Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wariacja

fantazje na temat starszego partnera

Polecane posty

Gość wariacja

Mam pytanie dziewczyny, ile lat mial was najstarszy partner i jak wygladal seks z nim. Ja jestem po 30-tce, ale mam fantazje zeby uparawiac seks z takim 60-latkie, czy wy tez tak macie, czy ze mna cos nie tak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 latek to tez facet
fantazje mozna miec- gorzejz urzeczywistnieniem ch - nie wiem czy było by to co sobie wyobraziłas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy do faceta
Są tacy, którzy w wieku 60 lat wyglądają naprawdę nieźle i faktycznie mają w sobie to "coś". Ale myślę, że jest ich naprawdę niewielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowa różnica wieku moich partnerów odkąd pamiętam to 10-15 lat. największa jaka sie zdarzyła to 25 lat (ja miałam z 19, facet 44) mysle, że jesli facet byłby zadbany i pociągający to móglby mieć i więcej niż 50 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhuhuhahahahah !!! Ta twoja fantazja jest lekko geriatryczna :) Mam kochanke o 20 lat mlodsza ode mnie, ale najdalej od 50-ki poczucie dobrego smaku nie pozwoli mi sie juz z nia spotykac :) A generalnie to widze ze moja rzeczywistosc jest chyba lepsza od waszych fantazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spałam z 25 lat starszym
i zajebiście mnie zadowalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy po 40 sa najlepsi
mmmmmmmmmmmmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack40
wiesz dlaczego sex z partnerami starszymi jest lepszy niz z rowiesnikami???????????? dlatego ze my staramy sie zadowolic partnerke i udowodnic sobie ze jeszcze mozemy,a poza tym to my nie mamy w tym momencie kompleksow tz.jezeli juz mloda kobieta idzie z nami do lozka to sytuacja jest jasna musimy stanac na wysokosci zadania. jedyny problem to czy serce to wytrzyma i zamiast jego ono nie stanie,co sie zas tyczy twoich fantazji to czy to cie przeraza ze na forum publicznym to omawiasz?uwazam ze kazdy facet jest na tyle atrakcyjny na ile kobiety go oceniaja i nie wazny w tym wypadku wiek.przyklad Antony Quen tak to sie chyba pisze. wiem jedno ze jezeli masz takiego faceta na oku i dasz mu szanse to on dla ciebie gory przeniesie,a reszta idzie nabok tak jak wiek tak i nogi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antony Queen
potwierdzam ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaxyz
KURCZĘ TEŻ CHCIAŁABYM SPRÓBOWAĆ ZE STARSZYM MĘŻCZYZNĄ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu
ja mam partnera o 11 lat starszego. i jest fajnie. przezylam tez krotki romans z facetem o 27 lat starszym i bylo extra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to lubie
z 60 latkiem to nie bardzo . ja spotkalam o 13 lat starszego a mam 24. nie kochalismy sie ale i tak jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack40
Nie mozna patrzec na partnera z perspektywy wieku,tylko pozadania milosci jak zwal tak zwal wazne aby tej drugiej stronie to nie przeszkadzalo.jesl zas bedzie sie zwracac na to uwage to lepiej nei zaczynac.10 20 30 lat roznicy to nic w wypadku gdy chodzi o jakies uczucia wyzsze lub nawet sam sex.sypialem zkobietami starszymi od siebie ale tez z mlodszymi.nie patrzylem w metryke w tym momencie to bylo niewazne a chyba my faceci mozemy na ten temat powiedziec wiecej z tego chociazby powodu zejestesmy wzrokowcami tak nas natura stworzyla aloha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×