Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JednaNaMilion.

JESTEM ZASKOCZONA ZACHOWANIEM MOJEGO FACETA.

Polecane posty

Gość JednaNaMilion.

Wczoraj byliśmy na grilu u znajomych (ja i mój facet) Troszke się popiło, ja byłam kierowcą, i jak już wracaliśmy, stanęłam, bo moj mężczyzna, jednym słowem się opił, że nie mógł usiedzieć na fotelu. i cały czas gibał mi się na moją strone. Byłam zdziwiona, bo wiem, że on może duuuuużo wypić i nigdy się tak nie pije, a tu jednak. i stanęłam. a on nagle zaczął się użalać nad sobą, że jest nic warty, że nie zasluguje na mnie, etc. To jeszcze nic, nagle mówi "Chcesz zobaczyć, jakim jestem zerem i jak siebie nienawidze?" i zaczął się pięścią bić po twarzy.. nie mogłam go powstrzymać.. powstrzymały go moje łzy... całą prawą strone twarzy ma spuchniętą.. Nie wiem co w niego wstąpiło.. Czemu tak.. za co.. Dziś wstał.. ma troszke mniej spuchniętą, jak się go zapytałam, dlaczego.. powiedział, że sam by chciał wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabara rikitikitak
różne rzeczy robio się po pijaku ty tez sobie przypomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabara rikitikitak
różne rzeczy robio się po pijaku ty tez sobie przypomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Dobrze,że Ciebie nie zaczął obijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikam do umywalki
Koleś pokazał siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaNaMilion.
A mnie czem mialy bic? on nie z tych. zaczal sie bic i mowic, ze nie jest nic wartyu, ze ja jestem taka wspaniala, a on do dupy. boze tyle ze soba jestesmy, tyle razy byl podpity, ale zeby cos takiego?? przeciez to wspanialy facet, na poziomie. dzis jak muy to mowie, to mu glupio..i prosi zebym mu tego nie przypminala, bo nie nwiem czemu tak, ale jak patrze na ta jego spuchnieta buzke, to az mi sie plakac che. boze a wasi faeci co robia po pijanemu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney
jak sie jest pijanym to robi sie dziwne rzeczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet nie pije tak, żeby mu się film urwał, okazjonalnie i nie dużo raz go widziałam podpitego - wiozłam go z grila - wystawił nogi za okno, żeby sie wietrzyły - uśmiałam się i wszyscy na poboczach również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaNaMilion.
hehehe. grunt to dobrze wywietrzone nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaNaMilion.
hehehe. grunt to dobrze wywietrzone nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
nie mogę he he, dostał tzw. białej gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaNaMilion.
nie dam mu wiecej alkoholu w takich ilosciACH ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabara rikitikitak
dawajcie jescze, mój kiedys wypadł z okna z Iszego piętra, pomieszał psychotropy z wódą i nic mu sie nie stało/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..hmm..
chyba flore ma rację, ze to była biała gorączka. Pewnie ze po pijaku wyprawia sie różne dziwne rzeczy ale sa jakieś granice. Na razie objawia sie to agresją na siebie, nie masz pewności czy kiedyś Ciebie nie będzie chciał pobić. I nie mów, że on nie z takich bo przypusczam że nigdy nie spodziewałaś sie że zachowa sie tak jak opisujesz. Musisz po prostu z nim ustalic ile facet moze wypić. Jesli potrafi nad tym kontrolować to jeszcze ok. Gorzej jeśli w pewnym momencie traci kontrolę nad ilościa wypitego alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
kiedyś po bardzo ostrej bani (miałem 17 lat ) miziałem się z nowo poznaną laską w łózku i w pewnym momencie puściłem wielkiego rzadkiego pawia prosto na jej twarz po czym ona tez równie pijana odwdzięczyła mi się tym samym i literalnie się zarzygalismy nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Dlatego,ponieważ po alkoholu robi się irracjonalne rzeczy bez konkretnrgo powodu.A może to mroczne zakamarki psyche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę
Ojciec mojej koleżanki to miły, niekonfliktowy facet, a jak się napije zawsze nabiera cywilnej odwagi ;) i wtedy dopiero mówi wszytkie swoje żale i pretensje, w stylu: - ty mnie wykorzystujesz, a ty nie doceniasz, ty nie szanujesz Ma rację, bo naprawdę tak jest. Tylko że po trzexwemu nigdy by nie był w stanie nikomu nic wygarnąć prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Mój facet kiedy już z piciem przesadzi,to snuje opowieści i wiele można się od niego dowiedzieć o przeszłych wydarzeniach.Zawsze prawdę powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden mały robak
ja jestem bardzo wylewny poruszam przy koleżankach tematy , których nie powinnienem poruszac np masturbacja, seks oralny itp :o żałosne to jest :o . Mamtak tylko po pijaku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Robaku-dobrze ,że nie wprowadzasz słów w czyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek mały
Często tez podwalam się do koleżanek , obściskuje je , prawie idiotyczne komplementy :o a na drugi dzien taki moralniak , że żyć się odechciewa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Bo to pewnie ukryte marzenia są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna1
witam w gronie;) moj facet po pijaku ostatnio tak mnie wyzwal, zaczal stawiac mi zarzuty, o ktorych normalnie nic nie mowil na trzezwo, no i poklocilismy sie. A ze bylismy na urlopie i mielismy wspolny nocleg mialam cala liste do sluchania, na temat rzeczy ktore zrobilam i jaka bylam....no i wyglada na to ze po prawie 3 latach zwiazku odesle go z kwitkiem...jestem na niego okropnie wkurzona, nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kolesie na grilu mieli lepszy status społeczny on sie upił i za bardzo sie porównywał do nich ze sie upił i wyszedł w czasie upicia na zero i jako pijany siebie obwiniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj zadnej sceny jesczze nie zrobil bo przy mnie sie nie upija... ale zobaczymy na jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
mój ostatnio wbił sobie faze bedąc w barze, że idziemy o tzreciej w nocy do moich rodziców....a on zamierza prosic ich o moja ręke, zawział się strasznie, pieklił......że on tak chce a ja juz nie kocham....usmiałam sie i znajomkowie w barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Sama niestety nie jestem aniołkiem.Kurcze,zdarzył mi się nadmierny wzrost agresji po spożyciu.Wolę z tym nie przesadzać.Skąd mi się to wzięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały robaczek
j a z kolei jestem potulny jak baranek i ze wszystkimi chce się bratać a szczegónie mnie ciągnie do dziewczyn bo sa fajne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
A u mnie różnie-jak wiatr zawieje.Bywały momenty,że się też bratać ze wszystkimi chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKLOHOL POTRAFI ZASKOCZYC ALKOHOL CZYNI CUDA ALKOHOL ZADZIWIA ALKOHOL PRZEMIENIA ALKOKOL POWODUJE METAMORFOZE ALKOHOL PRZEOBRAZA ALKOHOL ZASTANAWIA ALKOHOLO POWODUJE REFLEKSJE ALKOHOL PROWADZI DO ZASTEPOWANIA PRZEZ KOBIETE CZYNOSCI TYPOWO MESKICH ALKOHOL WYZWALA ŁZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×