Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

O rany:( Kto wie może jest mi dane poznać życie fatalnych od wewnątrz:D Ale dzieci co chwile chcą być kim innym. Minutę temu zapytałam kim chce być powiedział,ze cieżarówką:D A po chwili zdenerwował się a ja pytam się kim chce być a on,że nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako dziecko chciałam zostać weterynarzem, reżyserem, scenarzystą, pisarką, potem planowałam wyjśc za mąż za cudzoziemca ciekawe czy Wąż chciał zostać strażakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja nadal planuje wyjść za mąż za cudzoziemca:) może być ksiądz cudzoziemiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam zostać np oceanografem! nie wiem co mozna po tym robić ale brzmi fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogładałam kiedyś program o Emiratach, woda butelkowana jest tam droższa od beznyny fajny hotel pokazywali też - w środku miał stok i wyciąg narciarski my to jednak jesteśmy Trzeci Świat - u mnie nawet jeszcze nie połatali wszystkich dziur na drogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też śpiewałam pieśni patriotyczne w chórze szkolnym \"My pierwsza brygada.......\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo Oaza Dzieci Bożych gitara i śpiewanie, a raczej wykrzykiwanie piosenek Arki Noego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
konspiracja przyznaj sie becfale ze to ty pisalas wczoraj na fatalnym do uli ze ma dzieci rodzic... lubisz sie kryc pod pomaranczowymi nickami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
my wiemy ze ty tam piszesz pod pomaranczowymi nickami konspiracja palantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą pójdźcie w ślady Eci i sprawdźcie sobie u moderatorów po IP kto to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
i nie tylko we mnie ulla ma obronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak - Ulla ma rodzić dzieci - sama do cholery nie będę puchła i żarła kiszonych ogórków Ulla masz równoczesnie ze mną zajść w ciążę, pamiętaj!!!! ;) bądź solidarna ze względu na starą znajomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój novenka topik sobie żyje swoim życiem, dziewczyny piszą o tym, czym teraz żyją i dobrze sie tam czują szkoda tylko, że się takie towarzystwo tam pojawia dziwne jak powyższa pomarańcza kiedyś to było nie do pomyślenia , żeby dziewczyna z Fatalnego tak bluzgała po cudzych topikach i to nie wiadomo o co a Ulla sobie sama świetnie poradzi i takich beznadziejnych adwokatów nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
o widzisz... to ty novenna jestes na czasie z wiadomosciami z fatalnego, skoro nie obce jest ci słowo odszczepieniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty pseudofatalna pomarańczo nas tak nienawidzisz? spadaj na swój topik i zepsuj go do końca - obrończyni Ulli od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
a widzisz palantko novenna... nie stac cie by uzyc czarnego nicka? tylko musisz sie ukrywac pod pomaranczowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"konspiracja palantka\" hyhy a to dobre:) myślałam, że juz nikt nie uzywa słowa palant:) jaki ten internet jest jednak pouczający. JA I OAZA???? hmm tak tylko musze garderobe zmienić.i kupic gitarke. mój kolega z liceum i z oazy do tej pory lata z ta gitarą i długimi kłakami, to jak go widzę i jego równie uroczą dziewczynę to naprawde nie rozumiem jak można robic z siebie takiego głupka. Palanta!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
ok koniec tej bojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wy chamidla
no i nie wybzykal :) ciesz sie :D pewnie Ciebie tez zaden ksiadz nie wybzykal :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zarazem jaka sprytna pomarańczka, jaka przebiegła, jak wszystko rozszyfrowała inteligentnie!! Mosad by lepiej tego dochodzenia nie przeprowadził!brawo!!!:) nie taka z niej palantka znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×