Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

Od dziś zaczynam diete :) chce schudnac i koniec :) Na poczatek dzień głodówki, może żołądek sie troche skurczy, a potem zdrowe jedzonko, zero słodyczy, sport i kilogramy w dół :) Kto sie do mnie dołączy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej polecam
zacząć ćwiczenia fizyczne - fitness...brzuszki, rower, hula-hop.bieganie niż głodówka i drastyczne diety które powoduja efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze to troche drastyczne ale... qrcze :( zaczynam drugi raz, własciwie to tamtej jeszcze nie zakonczyłam tylko zwiekszyłam kcale z 1000 do 1500 i waga i wzrosła 2kg :( dlatego postanowiłam sie znowu zawziąść i wrócic do tego 1000 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam,doszlam do wniosku metoda prob i bledow ze albo zanize kcal do 600 albo nie uda mi sie schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kilku ludzi którzy znają sie na tych sprawach ze 1000kcal to nie zdrowo i wogóle... ale nie wszyscy jesteśmy tacy sami! Więc np. Somełan wybacz ale Twoje rady w moim przypadku zawiodły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Somełana rady poskutkowaly u mnie w 3 kg na plusie,ja musze zanizyc do minimum ,inaczej lato zastanie mnie grubasem,mozemy zaczynac ale moze najpierw skomponujmy jakies tyg menu,oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozeeeee
wspolnymi silami obmyslmy te menu ,takie ponizej 1000kcal? Beta ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jestem za :) a moze podamy swój cel? Ja waze 75kg. przy wzroscie 170 chciałabym najpierw osiągnąć 65kg :) czyli -10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ postanowilam ze dzis nic juz nie zjem :) a jutro głodówka a wiec od niedzieli mozemy jakis plan ułożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje na sniadanie: Jajko moze byc ze szczypiorkiem (90kcal) Ja kiedys kupowałam chleb ryzowy jeden listek (14kcal) a jadłam 3 takie firmy niestety nie pamiętam ale podam jutro moze I jakis kawałek pomidorka i ogórka (30kcal) razem 162 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niby sie odchudzam ale za nic w swiecie nie moge zyc bez słodyczy max wytrzymam 1 dzien i koniec macie jakies swoje sposoby , bo ja sie chyba uzaleznilam czasami zjadam całą tabliczke czekolady . Od poniedziałku zjadłam juz 2 całkiem sama brrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ale musimy obmyslec kilka wariantow sniad,choc 3 czyli moze 2 gi to serek wiejski lekki z rzodkiewka albo ogorkiem? i cos jeszcze,zeby kazdy posilek mial 3 warianty,zeby dietka sie nie znudzila.tylko nie wiem gdzie wyczytac o kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze ja tez tak miałam ze tak bardzo mi sie słodyczy chciało, kiedys pochłaniałam ich mase ! Ale potem jadłam pomarańcze, kiwi, jabłka czyli owoce zamiast, gdy tylko mi sie chciało to jadłam owoce, a najwazniesze to nic nie kupowac, nie miec w domu aby nie kusiło :) do mnie jak znajomi przychodza to wiedza ze do kawy nic słodkiego nie bedzie... przyzwyczaili się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze od Martyny: w ten sposób odzwyczaiłam sie od słodyczy, a jak miałam taaaką duza ochote to robialam pyszny deser: np. ananas albo brzoskwinia z puszki, zalana galaretką, i na to jogurt light z jogobelli,do tego odrobina rodzynek. Naprawde pycha i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 lat i młodszą siostre i w domu zawsze jest cos słodkiego \"zapasy\" i raczej sie ich nie pozbęde :) na owoce musze miec ochote , niby nie mam nadwagi ale jestem niska i tak wyglądam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale chemią to już ja się zatruwać nie bedę, poza tym uważam ze tylko wyrzeczeniami i silną wole moge osiagnąć swój cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna mówie Ci choćby zacznij od najbardziej słodkich owocach: winogrona nawet banany a z czasem zapomnisz o słodyczach :) PS.Jabłka są najzdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
witam,byłam naprawde uzależniona od słodyczy.ale przyszedł czas że powiedziałam dość,od 23 dni jestem na diecie .przeważnie nie jem słodyczy(pozwoliłam sobie na kawałek wielkanocnego mazurka,a dziś 2 ptasie mleczka),jak przez pierwsze 4 dni schudłam 3 kilo to już mi się odechciało słodyczy .jak widać efekty to się dochodzi do wniosku że ta krótka słodka chwila jest już nieważna.trzeba wytrzymać do pierwszych efektów uwierzcie mi bez słodyczy można żyć,a jak się zje je raz na 2 tyg to dopiero smakują.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 2 lata temu schudłam 13 kg i przytyłam ok 3kg od tamtego czasu motywacja jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, tak u was miło, że sie przyłacze, bo równiez miałam zamiar zaczac, od teraz, a razem zawsze raźniej:) tak jak Ty Teriza jutro jeden dzień głodówki, hmmm a może dwa, zobacze jak mi się uda:P ehh mam do zrzucenia 10 kg,a przeciez wiosna idzie i trzeba by się jakos pokazac. A jesli chodzi o słodycze to równiez mam z nimi ogroooooomny problem, czasami się zastanawiam jak to mozliwe zeby pochłonac ich takie duze ilosci naraz. Ale trzeba z tym walczyc, uda się nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj RachEll no wiec do dzieła. Codziennie bedziemy sobie wszystkie zdawać relacje jak sie czujemy i co nam ubyło, co Wy na to? Ja podam swoje wymiary jesli checie tez dajacie :) Waga 75 wzrost 170 Biust 97 Talia 88 Biodra 106 Udo 65 Wiem moje wymiary sa okropne ale od dzis bedzie juz tylko mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×