Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normaaaa

jestem ZWYKłA i NIJAKA...

Polecane posty

Gość normaaaa

Jestem okropna, zwykła, przeciętna, normalna... aż za normalna :( nie chce byc taka, drzemie we mnie potencjał... ale nie umiem tego wydobyc. Musze zmienic cos w swoim zyciu. Czas na zmiany... czy ktoras z was czuje sie podobnie i tak jak ja nie zamierza zostawic tego w tym stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę bez nicka
ja zostane już taka ..........nie mam siły zmieniać siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normaaa
ale dlaczego? nie poddawaj sie... ja sie zmienie, jestem silna i dam rady, w koncu bede soba a nie szara myszka przytloczona wszystkim czym mozna przytlaczac. Zaczne od zmiany wygladu, bo to najlatwiejsze. STOPNIOWO ALE SKUTECZNIE. Zbieram zapisy rezolutnych kobietek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za mną wszyscy się oglądają
bo mam masę blizn i marzę żeby być zwykła i nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normaaa
... :( yyy ale przewrotność... choc mnie nie o taką "niezwykłość" chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka kobietka
dobrze to rozumiem, tez tak czuje.. chciałabym cos zrobic ze swoim zyciem, ale nie wiem jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarna
ciezko jest zmienic "cos " w swoim zyciu, jezeli o niczym sie nie marzy, niczego sie nie pragnie... moze zaloz kapcie lewy na prawa noge..zmiana zasadnicza i jaka dowcipna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka kobietka
no moze dla Ciebie to jest smieszne, tylko jak ktos nie czuje sie zczesliwy i nie wie czemu to ma problem, no i wtedy do smiechu mu za bardzo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto człowiek jest z reguły zwykły i nijaki dopiero jak go ubiora uczeszą i wystyluzują to jako tako wygląda zadbaj o siebie i poczujesz sie lepiej ja tez kiedys tak o sobie myślalam a teraz już nie.Poszukaj czegoś co jest wyjątkowe w Tobie napewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×