Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewuniaaa_

jakie cipeczki

Polecane posty

Gość ewuniaaa_

wiem ze juz jest kilka forum na ten temat, ale nigdy niie za wiele...mam pytanko do facetów...jakie lubicie cipki, te z małymi wargami, wystającymi (bardzo albo troszczke), jakie łchtaczki itd.....mile widziane przykładowe fotki....a mozed wyglad cipki nie ma dla was znaczeni???czekam na ciekawe wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loput
ja lubię najbardziej cipkę wygoloną na zero. wargi mniejsze powinny być schowane za dużymi, nie wystawać. najbardziej nienawidze dużych zwisów z warg wewnętrznych. łechtaczka bez znaczenia. lubię też jak dziewczyna ma błonę dziewiczą. najbardziej bym, chciał w taką cipke wejść, licać i dotykać jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody wnerwiony
wygolone lub z takim filuternym paseczkiem ewentualnie jakieś serduszko czy coś , broń boże puszcza amazońska to jest ochydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loput
chciałbym, ale kurde jeszcze przyjdzie mi poczekać:( Jestem jeszcze prawiczkiem i dlatego w przyszłości chciałbym dziewicę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy
a ja lubie wygolone i takimi wystającymi, bardzo miesistymi wargami mniejszymi ..........jest co pomietosic i possac. te wargi sa takie milusie:)) a jak oplatają peniska to przyjemnosci z sexu dużo wieksza!!!!!!!!ah co tu dużo gadac.........siez chce na samą mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma o czym dyskutować. Lubi się tą cipeczkę, którą ma Twoja dziewczyna i już. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly
kazda cipka jest ok- byleby bylaczystai wmiare ciasna pozdrowki M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia311
maly, ciasnota zalezy od twojego pindolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczka dla pindolka
Casanova nie rozdaje kwiatów,ale Tobie się należy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×