Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość o wy chamidla jedne
gnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem \"chamidła!!\":) wpadłam kulturalnie sie przywitać i pozdrowić, ahoj:P co do zmeczenia materiału to rozumiem ale mam nadzieje, że nie macie az tak złych wspomnien z Fatalnego topiku jak czuć z akualnych buńczucznych postów:P bo nie wiem jak wy ale ja sie ubawiłam czytajc wasze posty. No wiecie jak mówią: nie ma tego złego:) Także trzymajcie za nas kciuki żebysmy \"nie nawijały\" o tym celibacie. Pozdro! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj Merry ja już napisałam na Fatalnym pożegnalnego posta i nie będę się powtarzać było minęło gdybyś pisała tam od początku tak jak ja to dla Ciebie też by to było już ciągle jedno i to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda, \"Fatalne...\" nic a nic sie nie modernizuje:P można sie znudzić. Poza tym no wiecie, dzis jest wasz debiut więc dajcie troche czasu pomarańczą - muszą sie wyszaleć:) Jak (juz za kilka lat) bede miała w końcu 30 to do was wróce!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę miec demencję, uwiąd i nie poznawać mamy byle nie byc fatalnie zaur.!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nazywam się Urszulla :P oczywiście trafiłam tu przypadkiem :P Oczywiście mam 30 lat i jak większość kobiet w moim wieku jestem piękna, zgrabna, mam niesamowite poczucie humoru itd... eeee co będę się rozpisywała zalet Ci u mnie dostatek :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze kocham psy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz nie taka naiwna:P poprosiłam uprzejmie jednego księdza i kazałam sobie wszystko wytłumaczyć, jak to jest, czego ich tam o kobietach uczą i jak wytłumaczyć niewytłumaczalną postawę \"tego mojego\" X( człowieka zagadki, SFINKSA niemalże!). I teraz juz wiem wiecej:) czuje sie mądrzejsza i sprytniejsza:P Teraz nie ze mna te numery Bruner! Je ale to nie ten topik!;) dobra to pozdrawiam, papa i juz nie będe was tu tym katować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra witajcie małpiszony 👄 👄 👄 👄 :D :D :D Cieszę się, że jesteście w wirtualnym świecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury jestem nieśmiała :P choć bywają dni łehehehe ..... i to właśnie w najczęściej w maju :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak tylko chwilowo jestem, bo idę walczyć z nieśmiałością :P Wiecie jak to jest u tych 30-stek :P Konspira zaraz startujesz dochodzi 15.00 już trzymasz za klamkę :P ??? I pamiętaj CIĄGNIJ !!!!!!!!! Ja zawsze się mylę jak nie ma naklejki CIĄGNĄĆ/PCHAĆ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novennka spoko ja jak każda 30-stolatka lubię się pomądrzyć, więc mozecie na mnie liczyć :P Krwawa witaj na obczyźnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😘 Ja mam te 30 lat, ale miejscami to czuje sie na 22 :P Uwielbiam Was czytac dziewczyny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalipso a ja myślałam, że jesteś młodsza :D 28 latek Ci dawałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padłam i nie mogę wstać! :D :D No no, nieźle nieźle...chamidła, lachociągi...ktoś nas czule wspomina :P Wąż, a ty gdzie? Kotka na gorącym rozgrzanym dachu leży i miauuuczy :P (tylko czekać aż ktoś mnie od kurew pojedzie... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Huehueheue wiedziałam ze się jeszcze spotkamy:) Jestem jednym z cieni z przeszłości,ale może nie zostanę wypędzona.....;) Buziaki dziewczyny,miło Was widzieć😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to będę miała 2 topiki obskakiwać :P a kiedy będę żyła w realu buuuuuuuu !!! Witajcie 30-stki i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Wpadłam do Was bo wieść się w necie niesie,że jesteście🌻 A ponieważ pasuję do tytułu toppiku pozwólcie od czasu do czasu napisać:D Mam 30 i.........a więcej nie powiem ile latek a w mojej duszy i sercu jest tyle miejsca na miłość❤️ Wstawię Wam prawdę o sobie być może i o Was: :D:P \"Czyż u kobiet trudno o miłość? Bez namysłu poddają się uczuciom miłosnym, nie uważając na skutki. Dym czczych kadzideł odurza je - rade błąkać się, rade nowe coraz spotykać obiekty\" Jorge Louis Borges Do napisania i pięknego bogatego w uczucia dnia.Pa Lubię Was małpiszony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moja droga Ulleńko❤️ I ja czasem tu wpadnę:P Co ja wypisuję pewnie codzień będę czytać.Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo i Kamik 🌼 piękna 30-stoletnia też tu :P Pewnie sporo babeczek z Fatalnego będzie tu wpadało, bo większość \"starej\" ekipy to 30-dziestki :D :-) Konspira nie śpimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam na jakiś czas, ale jeszcze tu wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×