Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Good Morning z wietrznego Bristolu :P Ulla, zyc w realu bedziesz jak ci kabel od neta ktos odetnie :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:D Tyle,że ja dość często w ukryciu. Lubię czytać. Konspiracja Twoja stopka mnie rozwala:D Ja ze swoją conajmniej tu nie pasuję:) Dobrze,że mam 3 dychy to ewentualnie coś moge pisnąć. Czytam swój wpis powyżej i dochodzę do wniosku: głowa siwieje d..a szaleje. Jakiś kryzys czy kij:P Chyba sobie skoczę dziś do fryzjera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to mi sie przypomnialo, ze rowny rok temu pojawilam sie na \'Fatalnym...\' Wypije dzis za to - zdrowie wasze, gardlo nasze (czy jakos tak... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyja głowa siwieje? chyba mojego męża:P a co tego, że d.. szaleje ...to coś wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamik, no cos ty, twoja stopka jak najbardziej na miejscu - my sie tu kochamy i z tej milosci grzeszymy az wiory leca :D znaczy sie jest, jak byc powinno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko vodke... to tak po jednym na dzien dobry...i spadam do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaka się Natasza pracowita w obcym kraju zrobiła ja się w takim razie nie nadaję na emigrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - Kamik co do stopki, to pani przedszkolanka Ziuta zawsze sie darła podczas obiadu i podwieczorka : nie śmiej się, bo będziesz miala głupiego męża!!! nie siadaj na rogu, bo zostaniesz starą panną !!! na rogu nie siadałam, ale zwsze dostawałam ataku nieuzasadnionego śmiechu (reakcja nerwowa) i teraz mam mój mąż głupi nie jest, wręcz przeciwnie,ale jak pisała Poświatowska \"charakter ma raczej trudny\" więc musiałam trochę zmodyfikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moi mili miło było ale bedziem kończyli :P musze jechać na zasraną uczelnie owocnej dyskusji wszystkim fatalnym wyrzutkom o ;) buzi dla trójcy 😘😘😘 i dla przyjezdnych też zostawiam [kiss[😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konspiracja🌻 Co do powiedzonek pani z przedszkola to to o rogu znam ale o mężu nie. Napisałaś: \"mój mąż głupi nie jest, wręcz przeciwnie,ale jak pisała Poświatowska \"charakter ma raczej trudny\" Podobnie z moim. I co do charakteru mojego męża możemy podać sobie rękę:D :P Piekielnie trudny charakterek w końcu Lew zodiakalny. Huuuura udało sie Pani fryzjerka ma czas:) Jadęęęęęęę. No to Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukamy pocieszenia w necie i dostajemy totalnej schizy potem wystarczy poczytać troszkę i wychodzi na to, że trzeba rzeczonego faceta rzucać w diabły, bo życie jest krótkie, już każdy ma kochankę, a rodzenie dzieci to jak dzisiaj przeczytałam \"patologia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kafeteria niestety skrzywia - pamiętam swoje początki po miesiącu zaczynałam wierzyć, że mój mąż to dobrze ukrywający się babiarz, ja jestem już stare pudło do uśpienia, co w sumie nie jest ważne, bo i tak nie mam szans na udany związek, bo mam mały biust :D a potem pojawiła się Ulla i mnie wybawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo - trzeba mieć tylko dobry plan znam taką osoba której plan na życie brzmi: wygram w totolotka problem polega na tym, że wcale nie gra i popada w coraz większą frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyłam aktywa:P chyba dzisiaj kupuję nowego psa:D to znaczy suczkę zafunduję mojemu psu młodą laskę zdjęcia obejrzałam - ładniutka nikt nie powinien być sam, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko jakby co to go zamknę w kojcu ale wiesz jamniki to już są takie dożarte - a mój to jest misio gapowaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhahahhahha a wiesz, że im później tym się człowiek coraz bardziej leniwy robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Wszech Czasasów
A ja nie pisałem że małe cycki mi przeszkadzają:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×