Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość o wy chamidla
novenna :) akurat mam wylaczony :) ale dzieki wszelką zyczliwosc i rade :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm :D :D witam 30-stki i inne znajome twarze, ale się narobiło myślałam, że będzie trochę wolnego, a tu trzeba dzieci rodzić :( Rodzić to jeszcze pół biedy, ale robić się nie chce :P taki człowiek leniwy przez tą zimę się zrobił łehehehe!!!! Konspirka :P 🌼 zostawić X od kolędy :P hehehe już jest bezpieczny, ale jeszcze tu wróci :P Ulle na fatalnym klonują się :( jak ktoś jest piękny i inteligentny i jeszcze ma poczucie humoru to kazdy by chciał być ULLą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspira cztyałam, że już nie chcesz gadać o X :D ale powiem Ci coś w tajemnicy ... masz racje jak X chce to odpisze, a jak ktoś jest mu naprawdę bliski to nawet kilka krótkich maili dziennie może przysłać :P mimo wieeeelu zajęć , wiecie u nich wciąż te rekolekcje i rekolekcje buahahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie tu Krwawa między posty z browarem wpadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gadasz koleżanko... zresztą wiesz jak to mówią - popularnośc kosztuje:D jakbyś napisała, że chcesz miec dziecko, to by zaraz było, że na alimenty z kurii poleciałaś.. ja palantka i becfal jestem to natura sama dba o to, żebym potomstwa na świat nie wydała Briget Jones miała skończyć jakozdziczała stara panna zjedzona przez owczarki my z mężem skończymy jako stare zdziwaczałe małzeńśtwo zjedzone przez owczarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty przecież masz kota, nie pamiętasz? może on WAs zje albo Wy jego? bo Ulla to gremliny hoduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspira hmm skąd wiesz o Gremlinach :P świat jest mały :P ???? A tak w ogóle to mam problem z dostaniem się na kafee :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla gremliny Ci kable przegryzły:P ja się zaraz zbieram, bo nie wydziedzę dłużej - ciekawa jestem jak tam moja psina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde może to i te Gremliny, a mówiłam kiedyś żeby kupić Nemo :P Gdzie jest Nemo ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspira to znaczy, że my wyprzedziłyśmy modę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla a Ty szczególnie jesteś wyczulona na przyszłe potrzeby rynku - na kafe niszę wszechczasów znalazłaś przecież:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam na fatalnym buuu ktoś miesza Ulla sie klonuje nie wiem dlaczego ktoś to robi, no cóż ...:( :( Ale ja już nie co odbiegłam od tematu \"fatalnego ...\" , powiedzmy, że dojrzałam i zrobiłam się rozsądniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspirka ❤️ 🌼 :D \"nisza wszechczasów\" :D :D Novenna powiem Ci, że nie wiem czy bym tu do Was Tofikowego wpuściła :P wiesz znam Was i znam Jego hehehehe, za duże zagrożenie :P A z tymi Gremlinami to sprawa jest w stanie spoczynku, ale w każdej chwili jestem gotowa odświeżyć akta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novennka wiem, wiem, że Fatalne wiele mi dało, a przede wszystkim cenne znajomości i to nie jedną :D :D Ale jedna została przeniesiona do reala ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspira ja będę Cię pilnowała jak będziesz za dużo na pewne tematy mówiła obiecuję, że coś z tym zrobię :P Novennka myślę, że Toffikowy doskonale by się tu czuł :D hehehe stary czarodziej z Niego :P Ile ja już scen zazdrości musialam robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łehehehe piwkiem lub winkiem Tofiik nie pogardzi :D i miłym towarzystwem również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspirka 👄 paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, nie wiem Novennka :P Ale wiesz On jest baardzoo zajęty ... rekolekcje buahahaha!!!! Kurcze muszę spadać na jakiś czas :( Ale jeszcze tu wróce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wystarczy nam Wąż ❤️ On tak doskonale wciela się w rożne posteci w zależności od pory dnia lub nocy :D \"Wężu gdybyś kochał mnie choć trochę heeeeeejjjjjjjjjj .....lalala\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×