Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

a ja powrócę do tematu:) Mam coś dla wszystkich, którzy naprawdę chcą zacząc i to od dzisiaj! Nowy program dla kobiet \"Lżejszana wiosnę\". tu znajdziecie ciekawe porady trenerów, dietetyków i ekspertów, naprawdę warto zajżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie mam teraz głowy do odchudzania , jakos sie wszystko chrzani ale nie moge sie doczekac wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciężko chora :( dziś sie dowiedziałam...dziewczyny cieszcie sie zyciem puki czas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wczoraj planowałam przejsc na diete owocowo-warzywna bo podobno rewlacyjna, ale narazie odkładam na później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a ja mam dołek bo mi nie idzie z moim faciem i czuję sie jak bezdomna, bo mieszkam u niego i nie wiem czy mam na to ochotę... I wogle nie wiem czy mam jeszcze na coś ochote... Zapijam smutki redsem... jakoś sie smutno zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza jesli chcesz to powiedz
Teriza a co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tu jeszcze zaglądam ale nie ma do kogo sie odezwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja do was sie przylaczylam jakis czas temu i zamilkłam... przepraszam bardzo ale wyjechalam i nie mialam dostepu do Internetu. Odchudzanie... jak zwylke od jutra , bo poniedzialek. O Matko ile juz bylo tych poniedzialków, tych początków.. Ale ja juz nie moge czekac. Zamówilam suknie ślubna, przy przymiarce lekko sie nie dopieła i obiecalam sobie ze w sierpniu bedzie jak ulał. Tylko czemu ja tej silnej woli tak mało mam?? A raczej brak jej u mnie ostatnio wogóle.. No nic. Moze od jutra. Zeby tak z 10 kg przynajmniej do tego sierpnia zeby temu mojemu ukochanemu kręgosłup nie strzelil jak mnie bedzie przenosił przez próg.. dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to tak jak ja ciągle sobie powtarzam ze od jutra i od jutra, czemu jestem taka nie konsekwentna 😭 nie wiem. Ale moze w koncu jak jzu skoncze te studia to jakos pójdzie mi łatwiej... oby :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczełam dzis diete plaż południa i zmainilam topik. powodzenia zycze i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dastina
Hejka ja się dołączam, trochę późno wprawdzie ale zawsze lepiej późno niż wcale. Ja muszę schudnąć 10 kilogramów żeby czuć się cudownie. Dzisiaj zaplanowałam że moja dieta będzie opierała sie na ryzu, pieczywie chrupkim,owocach i warzywkach:) no i wodzie. Do tego zapisałam się na basen, będę biegać co 2 dzień i jeździć na rowerku, w domciu aerobik nawet mam już płytkę z takim układem, codziennie na początek po 60 brzuszków, no i to chyba wszystko, albo nie jeszcze postanowiłam że nie będę jadła nic po 16.00.No ta dieta jest perfekt więc musi się udać tym bardziej że ja zrobię wszystko by osiągnąć swój cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dastina
Hej dziewczyny tak nie może być nie ma że zaczynamy od jutra i od jutra, na chama trzeba od dziś, lepiej postanówcie sobie żeby do kuchni nie wchodzić i nic do jedzenia nie brać w ręce do póki nie zaburczy w brzusiu:):):)i będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dastina
Hejka:) widzę że nikt tu już nie zagląda ale może jeszce ktoś tu wejdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sie zbieram powoli do odchudzania, praca magisterska juz napisana :) trzeba w koncu zadbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dastina
O fajnie :)wkońcu :)ktoś się tu pojawił , bo już myślałam że nikt tu nie wpadnie:)Ja już się zabrałam za siebie, narazie dobrze mi idzie ale to dopiero 2 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dastina
Totalna kleska:(, odchudzałam się :(,ale przestałam jak pojechałam do koleżanki i dzisiaj znowu miałam zacząć od nowa i nic.Płakać mi się chce. Spróbuję od jutra na same warzywa i owoce się przerzucić,Boże oby mi się tylko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Tobą tez zaczynam :) zobaczymy jak nam pójdzie :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×