Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężuś

Żona nie chce brać do buzi

Polecane posty

Gość żona nie Twoja
no jeśli ma charakter to po czymś takim napewno nie powinna ci wziąźć do buzi . Ja na jej miejscu postawiłabym embargo na cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja żona cie nie kocha
gdyby kochała robiłaby to z radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba by co jeść nie miała albo z powrotem wysłałbym ją na wieś do rodziców. Bo nawet nie chce się pracować. Znowu by trochę krowy podoiła to szybko by zmądrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
a co ma piernik do wiatraka, czy dziwki kochają ? a biorą do buzi..., fakt kochaja pieniące. A nasz mężuś czym szantażuje swoją żonę , właśnie pieniędzmi. Mężuś masz super żonkę, tylko Ty jakiś nie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
no nie mogę, jeśli Ty masz takie zdanie o swojej żonie to ja naprawdę sie jej nie dziwię i trymam kciuki, żeby Ci nie dała..., nawet spojrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca1975
Pieszczoty oralne są niebywale przyjemne, ale dla kobiety, która KOCHA swojego mężczyzne! Twoja widocznie odczuwa, ze pozujesz na pana i finansowego wladce (czyt. chama) i dlatego się brzydzi... Dobrze zrobi ci tylko kurwa, za TWOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę przyznać że kurwa by mi dobrze zrobiła. Za wcześnie się kajtnąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
oj tak, tak mężuś Ty powinieneś być teraz w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka3
na miejscu Twojej żony zostawiłabym cię w diabły i znalazłabym sobie wspaniałego mezczynę a nie dusigrosza i potwora który zneca sie psychicznie jesteś dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu jej najpierw nie wypróbowałeś?? hajtnąłeś się a nawet nie sprawdziłes jaka jest w łóżku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka3
że też jeszcze tacy jak ty chodża po świecie niech ta żonka cie zostawi jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka3
gdzie ona takiego debila znalazła nikt by cię nie chciał dobrze ze sie zlitowala nad tobą i za ciebie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh lol no widać tacy są , jak chcesz miec niewolnice co Ci pozwoli w każdy otwór to proponuję lalkę... nie trzeba było od razu ślubu brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
Ja miałam opory , ale , gdy mój facet zacząl doprowadzać mnie prawdziwej rozkoszy(gdy sie nauczył , podszkolił) to w przypływie ekstazy jestem w stanie zgodzić sie na wszystko Wydaje mi się że szaleńczo go pożądam mimo , że nie ma fury , kasy i urody skromnej Nadrabia to tym co daje z siebie w łóżku Wiem że to mu sprawia szczególoną przyjemność więc często sama zaczepiam , wiem że mi to wynagrodzi kilkakrotnie szybciej byś zdziałał po dobroci a nie po złości , jak cie znienawidzi to nigdy sie nie zmósi do tego zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek9
po 10-ciu latach mnie tez nie chce tego robic. nie prosze, nie blagam, zwatpilem. czuje sie jak odrazajacy, brudny zly. jestem dla niej dobry i posluszny. moze powinienem krzyczec albo lac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie Twoja
bawidamku, a przed 10-oma laty to robiła? Może jakaś nuda się wkradła do Waszego łoża, a czy Ty się nie zmieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
nmezus---> nie przejmuj sie u mnie teaz sie podszywaja!!! nic nie poradzisz na glupote! co do odpowiedzi to nie zmuszaj jej ani nie szantazuj! sex ma byc przyjemnoscia a nie przykra powinnoscia co nie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
święte słowa dasz przyjemność to ją otrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
calkiem serio---> milo mi ze sie zgadzamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnnia
jak jesteś taki wredny to nie dziwie sie ze nie chce brać do buzi dziwie sie ze w ogóle jest jeszcze z tobą i chce sie kochac z takim egoistą jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za palnat
jestes skonczonym palantem hamem i prostakiem! wsadz se w dupe ta twoja forse!!!! JAK MOZNA ZMUSZAC KOGOS DO ORALA! Zeby CI CHUJA W TRAKCIE ODGRYZLA! Ty idz do psychiatry bo masz duze problemy emocjonalne!!! A jak tam Cie twoj tatus traktowa??? pewno podobnie! ludzie co za prostak.... WIDZIALY GALY CO BRALY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Nasielska
Trzeba skonczyc z tym zaklamaniem. Tobie mezusiu wydaje sie, ze Twoj fiut to jest cos najwspanialszego, co kobieta moze sobie wymarzyc. I ze ona sni po nocach myslac o jego oblizywaniu i dziamdzianiu. TAK NIE JEST. Fiuty sa oblesne i ZADNA kobieta nie lubi tego robic. A te, ktore pisza, ze to "uwielbiaja" po prostu chca sie podlizac albo poderwac partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
Janina NIc nie jest białe lub czarne Gdy pierwszy raz gdy całowałaś się z języczkiem jako dziecko nie wydawało ci sie to obrzydliwe ??? A dziś czy czasem sama nie chcesz pierwsza zacząć całować ??? Wszystko jest kwestią gustu i dojrzałości Ja chętnie robię loda przy tym uwielbiwm patrzeć jaką ma z tego przyjemność jak wije się z roskoszy jak błaga , skomle prosi Lubię też gdy się w ten sam sposób odwzajemnia Jest to obópulne pragnienie szczególnej ekstazy Fiuti są cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
Fiutki są cool a nie be ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Nasielska
Jestem porzadnom kobietom, nie calowalam sie jak bylam dzieckiem. Moj sie wcale nie wije z rozkoszy ani nie blaga, jak to robie to jest zimny jak glaz i nawet pod koniec prawie nie zmienia wyrazu twarzy. Ale ten poprzedni... Ech to byla jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
Janina To po cholere wymieniłas na gorszy model - jakoś mało wylewny , czy może mało uczuciowy ??? ( lub podjarany )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×