Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ferbus

dlaczego nie mozna miec kazdej kobiety?????

Polecane posty

W ogole co mnie zastanawia bo nie moge tego pojąć.... Magda tak ma na imie wybranka mojego serca. Jest miła sympatyczna inteligentna i jest chyba najbardziej lubianą dziewczyną na moim roku.... po prostu rewelacja!!! takiej laski szukałem cale zycie... no ale kompletnie nie zwraca na mnie uwagi jako na mezczyzne - w ogole dziewczyny zwracaja na mnie uwage i kazda cale zycie moglem miec ! jesli nie zaszpanowałem im autem to kasą ale kiedy juz sie zakocham na powaznie dziewczyna wprost mi mowi \"Romek nie widze w tobie faceta\" wiecie co jestem w szoku.... w ogole w sumie to pocieszające ze na swiecie sa jeszcze takie panny ktore nie leca na kase i szpan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może woli tulipany
niż narcyze..................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opnia
więc Twoje myślenie jest takie: wszystkie dziewczyny lecą na samochód i kasę.....no więc chłopcze bardzo się mylisz( oj nawet niewiesz jak bardzo) na autka i kaskę to lecą : gimnazjalistki no może jeszcze licealistki którym tylko jedno w głowie....jeszcze firmowe ciuchy Jednak natura prawdziwych kobiet jest zupełnie inna: kobiety nie szukaja szpanera czy macho tylko faceta: miłego, sympatycznego, inteligentnego (nie znaczy ze taki jest skoro studiuje albo jest na dobrym kierunku), zycziowego, uczuciowego, delikatnego, rozsądnego, pokornego macho, męskiego, zadbanego, na pozimie, poprostu faceta z charakterem....oczywiście każda kobieta ma odmienny gust i wybór cech, ale mniej więcej o to chodzi...a zapomniałabym dobrego w łózku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×