Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hagra

Topik dla pań ktore mialy tylko jednego partneramęża.

Polecane posty

Czy tak juz zostanie czy może jednak kiedyś posmakujecie jak jest z innym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak
właśnie te które posmakowały kilka, które znają smak inności, które już mają to zakorzenione, nie zagrzeją miejsca przy innym, i zawsze będą chciały z innymi:O Wg badań DUREXA dziewice, czyli te które później są tylko z jednym, są w 81% wierniejsze niż te króre miały ponad jednego:O TO ZNACZY NA 100 ZON-NIEDZIEWIC---81 POSZŁO PÓŻNIEJ NA LEWO NA 100 ZON-DZIEWIC, TYLKO 19 PÓŹNIEJ CHCIAŁO SPRÓBOWAĆ Z INNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwowator
u mnie jest super a 15 lat dawno minelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o takich badaniach:) pewnie coś w tym jest 19% hm;) Rebelio droga, mogłabyś uważać na słowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Rebelia o co Ci chodzi???Ja nie szukam Zony bo sama nia jestem oczekuje tylko wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już jestem
z jednym juz ponad 10 LAT I JAKOŚ NA MYŚLI MI NIE PRZYCHODZI BY Z INNYM SPRÓBOWAĆ. BYŁ DLA MNIE PIERWSZYM I TAK NA RAZIE ZOSTANIE, NICZEGO MI NIE BRAKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to ta babeczka ujela : \"tak narazie zostanie\" :) Czyli 100% przekonania nie ma:) Wiecie dlaczego taki temat podjelam ???Poniewaz ogolnie sie mowi ze tylko faceci ciagle mysla o innych babeczkach chce sie przekonac czy to aby nie przesada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, monopol na krytykę na poziomie masz Ty:) co widać wyżej:) ubawiłam się, czytając o orgazmach:D fikcja powinna mieć sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fikcja powinna mieć sens\" maalutka nie zabijaj :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecino, po co te bluzgi? frustracja? kup sobie lalkę, albo jakąś gazetkę i zrób to. pomoże na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tylko jednego partnera-mojego meza.Jest nam dobrze w lozku, nie musze szukac nowych doznan :-) A przede wszystkim nie kusi mnie do porownywania----bo niby z kim? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nommmmmmmmmmmm
ja też mam od 13 lat tego samemgo i też był moim pierwszym i tak już zostanie:) też mnie nie kusi porównywać, bo miłość to coś więcej niż seks:) a jak mam ochotę na coś nowego, to o tym rozmawiamy i jakoś urozmaicamy nasze pożycie seksualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialem okazje poznac kobietke, ktora miala tylko jednego partnera, tzn. obecnego meza. Pojakims czasie znajomosci zaczelismy "to" robic delikatnie na gg, potem odwazniej przez telefon, a po dluzszej znajomosci spotkalismy sie na dlugi seks, bylo cudownie. Chciala poznac jak to jest poczuc dotyk innego faceta, jakie to uczucie miec w sobie \"innego\". Dzis ma to porownanie, facet nic o tym nie wie, a ona jest dalej wierna matka polka. A ja mialem satysfakcje pomoc jej w zaspokojeniu tej ciekawosci w delikatny, czuly sposob, urzeczywistniajac jej i moje fantazje. Chetnie powtorzylbym taka znajomosc, moze jakas mila, ciekawa pani mialaby ochote na cos innego, anizeli codziennosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka
mam 67 lat jestem kobieta i nigdy nie miałam faceta... nadal czekam na swoją prawdziwą miłość... i nie jestem brzydka zawsze byłam laska... teraz też mówią że jestem najładniejszą emerytką i mam nawet 5 zębów własnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nommmmmmmmmmmm
nie, dziękuję, ja nie potrzebuje mieć w sobie innego:) a inność am zawsze z nim, kiedy tylko o to poproszę:) widocznie tamta nie kochała swego tak jak ja/my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka
ja bardzo kochałam takiego ułana, ale go zmiotła trąba powietrzna w Ugandzie na misji... no i nie chciałam przed ślubem po ja katoliczka i tak czekam na swoją miłość może kiedyś wiatr mi go odda - czuję się jak Joanna D. jestem święta dziewicą ....miałam ostatnio wizję Matka Boska przepowiedziała mi że jak znajdę kwiat paproci to odnajde miłość i tak chodzę na łąkę ale póki co to tylko szczaw na zupe mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dwunastu lat ten sam
i tak juz pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tematu, mogę się tutaj wpisać, jednak nie przywiązuję specjalnej wagi, nie patrzę na moralność przez pryzmat seksu, jeśli spotkam kogoś takiego z kim będę miała ochotę to zrobić jeśli on będzie miał ochotę to zdecydowanie TAK, nie mam negatywnego nastawienia do seksu i tego bym od ewentualnego partnera oczekiwała, tego przede wszystkim i elementarnej wiedzy o seksie (nie z autorytatywnych topików kafe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoq
to najwspanialsza rzecz na świecie dzielić całe życie z tym jednym, wspaniałym, kochanym i kochającym człowiekiem. Pozdrowienia dla wszystkich kochanych i kochających 🌼 ps. Ja jestem jego pierszą, on moim pierwszy. Jesteśmy ze sobą 13 lat. I jesteśmy nieziemsko szczęśliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka
to podszywacz ja nie przeklinam, broń mnie panie Boże, cóż za ludzie bezbożni koniec świata ola Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie bajka
była taki król Bolesław Wstydliwy. on był z jedną i to bez keksu. ale ona była święta, to może się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka
widać że wszyscy jesteście dzieciaki- oj dzieci masturbujecie się w domq zamiast się uczyć, masturbujecie się w domq zamiast pomagać rodzicom, przeklinacie na forum zamiast się wdrażać w teorię, podszywacie się z nudów... lepiej pograjcie w Chińczyka :P jesteście tacy żałośni że szkoda gadać- wszyscy: zakompleksione cnotki, zdesperowane ladacznice, faceci z małymi fiutami i dużymi brakami w mózgu, brak kultury, brak znajomości podstaw sexuologii- porażka na kazdym kroku- może zróbcie coś użytecznego- idźcie się powieście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś Wstydliwy to może:) albo gdy miał orgazm trwający godzinę, po tym się zostaje świętym przekracza się seks, wtedy tak:)mężczynom podobają się kobiety, w normalnych warunkach, to tak gdyby wywarzać drzewu wszystkie korzenie zostawić jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×