Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otylka

Zapalenie krtani

Polecane posty

Gość wiktoriaaakot
Bardziej z myślą o dziecku, ale też o sobie i mężu zamawiałam inhalator od Sanity, model PRO. Sprawdza się. Już nam służy trzeci miesiąc i nic się nie psuje, nic nie zacina. Szybko podaje lek, wielkość cząstki jest na tyle mała, że lek ma szansę trafić do płuc zamiast błądzić gdzieś na gardle. Tutaj gwarancja jest na 5 lat podbijana, więc myślę, że warto dopłacić trochę więcej za ten model i mieć coś na lata niż kupować taniznę i po pół roku wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moje dziecko miało zapalenie krtani, to robiłam mu inhalacje sterydowym benodilem (lekarz przepisał). W zasadzie już dwie pierwsze dawki przyniosły poprawę i choróbsko odpuściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w Baby cząstka leku jest na tyle skompresowana że spokojnie można leczyć też niższe partie. Mam ten sam zestaw inhalator Baby i rozgrzewający Jednorożec i bardzo mi się przydaje. Dzieci regularnie chorują choć powiem szczerze że odkąd leczymy się wziewnie to jakby te infekcje dróg oddechowych zdarzają się rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam lekarka poleciła takie homeopatyczne kropelki L52, których działaniem jest pobudzenie mechanizmów przeciwzapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych. Skutecznie sobie radzi z zapaleniem krtani, gardła i takimi stanami grypowymi. W takim okresie jesienno - zimowym zawsze staram się mieć go przy sobie, dla dzieci i dla siebie. U nas zdaje rezultaty na piątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz antybiotyki,nie potrzeba. Ja czy mój synku przy zapaleniu krtani bierzemy pulmicort do inhalatora i w chłodnym przewuetrzonym pomieszczeniu trzeba spać, jak małe dziecko to dusi to trzeba otworzyć okoń zimne powietrze obkurcza krtan,bo to może udusić,ja zazwyczaj w nocy jadę na pogotowie robią dziecku inhalacje zapisują pulmicort i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem warto przemyśleć zakup Novama Familino Pro. W przeciwieństwie do całej masy różnych urządzeń do inhalacji tutaj gwarancja jest naprawdę długa bo dożywotnia. Inna kwestia to same parametry. W tym modelu można robić terapię też dolnych dróg oddechowych bo po prostu cząstka leku jest tak przerobiona i tak mała że poradzi sobie z dotarciem w te niższe partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriss

ja niestetty miałam antybiotyk i do psikania do gardła apicold spray, dobrze że on łagodzi ból bo bardzo mnie gardło bolało, w ogóle prawie nie mówiłam, ale jakoś przeszło, teraz mam ten spray w apteczce na wypadek bólu gardła, bo szybko łagodzii i ma też działaie bakteriobójcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryl

A jak wygląda jego skład? Można stosować również u dzieci? Jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam od paru tygodni inhalator ze strony novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i sobie w domu z nim radzimy bez jakiś problemów. Poręczny, szybki w podlączeniu, z wygodnymi dobrze wyprofilowanymi maseczkami dla dorosłych i dzieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Pomyśl nad novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, bo dobrze mi wyrównał problemy z tchawicą. Praktycznie nie mogłem mówić w pewnych okresach roku. Miałem ciągle nawracające infekcje, które rozszerzały się mocno na gardło. Regularne inhalacje to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×