Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halaf

polska prowincjonalna dorwała się do władzy

Polecane posty

Gość halaf

pod postacią PiS-u i narzuca nam zatęchłe ze staroci sposoby myślenia, czucia i życia. Oferuje nam powrót do przeszłości. Wskrzesza czasy gomółkowszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kreski
PiS to niestety już nie prowincja tylko wielkomiejskie rządy !!!!!!!!!!!!!! Po za tym to mieszkańcy miest głosowali na tą partię no nie?? np. śląsk - tam jest przeież więcej mieszczuchów niż wsioków!!!!!!!:D:D:D:D Ale oni i tak mogą nam wszystkim co najwyżej naskoczyć.. na kacze piórka :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryzmat
i tu się mylisz - najwięcej do urn poszło ludków na wsi - prosto z Kościółka na wybory, do tego moheryzm odpowiedział na wołanie Ojca Dyrektora i poszedł zagłosować przeciwko temu Diabłu - Liberałowi Tuskowi. A w miastach ludziska leniwi - zamiast spełnić obowiązek obywatelski, woleli przed TV poleżeć. Szkoda, ze młodzież zawiodła (wg sondaży młodych był niski odsetek - nie pamiętam dokładnie jaki, ale pamiętam, ze bardzo niski). Ale czego można się spodziewac po młodzieży, która nie utożsamia się ze swoim krajem i ma gdzieś, kto będzie u władzy - w końcu nam od tego lepiej nie będzie (mniej więcej tok myślenia młodych ludzi). Ja żałuję, ze w pierwszej turze głosowałam na Borowskiego, a mogłam od razu na Tuska :-( (tym bardziej, ze zastanawiałam się nad wyborem między nimi). Ostatnio usłyszałam dobry tekst: Co robią kaczki w chwili stresu i zagubienia??? - Chowają głowy pod wodę i wystawiają dup... do góry dla zmyłki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry ale zdawało mi się że demokracja jest wtedy gdy wszyscy mają głos nawet moherowe berety i wsioki. A nie tylko Jaśnie Państwo z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demokracja to chory system
jest jeśli miernoty wynosi do władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×