Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikuś89

zalety i wady dekolaryzacji...

Polecane posty

mam czarne farbowane włosy, chce wyjsc z tego koloru, bo postarza mnie i nie jest zbytnio twarzowy dla mnie... ale nie jest tez tragicznie, jednak chce sie pozbyc tych czarnych włosów i myslalam o dekolaryzacji... czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslalam. jesli masz dobrego fryzjera, to warto :) czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom czy fryzjer dobry to nie wiem... mieszkam w malym miastku nie ma to jakis typowych fryzjerów z salonów typu: Loreal ale nie narzekam ze są babki ktore fajnie scinaja i farbuja i miaja duzo klientek... wiec moze dekolaryzacja tez bedzie ok:P a ty ó robilas moze dekolaryzacje? czy myslisz dopiero o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero mysle, ale rozmawialam z moja fryzjerka. wytłumaczyla mi co i jak. mojej mamie zrobila ja na raty, zeby - ponoc - nie obciazac tak wlosow. jesli masz grube i mocne włosy, to chyba warto zaryzykowac :) chociaz moze lepiej byloby jakos lagodnie wychodzic z tego koloru? np. poprzez pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom mojej mamie fryzjerka powiedziala, ze mozna najpierw całe włosy rozjaśnic a potem jeszcze nalozyc farbe.. ale to ładnie zniszczy włosy... ja mam bardzo geste włosy, ale sa pocieniowane i jest ich o polowe mniej, troszke mi wypadaja (przez frabowanie głownie) sa troche oslabione ale nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuj, kombinuj :) ja lece, miłego dnia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×