Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

sklep OLSEN??

Polecane posty

słyszał ktoś o takim sklepie?? I czy warto w nim robić zakupy, i dla kogo jest on przeznaczony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie kojarzy mi się z modą dla dojrzalszych pań ;) mam jedną jedyną sukienkę lnianą stamtąd, zauroczyła mnie, choć sporo kosztowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wlaśnie wydawało, że to sklep dla starszych i przykasiastych pan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynka
Sklep Olsen to sklep z odzieżą młodzieżową!!. Siostry, bliźniaczki - Olsen znacie zapewne np. z filmu komediowego "Pełna chata" i wielu innych. Ta sieć sklepów należy właśnie do nich. Sklep znajduje się w Katowicach na ulicy Wojewódzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy? Kiedys w Olsenie mozna bylo kupic fajne rzeczy ! Teraz jest tam moa wylacznie dla starszych pan !!! No chyba ze jakas 15tka się tak ubiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah nie ma jak dorobienie ideologi do tego iż skep OLSEN ma cos wspólnego z siostrami Olsen....hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mi tam
Olsen tani!!!!! to chyba pomylka!!! glupia spodniczka kosztuje z 1 tys!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam i lubię :) ale rzadko cos tam kuouje, bo jest choernie drogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetatetetatetetetata
jak chodzila na kursy to dziweczyna, ktora zawsze siedziala przede mna zalozyla kiedys swetr z Olsena. caly czas sprawdzala czy jej oby na pewno metke widac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary-Kate
jest w katowich ten sklep?na jakiej ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terraama
mam pare ciuchow, kupialam w hamburgu, ale powiem ,ze srednie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
W Kielcach też jest,chyba na ul.Małej i pod durną nazwą ,,Modnisia'',czy jakoś tak.Ubierają się tam głównie starsze,bogate panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwhahaha
Po: 1- Ten sklep to sieć sklepów Olsenek (sprawdzałam w necie) 2. Jest cholernie drogi 3- są w nim super ciuchy 4. wcale 1 spódniczka nie kosztuje 1000...jak już to 400 ;P 5-nie jest tylko w katowicach czy gdzieś. W poznaniu dzisiaj oswarli "Galeria Malta" i tam jest właśnie 'Olsen' 6. Nie podniecajcie się tak że drogo, bo są jeszcze gorsze sklepy. Byłam dzisiaj w 'GM' i Patrzyłam w Calvin Klein i tam jest jakieś 2, 3 razy drożej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olsen jest niemiecką marką z ponad stuletnią tradycją. Historia firmy sięga 1901 roku, kiedy to hamburski kupiec Alfred L. Wolff założył spółkę handlową. Na rynku ekskluzywnej odzieży damskiej Olsen jest obecny od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Olsen posiada swoje salony w 30 krajach. W Polsce jest 13 firmowych salonów oferujących modę damską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×