Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hagra

Topik dla pań ktore mialy tylko jednego partneramęża.

Polecane posty

fascynuje mnie seks, naukowe podejście do niego, to co robił Reich, a społeczeństwo [czyt. religie] odwaliło kawał dobrej roboty nie jestem za pobłażaniem absolutnie nie, przecież nikt nie będzie stał wciąż prysznicem dlatego że można, jestem za normalnym podejściem jak do snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz co wysilać, masz, nie gniewaj się już. jesteś taki męski i brutalny, kocham cię, mój ty cudny. i nikomu nie powiem, że masz małego pisiorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Rydzyk mała prośba do Ciebie - jeśli to możliwe nie podejmuj dyskusji, jakoś tak głupio:(:( ps. sorki za literki, o 11.29 miało być wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spodziewałam się, że tak schematycznie zareagujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam!! ale to nie atak mial być, raczej prośba, delikatna sugestia, że robisz sobie krzywdę pewne wartości nie mogę współistnieć, to niemożliwe, może się mylę ale w moim świecie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->piterp30 az zacytuje twoja wypowiedz:) \"A ja mialem okazje poznac kobietke, ktora miala tylko jednego partnera, tzn. obecnego meza. Pojakims czasie znajomosci zaczelismy \"to\" robic delikatnie na gg, potem odwazniej przez telefon, a po dluzszej znajomosci spotkalismy sie na dlugi seks, bylo cudownie. Chciala poznac jak to jest poczuc dotyk innego faceta, jakie to uczucie miec w sobie \"innego\". Dzis ma to porownanie, facet nic o tym nie wie, a ona jest dalej wierna matka polka. A ja mialem satysfakcje pomoc jej w zaspokojeniu tej ciekawosci w delikatny, czuly sposob, urzeczywistniajac jej i moje fantazje.\" Znam podobny przypadek jak Twoj moja przyjaciółka rowniez zapragnela poznac smak innego faceta i niemal dokladnie jak to opisales uczynila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhrudjfvyrfidfhhjef
...czy teraz - nie wiem, ale w przyszlosci pewnie będę chciała mieć porównanie... ..czy w dalekiej przyszłości >>możliwe że Twoje ręce pozostaną całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p r a w d a naj.
właśnie te które posmakowały kilka, które znają smak inności, które już mają to zakorzenione, nie zagrzeją miejsca przy innym, i zawsze będą chciały z innymi Wg badań DUREXA dziewice, czyli te które później są tylko z jednym, są w 81% wierniejsze niż te króre miały ponad jednego TO ZNACZY NA 100 ZON-NIEDZIEWIC---81 POSZŁO PÓŻNIEJ NA LEWO NA 100 ZON-DZIEWIC, TYLKO 19 PÓŹNIEJ CHCIAŁO SPRÓBOWAĆ Z INNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men26
a ja mialem do tej pory tylko jedna kobiete moja zone i jest mi z tym dobrze i nie jestem ciekaw innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwowator
-->men26 dorosniesz do wszystkiego smaczniejszego hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu sie wszystko zmienia nie mozna byc pewnym niczego i nie mozna mowic ze sie nigdy nie zrobi czegos :) tyle kropka moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×