Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoli.

SZUKAM TANIEGO DJA NA WESELE,KTORY ROZKRECI WESELE -CHORZOW.

Polecane posty

Gość karoli.

Mam takie pytanie- czy znacie kogos, kto na serio zna sie na rozkreceniu wesela. bylam niedawno na slubie mojej kolezanki i facet byl tak nudny [gdzies z okolic sosnowca;/] ze nikt prawie n ie tanczyl a impreza skonczyla sie kolo 24.00:/ nie chce miec podobnego ,ktory zameci ,czy znacie sprawdzonego ,taniego , nie tatusia powyzej 50 ktory wiecej czasu bedzie siedzial i odpoczywal ... zalezy mi tez zeby byly konkursy jakies .. itp. czekamn na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek i plACeek
haha za duze masz wymagania kolezanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na weselu powinna grać żywa
muzyka, żaden DJ sie nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jednego ,nawet mieszka blisko Chorzowa. moja siostra ma od niego numer tel ,bo sama chce go w przyszlosci zamowic i byla na weselu ktore on prowadzil-byly konkursy, nie bylo dretwo ,wrecz wesolo i na serio- nie byl zbyt drogi. o muzyce z tego co wiem to mozesz ty zadecydowac ,wczesniej mu mowiac co ma byc a co nie. jak za niedlugo wroci to sie jej zapytam o numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoli.
spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez chcialabym sie
cosn iecos dowiedziec ,bo to wazne dla mnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyDJ
A ja zamiast DJ-a polecam Zespół Muzyczny "MiłoWit" z Bytomia, ceny mają tak konkurencyjne ze nawet DJ-je mogą się skryć, a w 2-osobowym składzie grając na żywych instrumentach (flet, trąbka, akordeon, syntezator) każdego poderwą do tańca i zabawy ! więcej o nich na http://milowit.wizytowka.pl Można ich też posłuchać na żywo - koncertują często w WPKiW w Chorzowie. Słuchałem ich nie jeden raz więc polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAB ART
Cześć Jesteśmy Agencją Rozrywkową MAB ART. Mamy bardzo konkurencyjne ceny. Nikt przy nas się nie nudził i napewno nie będzie się nudził. Skontaktuj się z nami a podamy Ci szczegóły. Pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
jaka jest dokładna data ślubu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
Karoli pytam o datę ślubu, bo znam dobrego i nie drogiego DJ ze Świętochłowic. Facet potrafi rozbawić towarzystwo, organizuje zabawy i konkursy, jest sympatyczny. Poleciła mi go znajoma. U mnie będzie 12.08. To sama się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×