Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaska

co myslicie o tej sukni?

Polecane posty

Gość agaska
przepraszam ta przedostatnia ta ostatnia nawet ladna , ale szyta w chinach i dostawa z chin - balabym sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel.
a ja uwazam ze ładna jednak troche sztywna jak z magla;) ale ogolnie ładna a jak jestes szczupła to chyba za bardzo cie wyciagnie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
no wlasnie, wiec wszystko okaze sie po przymiarce jak chcecie to zrobie zdjecia telefonem i zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie za sztywna i nie podobają mi się te haftowania czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze...
to nie jest w moim guście :/ widziałam o wiele ładniejsze suknie ślubne. ale to juz zalezy od tego jaki kto ma gust :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziurka2134214
skoro to zalezy od gustu , to nie pisz ze widzialas o wiele ladniejsze ... bo moze innym sie wogole nie spodobaja ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że sprzedająca nie umieściła zdjęć ze swojego wesela... Na zdjęciu z katalogu suknia prezentuje się OK, ale nie jestem w stanie stwierdzić jak może ona wyglądać na niższej niż modelka kobiecie - a może kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie podoba. No ale to kwestia gustu. Wolę takie sukienki , hmm jak by to powiedzieć, bardziej tradycyjne, mniej rzucające się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Pamiętaj, żeby kupić szpilki na wyższym obcasie, ponieważ to sukienka dla raczej wysokich, szczupłych dziewczyn. Na pewno nie jest skromna, powiedziałabym, że jest nieco ekstrewagancka. Ale moim osobistym zdaniem sądzę, że jest po prostu piękna, jest w niej coś takiego co przyciąga. Podobają mi się raczej takie modele sukien z tym, że wolę różyczki przy gorsecie i dół obszyty tymi samymi różyczkami. Możesz jeszcze poprzymierzać inne modele, ale wiedz, że znalazłaś istne cudo. Jedyne czego mogłabym się doczepić to te pionowe linie biegnące wzdłuż sukni, gdyby ich nie było sama zastanowiłabym się nad zakupem tej sukni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×