Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spaki

jestem tutaj

Polecane posty

Gość Kaś-ka
No może upraszczajmy, problem był w wysokim RR, co podwyższa ryzyko wystąpienia udaru, ale nie niedokrwiennego lecz krwotocznego. Dlatego zaproponowałam szybko działający inhibitor ACE i diuretyk, żeby szybko zwalić RR. Wizja konania na sedesie jest mało intrygująca, przynajmniej dla mnie. Lepiej rzeczywiście przy kompie, tylko odradzam teraz jedzenie bigosu, bo można na ten bigos w razie czego upaść twarzą i potem niekorzystnie się wygląda, jak sądzę. Pozdrawiam. Idę spać, bez pewności, że się obudzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, dzieki za pomoc w wyborze ostatniej drogi. Tak właśnie myslałam ze śmierć z głową na klawiaturze jest godniejsza niż z głową w klozecie. Tym bardziej gdyby się przypadkiem okazało że wylew nie byłby śmiertelny - wówczas nieprzytomna niechybnie bym się w tym sedesie utopiła co miałoby znacznie dalej idące reperkusje niż sama smierć - ze tak powiem - pod sedesem. Zakładam bowiem , że przy odrobinie szczescia osunęłabym się na podłogę i tam wyzionęła ducha. Zatem zostaję przy kompie. Myślisz że wypicie piwa moze przyspieszyć me odejście czy je opóźnić - rozważam bowiem mozliwosć napicia się właśnie tego złocistego trunku tylko nie wiem czy zdążę dokończyć flaszkę ( ??? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Na niektórych piwo działa moczopędnie, więc może to dobre rozwiązanie. I przypomni Ci zasadnicze przeznaczenie sedesu. Uśmiałam się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - i oto chodziło - z tymi łzami :D Zatem cel został osiągniety - mozna otwierać piwo - a potem lulu bo jak zauważyłam rozcieńczony alkohol zawsze mnie usypia - rozszerzajac naczynia co doprowadza w efekcie do spadku cisnienia i sennosci. Chetnie z Toba jeszcze kiedyś pogadam - niekoniecznie o udarach ;) Tymczasem - piwo - na zdrowie !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
No to najlepszego. Miło się gawędziło. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
na zdrowie Trawnik :D ja tylko herbatka z cytrynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) BTW - wiesz co jest napisane na nagrobku hipochondryka ? - A, nie mówiłem ? ! Dokończę piwko i idę też spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
Witam Kasiu. Jak spędzasz dzisiejszy dzień? Ja zmykam teraz na maisto.Idę szukać otwartego zakładu fotograficznego. Muszę zrobić zdjęcia do dyplomu. Po drodze zrobię jakieś zakupy, coś na obiad, itp. Nie mam pomysłu co dziś ugotować. A swoją drogą to ciekawe czy dzisiaj wszyscy zrobili sobie wolne, czy jednak ktoś pracuje? Czy uda mi się dzisiaj zrobić te zdjęcia czy nie? Pozdrawiam. Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
O widzę że nikt tu przez cały dzień nie zgladał. A szkoda. ja właśnie wrócilam do domciu i idę się zdrzemnąć bo coś mnie głowa boli. Może zajrzę tu wieczorkiem. Do zobaczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
Jestem z powrotem. Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
jesteś Kasiu? Albo ty trawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Cześć Gosiu! Męczy mnie katar, nie mogę oderwać rąk od chusteczki przy nosie. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
Witaj, u mnie w porządku. Wyspałam się i nie mam co robić, więc siedzę na necie, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
No ja niestety prowadzę absolutnie niezdrowy tryb życia i nie wysypiam się, źle jadam, za dużo pracuję, nie chodzę na spacery. W ogóle jestem kiepskim przykładem, jeśli chodzi o zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
Ha ha i kto tu innym dobrze radzi? Oczywiście, to był żart. Jeszcze nie dawno moje zycie też tak wyglądało. Masa pracy, w nerwach, stresie, bez jedzenia prawie całe dnie, niewyspana itp, ale na razie póki mogę to korzystam z wolności i się wysypiam. Wczoraj pytałam z jakiego miasta jesteś, jak nie chcesz powiedzieć, to oki, zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie męczy - no chyba że objem się na noc orzechów laskowych lub włoskich to potem mam koszmary. A to niestety zdarza mi się dośc często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
hej Kasiu jesteś? jak nie chcesz to nieodpowiadaj na moje pytanie. ale się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Sorku Gosiu, nie chcę odpowiadać. No, ale napisz coś fajnego, może mi katar trochę zelżeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
No rzeczywiście, paru takich nawet znałam. A Ty Gosiu, co porabiasz w życiu, jeśli możesz powiedzieć i chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
Npiszę jutro bo teraz zmykam do łóżeczka. A za kompem siada mąż. Będziesz jutro Kasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Teraz mnie przez kilka dni może nie być, jutro pracuję, a potem może uda mi się wyjechać. Wzięłam kilka dniu urlopu. Także jakby mnie nie było to nie myśl, że świnka jestem tylko fizycznie nieobecna przy kompie. Pozdrawiam Cię, śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
jeszcze chwilkę będę. Tobie życzę jutro miłej pracy, nie upierdliwych pacjentów. Chyba pracujesz w szpitalu, bo przecież jutro przychodnie są pozamykane, prawda? Życzę miłego urlopu i wyjazdu. daj znać jak już wrócisz. ja będę tu zaglądać prawie codziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda spać bahorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Spaki, jestem, bywasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
Witaj Kasiu. Fajnie że się odezwałaś. Jak udał się wyjazd? Odpoczełaś? Ja tu czasem zaglądam jeszcze, ale nikogo nie było więc akurat tu nie pisałam. Odezwij się jeszcze. Pozdrawiam. Gośka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Gosiu jestem chwilkę. Napisz co tam słychać dobrego. Wyjazd udał się, charakter jego był nieco inny od planowanego. No, ale w sumie owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
U mnie duuużo pracy. W pracy - wizytacja, w domu - remoncik, na uczelni - zbliża się egzamin. Tak więc ostatnio zbyt często tu nie zaglądam z powodu braku czasu. Ale gdy tylko mam chwilkę i mam na to jeszcze siły to lubię sobie poszperać po necie. Znasz może jakieś fajne stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaki
widzę że nikt tutaj już nie zagląda. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś-ka
Zagląda, zagląda. Wir pracy. W pracy i w ogródku. Widzę, że Ty też masz dużo aktywności. Nie ma nic gorszego niż siedzieć z nudów przy kompie. Pozdrawiam wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×