jednoczesnie zasuwam 6 weidera i nie jem w McDonaldzie :D A tak w ogóle to chyba poszłyśmy tym samym tokiem rozumowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We własnych domach niech palacze robią co chcą, przecież oni też mają do tego prawo. Ale w miejscach publicznych - zakaz palenia całkowity. W miejscach pracy - niech są wydzielone specjalne, izolowane pomieszczenia. Izolowane, bo co daje palarnia, która jest półotwarta i urządzona obok bufetu...? Matricia - ja jestem za zakazem sprzedaży benzyny. Niech się wszyscy przesiądą na rowery - będziej zdrowiej i dla nas, i dla środowiska. Co Ty na to? W zimie, przy -20 stopniach, zapier***lasz sobie godzinkę w jedną stronę na rowerku do pracy... Miodzio! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgfdfdssdsssasasaasaa
No cóż moja niepaląca mama zmarła w wieku 58 lat na raka płuc, bo tatus palił. Od tamtego czasu nienawidz e palaczy. Smierdzą ,truja i śmiecą. Popatrzcie na przystankach, ile tych petow sie wala. Niewiem czy wycofanie papierosow ze sklepów by cos dało, ale ograniczyłabym miejsca palenia tylko do ich domów. Tylko, ze w tych domach tez truja tych co niepalą, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powszechny zakaz palenia
Jestem za a nawet przeciw...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wycofała
Pracowałam kiedyś w urzędzie to wkurzało mnie że w jednej chwili podrywało się z biura kilka osób i szło na papierosa na korytarz piętro niżej. Dym papierosowy roznosił się na kilka pięter, a jeszcze bardziej drażniła mnie ta psychologiczna otoczka którą wokół siebie roznosili palący. Nie umiem tego wytłumaczyć ale polegało to mniej więcej na tym że Ci palący bardziej integrowali się ze sobą i to palenie petów stwarzało im świetne warunki do plotkowania w tym czasie. To było coś w rodzaju: Nie palisz ? To nie należysz do naszej paczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek osoby palące krócej pracują bo mają przerwy na papierosa! Częściej chorują co dobija się na kosztach pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pozatym to
kto by chcial sie calowac czy kochac z cuchnaca popielniczka ? Fujjj nienawidze palaczy...ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już o śmierci to Wam powiem. Mój Tato - wzór zdrowia - nie palił, nie pił, nie jadł tłusto, sport codziennie, wypady w góry, rower, cuda na kiju... 48 lat - zakrzep w żyle. Lekarze nie chcieli uwierzyć, ze tak zdrowo żył, bo mówili, ze to choroba palaczy i tych co prowadzą bierny tryb życia. A tu dupa. 13 lat minęło jak nie żyje. Mój dziadek jarał całe życie i umarł w wieku 90 lat. I niech mi ktoś powie że jest tu jakaś reguła. Co komu pisane to go i tak spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powszechny zakaz palenia
Rzucone pety na ziemię .....to nie wina że ludzie palą ale że brak im kultury....no i często koszy na śmieci....zresztą wszędzie jest pełno papierków butelek po napojach....też tego zakazać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem paląca, więc przeciwna:) na przystankach nie aplę,idę zawsze do tyłu,ale nie zniosłabym,gdyby zabronili palić w pubach i klubach,nie moge wypić piwa jeśli nie palę fajki, nagle sie ci wszyscy z władz obudzili,nie mogli tego zrobic za kilkadziesiąt lat? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pubie i barze gdzie jest tylko piwo a nie ma jedzenia palacze mogą sobie palić. Ale na pewno nie będę tolerować palenia w restauracji czy barach szybkiej obsługi, samo to, że jesz i widzisz babkę zaciągającą się dymem jest odrażające, a co dopiero jak ten dym dostanie się do pokarmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co znaczy ze \"na pewno nie bedziesz tolerować\"?? podejdziesz i walniesz?:) Ja tam lubie sobie zapalić po jedzeniu w restauracji, i zazwyczaj sa wydzielone miejsca dla tych co palą i dla niepalacych:) Ahhh palić mi się zachciało, ale mam chore gardełko i nie mogę 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
nienawidzę palaczy, podchodzę i atakuję (nie zawsze ale często), i jestem za zakazem palenia w miejscach publicznych PALACZ TO ZBODNIARZ KTORY ZATRUWA NIE TYLKO SIEBIE ALE I INNYCH ! a "wydzielone miejsca" to kompletna bzdura bo dym przenika przez zaslonki, drzwi, przepierzenia, wlatuje do innych pomieszczen... a przeciez ten dym to trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×