Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yuna

Polki w Belgi

Polecane posty

Gość zysia
HEJKA YUNA ,co u ciebie ciekawego i jak ma na imie twoja córeczka,przypadkiem znalazłam tą stronke bo przeglądałam prace i trafiłam na"kafeterie' i...ciesze sie bardzo!buzka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zysia
hejka dziewczyny!czytam sobie i...fajnio która z was jest w błogosławionym stanie? u mnie tez synuś przeziębiony ja mam katar a mój mężulek miał rewolucje żołądkowe...hihihi .Jeśli moge coś podpowiedziec o legalizowaniu papierów to ja wysłałam prośbe do ministerstwa spraw zagranicznych w warszawie prośbe o legalizacje papierów, moja mama kupiła znaczek skarbowy za60zł i tam dosłała no i oni zalegalizowane papiery odesłali mi tu do belgi na mój adres.buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia116
Czesc wam dziewczyny ja tez mieszkam w Belgi. Boze co za kraj! Jestem tu od 9 miesiecy i jie moge znalesc pracy legalnej. Chetnie wymienie sie z ktoras z was numerem telefonu i nawiarze kontakt poniewaz nikogo tu nie znam. Co prawda nie jestem zamezna ale mam tu chlopaka i podobnie jak ktoras z was do slubu sie nie spiesze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj.... napisz cos wiecej o sobie gdzie mieszkasz i tak dalej.... co do pracy to fakt czasami ciezko... a tak wogole to w jakim zawodzie szukasz??? jak chcesz napisz do mnie na maila to podam ci moj telefon... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia116
Hejka mieszkam w Herk de stad To okolo 12km od Hasselt. Mam tu chlopaka. Czuje sie tu strasznie samotna i dobija mnie fakt ze nie moge znalesc pracy. Zastanawialam sie nad czyms jak sortowanie owocow czy cos z tego typu bo jestem po studiu w polsce. Tak wogole mama na iie Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia116
Widze ze od czasu do czasu tu zagladacie fajnie. Zastanawiam sie jak tam u was drogie kolezanki. Ciekawa jestem czy udalo wam sie wszystko poukladac. W Belgi jest naprawde ciezko i gdyby nie to ze bardzo kocham mojego chlopaka pewnie juz dawno wrocilabym do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mika... co u ciebie??? gdzie teraz jestes??? i co sie wogole nie odzywasz???? mika zadzwonilabym do ciebie ale wsyslo mi telefon... znaczy sie numer telefonu.... powiedz jak mala??? kurczemusze napisac do ciebie maila i do zyty tez... bo sie stesknilam za wami... ale jakos ostatnio brakuje mi cos czasu... napisze obiecuje... (tylko jeszcze nie wiem kiedy... hahahha) buziaki i dla malej... twojego szczescia jak na razie calowac nie bede ze wzgledow nieznajomosci... hahha magda o matko a gdzie to jest???? ja nawet nie mam pojecia kolo czego ty mieszkasz ... z nazw wnioskuje ze to w czesci flamandzkiej... a jakie znasz jezyki i jakie studia??? mozna zapytac cie o wiek??? aha to ty napisalas do mnie maila (lenka) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia116
He he Masz racje to w czesci flamandzkiej jakies 60km od Brukseli. Ucze sie obecnie niderlandzkiego calkiem sopko jezyk. Nie taki ciezki jak zna sie niemiecki i angielski. Dziewczyny chetnie nawiaze z wami kontakt tel piszczie na moj mail. Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBANCZYK
PILNE!!!PILNE!!!PILNE!!!PILNE!!! Witam poszukuje pilnie jakich kolwiek informacji o Justynie Borys i Pawle Halasie zamieszkujacych na terenie Belgii od kilku miesiecy!!! Jakie kolwiek informacje prowadzadze do namierzenia ich bede powaznie nagrodzone wszelkie pytanie prosze kierowac pod 0041788861533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasiatko
Czesc Ja tez mieszkam w Belgi (od 2002) Szukam kolezanek co zyja w zwiazku mieszanym,tzn.tato nie jest polakiem -podzielcie sie swoimi radosciami i problemami z tego wynikajacymi-moze uda nam sie pocieszyc,wesprzec. Ja mam meza Turka-urodzonego w Belgi. 5 i pol miesiaca temu urodzil nam sie synek Yasin. Zdrowy slodki chlopczyk-mam zmartwienie-poniewaz tato nie chce bym uczyla Yasina polskiego,choc tlumacze,ze to przeciez moder taal-co robic-dziewczyny pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrroki
witam szukam bratniej duszy jest taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
Witam! Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirton
a ja szukam polki w okolicach sintruiden w celu milych spotkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze,ze zalozylam podobny temat ;) ja od maja bede mieszkała we Flandrii, jesli sie uda,to w Tessenderlo,bo moj maz-Polak-ma tak prace ;) i podobnie jak niektore z Was,tez mam coreczke,tyle,ze siedmiomiesieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GENT
SZUKAM FAJNEJ DO SPOTKAN GG 38238942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek40
jest 1 grudnia,chętnie spotkam się na sexik z polką w dowolnym wieku,dyskretnie i bez zobowiązań ,mój numer 601843104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.Jezeli ten temat jest wciaz aktualny ,to chcialabym o sobie cos powiedziec.Mieszkam w belgii,wczesniej mieszkalam w malym miasteczku herk de stad a teraz przenioslam sie do wiekszego hasselt.Jestem bardzo samotna nie mam tutaj nikogo ani rodziny ani chlopaka.Jestem po zwiazku 6 letnim ,ktory tak naprawde nie mial szans od poczatku.Bardzo jestem przygnebiona i nie wiem co z soba zrobic. Za oknem jest piekna pogoda a ja siedze w domu,gdyz jak wyjde do centrum to jescze wiekszego dolka zalapie bo wszyscy sa razem szczesliwi a ja co sama bo nie znam tu nikogo.Jezeli ktos tak jak ja mieszka w hasselt i chcialby nawiazac kontakt albo poprostu wesprzyjcie mnie bo czasami mam mysli zeby wracac do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o moj zwiazek to przeszlosc i nie chcem do tego powracac !!!! A belgia jest urocza tylko do tego szczescia potrzebna jest "druga polowka" albo znajomi z ktorymi mozna pogadac ,posmiac sie i rodzina za ktora bardzo tensknie,bo od 3 lat jej nie widzialam tylko skype mnie ratuje.A o mnie krotka pilka mam 30 wiosen ,bez dzieci ,bez nalogow ;)) i do wziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to juz troche duzo wiosen. ja bym poszukal na necie na twoim miejscu. facetow w PL nie brakuje. jak to sie stalo ze tam wyladowalas, a twoj byly skrzywdzil cie? zdradzil? miescowi cie interesuje, w sensie na zwiazek mieszany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ty dalej drazysz w temacie o moim zwiazku bylo minelo .poprostu oszukal w bardzo bolesny sposob WYSTARCZY???A jezeli chodzi o zwiazki mieszane jesli jest dobrze dla kogos mnie to nie przeszkadza a co do mnie to ja wole facetow PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko. nie chcialem cie zdenerwowac.. ale kraj wybralas troche specyficzny. a co tam robisz. jak zarobki? wrazliwa duszyczka szukasz kogos, ja ci zycze powodzenia. a tamten i tak nie zaslugiwal na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraphl
Czesc Ja tez mieszkam w Belgii, niedaleko Hasselt. Jestem w podobnym wieku, bez dzieci i nalogow ;) za to w zwiazku. A ty od dawna w Belgii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem tutaj kawalek czasu ale dopiero teraz odtworzylam oczy bo mialam zamydlone pseudo miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraphl
Niedaleko, 15 minut, pozatym znowu studiuje wiec jestem w Hasselt pare razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×