Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężuś

Żona nie chce brać do buzi

Polecane posty

Gość mężuś

co robić. Muszę przyznać że lubi sex ale jak ją o to prosze to się buntuje. Z natury jestem osobą złośliwą i przestałem zupełnie dbać o jej porzeby. Żadnch gier wstępnych, kolacji itp. Ale nawet to nie pomaga. Tylko nie piszcie że trzeba się myć bo jest czyściutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś również
Ja żonie powiedziałem że prostytutki za taką przyjemność biorą 50 zł. Od razu podziałało. Nawet połyka spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś
chociaż, muszę wam sie przyznać, moim nawiększym marzeniem jest głęboka i agresywna penetracja mojej kakaowej pieczary wykonywana przez przez mojego szefa z pracy Jarosława N., którego serdecznie ta droga pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś
gówniarze się podszywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz marzenia co ty biseksulany jestes?? dla mnie jest to obrzydliwe .Nie wyobrazam sobie zeby moj facet zdradzał mnie ze swoim szefem nawet w myślach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z zielonego
skoro nie chce -nie musi-bylbys skonczonym idiota jesli nadal tego bys wymagal:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś
Lubię także polerować wory pracownikom gazowni,oni za to zaspokajają mnie analnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś
A ja nie muszę pracować i dawać pieniędzy na dom. TEŻ MOGĘ TAK POWIEDZIEĆ. Chyba rzeczywiście na dziwki zacznę chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkaszparka
faktycznie, argument masz nie do przebicia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś
Mysle jednak po zastanowieniu ze lepszym wyjsciem od trzepania konia bedzie sex z jakims pedziem to mnie chyba dostatecznie rozladuje co myslicie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat argument
z prostytutką jest całkiem sensowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkaszparka
nie o ten argument akurat mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś
robie kupe w łóżku podczas erotycznych snów o penetracji analnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
zaczarnij się mężusiu, to nie będziesz miał podszywaczy. ja tez bardzo długo nie mogłam sie przekonać do tego rodzaju pieszczot. Przeszkadzało mi nawet jak on mnie tam pieścił. Nie wiem skąd te opory sie brały, ale nie mogłam sie przemóc. Mąż jednak był cierpliwy: próbował, próbował mnie pieścic tam oczywiście. Robił to delikatnie ale stanowczo, w koncu opory minęły. Gdy już pozwalałam całować, lizać moją szparkę , pomyślałam sobie czemu nie może by się odwdzięczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka zwana wandaa
Naprawde skonczony z ciebie idiota ze tak robisz jej na zlosc. Rozmawiales z nia chociaz? Wiesz czemu nie chce tego robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
cierpliwości, i jeszcze raz cierpliwości, ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funka
gowno nie prawo! nawet jak wysmarujesz sobie penisa miodem, to twoj problem, a nie jej. widocznie ma jakies konkretne powody, zeby odmawiac. buhahahaha ostatecznie mozesz jej zaproponowac te 50 zl ktore dlabys prostytutce, tylko zastanow sie, czy chcialbys, zeby ktos (z toba wlacznie) traktowal twoja zone (matke twoich dzieci i takie tam) jak dziwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
funka ma rację. Ty ją obrażasz. Nie rób nic na siłę, ten jej opór jest w głowie. Musisz zmienić jej nastawienie, jesli Ty dajesz jej za przykład kurwę..., nigdy się nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
jakie konsekwencje? Ty ją chłopie szantażujesz, a na to to chyba są jakieś paragrafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam ochotę na coś prozaicznego - udaję się do wrocławskiego zoologu, jeden koniec długiej plastikowej rurki wkładam w wielką strusią kupę, a drugi w usta i nos i inhaluję się gwałtownie, czując jak przybywa mi sił życiowych a na jądrach dostaję gęsiej skórki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze za przykład jej kurwy nie dałem ale dam bo chyba działa. Kilka lat próbowałem po dobremu ale też nic. A teraz miałem jej zapłacić za studia zaoczne ale nie zapłace póki nie zacznie mi robić porządnie loda. CIekawe co teraz będzie. Czy pójdzie w zaparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachecona do szaleństwa...
to moze chociaz do rączki bierze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
a co ty podszywaczu żony nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×