Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaa22

Co zrobić by się tam dobrze bawić???? Jak macie pomysł piszcie

Polecane posty

Dzisiaj wyjeżdżam z kumpelą i jej facetem na cztery dni. Skład miał być inny bo miał z nami jeszcze jechać koleś, z którym się spotykalam ale niestety plany się zmieniły. Co zrobić żeby to był udany wyjazd? Nigdy nie jeździłam z kimś sama. A na dodatek jedziemy w miejsce gdzie byłam w tamtym roku ze swoim byłym. Co mam zrobić może zrezygnować z wyjazdu?? Czy ten wyjazd może być udany??? A z drugiej strony nie chce zostać w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa_aa
jedz a czemu nie? jedz i baw sie dobrze tam pewnie sa jacys faceci nie??moze kogos poznasz ...no chyba ze zle kojarzy Cis ie tamto miejsce i wiesz ze bedzie Ci przykro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niewiem jaka będzie moja reakcja na to miejsce czy wrócą wspomnienia:(. Baw się ale jak dobrze się bawić we trójkę??? Fakt mogę kogoś tam poznać............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa_aa
no wlasnie mozesz kogos poznac!Przeciez chyba wybierzecie sie na jakas impreze tam??Czy bedziecie siedziec w trojke??A to przyjaciele Twoi?Czy znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem oni nie bardzo imprezowi:( w sumie to ja niewiem co mnie skusiło żeby pojechać to moi znajomi kumpela ze studiów ale generalnie to my do siebie chyba nie pasujemy bo ja jestem zwariowana a oni tacy bardziej spokojniejni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa_aa
a dlaczego oni nie chca jechac sami? tak sobie mysle ze dziwne troche :) skoro sa para..a moze wez sobie jakas kumpele jeszcze?? pojedziecie w 4 no albo faceta -kumpla zamiast kumpeli :) da sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz najpierw miałyśmy jechać we dwie a poźniej we czwórke ale nie wypaliło. Trochę za póiźno żeby kogos wziąść bo jedziemy za kilka godzin a ja ciągle się waham czy to dobry pomysł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie jechała, nie chcialabym byc piatym kolem u wozu..... oni zamkna sie w pokoju zeby pogruchac sobie, a Ty bedziesz sama i smutna. Co to za przyjemnosc z takiego wyjazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego gdyby było was wiecej, i nie tylko same pary. A tak, albo oni bedą gdzies wychodzic sami i Cie zostawiac, albo bedziesz sie czula niezrecznie, ze nie odstepujesz ich na krok :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
witam! a co to zamiejsce gdzie się wybieracie? mimo wszystko pojedz - czemu masz żałować że Cię coś ominęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedziecie we troje
????? zrezygnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gułga
Aaa do 3miasta jedz!!! tam jest mnóstwo fajnych ludzi! jedynie trzeba wyjść!!!! dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pojedziesz to będziesz musiała wykazać się taktem i pójść np. na wieczorny spacer żeby oni mogli się poseksić. jeżeli łączą was bliskie przyjacielskie stosunki to nie powinno być problemu. szkoda by było żeby chłopak przyjaciółki okazywał niezadowolenie z twojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
tylko że najpierw planowały wyjazd same z koleżanką więc chłopak nie ma co grymasić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×