Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

a jaka to obleśną herbatke popijacie ?? czyzby czerwona ?? ba osobiscie ja lubię w sumie tylko tę na przemian z zielona pijam . Czarna to tylko na wychodnym .. jak jestem w gosciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja już rośnie, pachnie... I lubię jeszcze jeden trójkąt... Ser brie,ciemne winogrona i prażone orzechy włoskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta zamilcz .. bo mnie już slinka cieknie :(( uwielbiam sery , oliwki a przede wszystkim wszelkie śmierdziele . A do tego winko .. koniecznie czerwone . mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja drogą .. pierwszy raz posadziłam bazylię bo zawsez kupowałam juz taka wyrośniętą . Czy ona jest wymagajaca ??? postawiłsam ją na parapecie ... moze to za wczesnie ? moze lepiej w domciu ja podtuczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmara, nie tucz bazylii, z natury jest chuda. Nie lubi ostrego słońca, woli półcień. Noce są chłodne, więc chowaj ją jeszcze do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jaa miałam w pełnym slońcu ...:)na poludniowym parapecie, zatem dzieki za porady i do jutra .. spadam jak ta @@@ do kąpieli :)) dobranoc [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do alkocholu, to mój organizm nie wykazuje żadnych reakcji, bez względu na to ile w siebie wleję, wiec po co pić ? Jedynie dla przyjemnosci jako dodatek do kąpieli jakiś potrójny koniak, a najlepiej metaxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara, cd. tematu bazylia : nie pozwól, zeby ziemia przeschła. Lubi dużo wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpakowatemu chyba to wińsko zaszkodziło.Stare było :) Zniknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Kobieto, ja winko czerwone pije do smaku, ale mi za szybko wchodzi do głowy.:) Oj lubie lubię. A teraz jestem w trakcie przygotowywania chińszczyzny na jutro dla mojego kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Sorry, kolezanka wpadla. Pomogla mi troche w winku. Ale te truskawki wywolaly wir...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadla i co jej
poradziles :) donosić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
No chińszczyzna gotowa. Wyszlo chyba nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiunia
czytam i czytam. wiecie co? Tu jest beznadziejnie. Nuda i nuda, zadnej serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczekam te smakołyki, bo późna pora... nie będę się na noc objadać :P:P:P Ja coś ogórkowego na twarz zaaplikowałam, ale mam nadzieję, że razem z twarzą mi nie zejdzie;) A przed snem ciepłe mleczko:) synek mnie zaraził:P Pozdrawiam ryczące jeszcze późniejszym wieczorem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze posiedze, mi sie podoba, nawet jak nie jest za bardzo serdecznie ;)..............moze z czasem bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Myslę że bedzie.ja też posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Fajnie!!!! Mam nadzieje, że jeszcze kilka osób oprócz nas. I mam nadzieje , że ten topic będzie trwał długo. Będzie milo pogadać . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zalozyc czarna sukienke, czy tez czarne spodenki :D......dla bezpieczenstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 32
Dzień Dobry wszystkim! Piekny dzis mamy poranek w Anglii. Dziasiaj nie ide do pracy i mam zamiar nie isc wcale juz, poniewaz tapraca jest dla mnie za ciezka. Jestem cala polamana. Czy ktoras z Was zna osobę, ktora pracowala jako krupier w kasynie. Mam propozycje takiej pracy ale i mam dylemat. Podpowiedzcie cos. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 32
A jak zdrowko Panie Szpakowaty? Widze ze jestes koneserem dobrych win. Ja rowniez uwielbiam, Ostatnio pilam delikatny muskacik z posmakiem grapefruta i gruszki. Poprostu niebo w ustach..... Moja przyjaciolka prowadzi winiarnie we Wroclawiu i zawsze proponuje mi cudowne wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Haneczka. U nas też piękna pogoda,słońce daje na całego.Niebo tylko zaciągnięte woalem z chmur, ale myślę, ze jeszcze godzinka i będzie w kolorze niebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wrocław, jedno z piękniejszych miast, które mam okazje odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 32
Jeszcze do niedawna mieszkalam we Wroclawiu. Tam sie tyle dzieje, zwlaszcza ten uroczy Rynek. Teraz mieszkam w ochydnym Bristolu i tesknie za Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×