Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężuś

Żona nie chce brać do buzi

Polecane posty

Gość a ja tez nie lubie
nie cierpie smaku spermy i dlatego tez nie lubie brac do buzi:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
Janina a porządna kobita to kiedy zaczyna się całować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
wiem dokładnie w którym momencie tryśnie więc wiem kiedy przerwać by sie nie nałykać Wcale nie trzeba połykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Nasielska
Porzadna kobieta im pozniej zaczyna sie calowac tym jest porzadniejsza. A jesli chodzi o ten model to niestety nie zawsze w zyciu ma sie to co sie lubi/kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
gdy jesteśmy podniecone to pojawia sie u nas też wydzielina i nie sądze żeby smakowała jak lody truskawkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
Janina rozumię,ale sądzę że jednak mimo,że (być może) jest mało wylewny przy okazywaniu rozkoszy to ma jakieś inne zalety TYmczasem życzę stosunkowo udanej nocy lecę na jakiś film Nara erotomani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Nasielska
On nie potrafi wiec tam nawet nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Nasielska
No nara, nara. Tak, kazdy ma jakies zalety... Kluczem do mojej strefy erogennej jest jego karta kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
a ja zaraz śmigam do swego mężusia w wiadomym celu, uwielbiam to robić, podobno robię dobrze...i napewno z miłości..., ale to jego zasługa bo jego nie można nie kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel mężusia
Mężuś jak to nie chce?Wszystkim bierze tylko nie tobie?Zdziel ją w pysk!Jak wszyscy to wszyscy.Co to za brak równouprawnienia?W końcu to ty przynosisz do domu kasę, a nie kochankowie.Jestem oburzony i na znak protestu już nie dam jej do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi tu doradził żeby powiedzieć o prostytutkach które robią za 50 zł i muszę przyznać że tak ją ruszyło że zaczęła się bardziej starać. Może w ten sposób uderza się w ambicje kobiety która nie potrafi zaspokoić męża i ten musi korzystać z usług prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kretynem
widać jak bardzo ją kochasz! trzeba bylo se bogata cipe z miasta wziasc to by ci sie pewno od fiuta nie mogla ie odessac! zal mi takich prostakow jak ty! spojrz w lustro i popatrz jakim debilem jestes!jakim pajacem! pewno zawodowke skonczyles (lub ledwo technikum wieczorowe) Twoj sposub rozumowania zatrzymal sie na wieku 8 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×