Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandarynkakk

co zrobic ze by moj ukochany do mnie wrucil..

Polecane posty

mam 22 lata i bylam ze swoiem chopakiem 3 lata i 3 mesiace w tym roku mielismy sie pobrac on byl zdecydowany ale puzniej stwierdzil ze mnie juz nie kocha i zostawil mnie. Bardzo go kocham i zreszta nadal go kocham nie moge sie z tym pogodzic ze jego juz przymnie nie ma bardzo mi go brakuje i tesknie stasznie on sie zwiazal z inna panienka wiem ze jest mlodsza odamnie ,juz nie dlugo mnie pul roku od naszego rostania w czoraj widzialam ich razem i mnie wmórowalo w zemnie po za tym on jest odemnie dwa lata mlodszy .ale ciągle on chce utrzymywac ze mna kotntakt pyta gdzie chodze i co robie . i prosila bym ze bycie mi pomogli jak mam go odzykac co zorbic ze by wrucil zrobie wrzystko ze by sie tak stalo pomozcie czekam na rady moze znacie jakkies fajne sposby ..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja propoycja
moze naucz sie ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja propozycja
weź sie dziewczyno palnij w główke i naucz sie ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
to nie byl pan od polskiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa
do a moja propozycja!!!!A moze slyszalas o czyms takim jak dyslekcja?????nie czepiaj sie glupawo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak
zacznij pisać ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa
z gory kogos oceniacie nie wglebiajac sie w tresc,nie lubie takich prostych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmkifyueidr
dajcie jej spokoj z ta ortografia, rozumie cie bardzo dobrze ale nie rob nic, nie kontaktuj sie z nim to moze zrozumie i sam wroci a jak bedzie wiedzial, ze tobie wciaz na nim zalezy to bedzie sie spotykal z innymi dziewczynami wiedzac, ze ty na niego czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
Masz 22 lata i nawet nie chce ci się zajrzeć do słownika ortograficznego zanim upublicznisz swoje wypociny!! Ja się wcale nie dziwię,że chłopak cię zostawił i nie chce wrócić...pewnie zobaczył jakie byki robisz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
"dyslekcja" swiadczy o dysleksji lub niedouczeniu :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
konkretną radę... no jeśli wam się związek rozpadł bo jemu się odechciało lub ty nie umiałaś go utrzymać to co chcesz odbudowywać? znajdzie się ktoś odpowiedniejszy dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cię nie chce
bo nie znasz się na ortografii. Nie wróci już. Zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no
odpusc sobie go to niedjorzaly chlopak i sam nie wie czego chce znajdzie sie ktos bardziej odpoiwedni dla ciebie:):):)nie ma sensu odzywskiwac juztego jaka mialabys pewnosc ze jemu sie znowu nie odmieni??jak bedzie chcial wrocic to sam zaproponuje a wtedy na twoich warunkach:D:D:D a tych od ortografii tez sobie odpusc:)nie maja co robic tylko ludzi pouczaja:P powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamammamaa
ćwicz ortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby zerwał, nie powiedział, ze cię już nie kocha, nie był teraz z inną, to bym Ci napisała, że jest szansa. Ale jeżeli On zerwał, powiedział, że Cię już nie kocha, i jest teraz z inną, to nie ma szans. Zapomnij. Napewno dasz rade. Gdy ja zerwalam z facetem, po 4 latach bycia raze, to nie mógł się z tym pogodzić, dla niego to był koszmar, zły sen, dla mnie to był pozcątek nowego lepszego życia (i teraz takie jest) :) i teraz On ma inna dziewczyne, i chyba pogodził się z tym faktem, że już nigdy nie będę jego. Chyba też pomogła mu w tym złość na mnie, bo mnie nienawidzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoś ocenia ludzi pod kontem błędów ortograficznych to sam sobie wystawia ocenę. Pokazuje tym samym że ocenia ludzi nie poprzez to jacy sa na prawdę a poprzez to co sobą reprezentują, kim zostali, czy sa przystojni, modni, przebojowi, czy robią błędy itp. To są tak zwane cechy pożądane ustalone przez nasze kochane społeczeństwo by szybko i sprawnie zaszyfladkować drugiego człowieka. Pozdrawiam założycielkę topiku. Partnersto to chęć bycia ze sobą która płynie z obu stron. Jeśli jedna nie ma na to ochoty po co z tym walczyć, po co powieżać komuś takiemu swoje szczeście. Nie zmienisz tej osoby. Jeszcze wiele upadków i wzoltów przed tobą i gwarantuje ci że jeszcze będziesz się z tego śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cię nie chce
zapomnij. nie chce cię to nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gesundka
Dziewczyno, ja juz nic nie powiem o pisowni choc czyta sie to strasznie. Ale.... On jest od Ciebie dwa lata młodszy, chodziliście ze sobą ponad 3 lata. Czyli ... jak zaczeliście miał niespełna 17. Laska kurde pomysl trochę !! Ani Ty ani on nie macie za wiele w głowach jeszcze (albo nigdy mieć nie będziecie) Dziecinada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gesundka
To co soba reprezentują = to jacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×