Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Kaska

No co jest grane ze mna?

Polecane posty

czesc dziewczyny (i nie tylko:P) Mam taki mały problem. Nie odczuwam przyjemności z sexu...tylko mi nie piszcie,ze to moze byc wina partnera...lub cos w tym stylu..bo facet jest super, pocągia mnie bardzo mocno..czuje przy nim podniecenie..ale jak juz dochodzi do stosunku no to nic no :| No nie czuje przyjemnosci...ciesze sie tylko,ze on ja odczuwa. bardzo mocno Go Kocham, wiec to rowniez nie ma zwiazku z uczuciem. Nie zostalam w jakis sposob skrzywdzona w przeszlosci - wiec tu tez nie ma powodu zadnego. No co jest do cholery? Kiedys odczuwalam...potem przestawalam...teraz jestem z kims innym i nie powrocila ta przyjemnosc..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suken
rodzice obrzezali cię i nie masz łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suken
bo mnie obrzezali i wykastrowali:( teraz nadaje się tylko jako wór na spermę, którą przyjmuje oczywiście poprzez siarczysty obciąg z połykiem:classic_cool: p.s. wyjebałem sobie ząby młotkiem, by nie zadzierać zębami o kant chuja:) ps.2 rucham psa jak sra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój problem może wynikać z tego że Twoja macica nie przystosowała się jeszcze do rozmiarów Twojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kaśka
Moja macica sie nie przystosowala? :| Pol roku sie juz dostosowuje w takim razie..a w poprzednim zwiazku? 3 lata prawie ... hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kaśka
codziennie rano przystosowuje moje cipsko do wielkich gabarytów rozszerzając je do granic wytrzymałości zaciskami stolarskimi zakupionymi w laklerku w promocji po 2,34 za sztuke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kaśka
codziennie rano przystosowuje moje cipsko do wielkich gabarytów rozszerzając je do granic wytrzymałości zaciskami stolarskimi zakupionymi w laklerku w promocji po 2,34 za sztuke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota z tym przystosowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kaśka
No jak widazc ktos sie dobrze bawi :] Ja mam nicka bez polskich literowek...pieknie...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem z tym nickiem...ja jestem bez polskich literowek..ktos wpisywal z \"ś\" a potem samo mi sie wklepywalo :| Teraz nie bedzie juz bledow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kaśka
czasem pierdole różne bzdury i gadam sama ze sobą - nie zwracajcie na to uwagi:) p.s. chuj mi w dupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kaśka
czasem pierdole różne bzdury i gadam sama ze sobą - nie zwracajcie na to uwagi:) p.s. chuj mi w dupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×