Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 22 lata i wielkie żylaki

wielkie żylaki

Polecane posty

Ja wam gorąco polecam krem Varipro, można szybko się pozbyć żylaków, mi pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane, mi również pomogła maść Varipro, żylaki zniknęły po tygodniu, sama w to nie wierzyłam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tam Varipro, ja stosowałam maść Varive i mi pomogła, ale brałam też dużo witaminy C więc może to też było przydatne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też leczyłam swoje żylaki, każdy mi polecał Varive to też chciałam zamówić. Jednak trzeba uważać na podpuchę Varive.info bo to nie jest oficjalna strona :/ Jedyna autoryzowana z tą maścią to Varive.pl i tam najlepiej zamawiać jak już, chociaż nie chcę spamować tutaj reklamą, mi ta maść akurat pomogła, a leczyłam wcześniej operacyjnie, jednak żylak wrócił. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam śmiało polecam maśc Varive, bo jest naprawdę super! ;) Pomogła mi w 2 tygodnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam Zylaki Cennter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2017 o 22:45, Gość gość napisał:

Ja też leczyłam swoje żylaki, każdy mi polecał Varive to też chciałam zamówić. Jednak trzeba uważać na podpuchę Varive.info bo to nie jest oficjalna strona 😕 Jedyna autoryzowana z tą maścią to Varive.pl i tam najlepiej zamawiać jak już, chociaż nie chcę spamować tutaj reklamą, mi ta maść akurat pomogła, a leczyłam wcześniej operacyjnie, jednak żylak wrócił. Pozdrawiam!

Jeszcze raz się podzielę, ale varive niestety wydaje się być klapą, nie wiem dlaczego tyle osób się na to nabiera. W zasadzie może gdybym nie trafiła na ten artykuł to też bym uległa całej tej manipulacji - <a href="https://klopotliwyklient.pl/varive-krem-na-zylaki/"> https://klopotliwyklient.pl/varive-krem-na-zylaki/</a> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannka

Wiadomo, że lepiej jest zapobiegać, a nie leczyć! stosujcie kapsułki maxi3vena, które  wzmacniają żyły i wzmagają przepływ krwi.  Są bardzo dobre i skuteczne  zwłaszcza wtedy, gdy pracujecie na siedząco, bo wtedy łatwo nabawić się żylaków. Tabletki też działają dobrze na opuchnięcia nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryka_wedzona

u mnie to już za późno na profilaktykę, za długo to odwlekałam i niestety dorobiłam się dużych żylaków, parę tygodni temu przechodzilam laseroterapię w klinice flebologii. W końcu nie muszę się wstydzić zakladać krótkie ...enki, zabieg jest krótki i daje super efekty. Po nim zostaj tylko malutki ślad po wkłuciu wenflona i tyle, można od razu iść do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety tez było za pożno i musiałam udac sie do flebologa. Moje nogi wygladały zle, miałam mnostwo pajączków, żylaków i niebieskich żyłek. Nogi puchły i bolały. Czy ty piszesz o tej Klinice na Wawelskiej w Warszawie? Ja miłam tam robioną pełna diagnostyke usg doppler a nastepnie miałam zabieg skleroterapii. Skleroterapia jest bardzo skuteczną metodą walki z żylakami, filimiki jak to wygląda można znaleźć na tym kanale https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA dużo przydatnej wiedzy i przystępnie podanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×