Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yuna

Polki w Belgi

Polecane posty

Gość aleksandraphl
Jestes jeszcze moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem nie wlaczalam laptopa bo mialam zle dni .zalamuje sie dlatego ze nic mi nie wychodzi i tylko klody sa pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraphl
W weekendy raczej nie, w sobote w Hasselt nie da sie zaparkowac. Ale w tygodniu czesto. Pzrykro mi ze mialas zle dni, jesli chcesz pogadac to odezwij sie, aleksandra.czesak@student.phl.be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heyka jestem polakiem który mieszka 5 klat i pare miesięcy szukam znajomości normalnych west-vlanderen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
są jakieś polki ? szukam dziewczyny na spacer :)) prosze o kontakt buryy21@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubusia
Witam:) Jestem Polką i jestem w związku z Belgiem od 3 lat. on mieszka w Belgii, ja w Polsce czy możecie mi pomóc dowiedzieć się jakie są procedury i wymagania, żeby wziąć ślub. Mój facet był pytać w Urzędzie Miasta to oni chyba nie wiedzą ,że Polska w Europie leży. Jestem tym wszystkim przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Jeśli szukacie fajnych ludzi, Polaków mieszkających w Belgii, to tutaj http://www.polishhearts.be/ namiary na serwis, gdzie poznać można ciekawych ludzi. Ogłoszeń jest na tyle dużo, że spokojnie można wybierać. Towarzystwo, zwłaszcza za granicą, zawsze się przyda także czemu nie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×