Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ami27----- Nie wyobrażam sobie tego stresu tuż przed godziną zero!!!!! Chyba, że wezmę to na wesoło bo przecież co ma być to będzie a w dniu ślubu i tak już nic nie zmienię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko obawiam zebym sie nie rozbeczała;) generalnie panuje nad emocjami ale w takim dniu,,, qrcze płacze na ślubach przyjaciólek,kuzynek... zawsze w momencie ich przysiegi zastanawiałam sie czy IM sie uda dobrze życ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiało wszystkie??? wiosno-_____ te sukienki z allegro maja cos w sobie...ale nie wyobrazam sobie ze mogłabym ich wczesniej nie przymiezyc!!!!! aa!!i dlaczego nie mam Twojego zdjecia???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> nie wywaliło, ale uczyć się trzeba czasem :( Zdjęcia wysłałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!!!!poratujcie mnie!!!polecie jakąs dobra odzywke lub maske (moze byc profesjonalna:) do włosów!!!!moje włosy siano przypominają!!!!przesuszone i zniszczone(pasemka i prostownica wychodzą:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> polecam maseczkę Dove i Hennę Wax, dobrego fryzjera, który będzie wiedział co warto przyciąć, a co zostawić by odrosło. No i używanie odżywki do włosów po każdym myciu głowy (rozczesywanie włosów bardzo je niszczy jeśli są splątane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno-ale która dove-różową czy niebieską????moje włosy-są słabe łamliwe,przesuszone...masakra!!!!a co myslicie o tych jedwabiach w płynie/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami--->>> wysłałam ci fotki jeśli chodzi o preparaty do włosów to ja także używam Dove odżywki do włosów zniszczonych wiosno--->>> zaraz ci też wyśle zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> ja używałam Dove różowej (teraz na Wax się przerzuciłam). Ja mam włosy rozjaśniane, więc miejscami zaczęło robić mi się siano. Na szczęście trafiłam na dobrą fryzjerkę, która odpowiednio wycieniowała mi fryzurę (wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów mocno mi przycięła, w innych miejscach przycięła tylko końcówki, więc generalnie włosy nie utraciły na długości) i pouczyła jak ją pielęgnować. Aktualnie nie mam problemów z włosami, tyle że cały czas kładę sobie odżywki i conajmniej raz w tygodniu jakąś maseczkę na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tez używam dove różowej i jak narazie super. A ostatni omam odżywję Nivea i też całkiem niezła. Chociaż niestety mam słabe włosy więc nawet zrezygnowałam z farbowania żeby zdrowsze były. BO od rozjaśniania mi się siano zrobiło, może do wesela jeszce mi urosną ładne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można się wtrącić to ostatnim razem miałam też dove różowy + odżywkę szampon super ale trochę wnerwiała mnie konsystencja bo była jak guma źle rozprowadzała się na włosach bardzo dużo musiałam lać. Teraz mam pantine złota linia i to dopiero jest rewelka!!! Użwywam tego szamponu i odżywki od ponad roku i tylko raz zmieniłam na ten dove, ale jednak pantine jest moim zdaniem lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak --> jak guma? Może na jakiś przeterminowany egzemplarz trafiłaś. Kupowałam kosmetyki Dove do włosów kilka razy i żadne nie miały takiej konsystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna nie dokładnie jak \"guma\" nie ciągnęło się nic, ale bardzo ciężko mi się na włosach rozprowadzał i wiesz strasznie mnie to wnerwiało. Tak więc zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Myślałam, że siano na głowie to tylko mój problem!!! Dzięki za wskazówski, na pewno wypróbuje!!!! Mi pomagała regeneracja jedwabiem w salonie ale niestety trzeba powtarzać!!! Kosztuje ok 15zł za zabieg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielina a nie lepiej samemu sobie taki zabieg zrobić? U mnie dostępny jest jedwab w płynie. Kosztuje maleńka buteleczka około 7 zł, ale tego bierze się jedynie parę kropel i starcza nawet na miesiąc. Ja sobie tak robię i włosów nie mam przesuszonych, a tym bardziej nie mam siana. Tylko trezba uważać aby nie przedobżyć bo mogą się przetłuszczać jak za dużo się zaaplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, nie wiedziałam!!!!!! Miło się gada ale obowiązki wzywają!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ja tez czekam na zdjecia i zaraz wysylam swoje.... Co do wlosow to tez uzywam suszarki i prostownicy i widac efekty tych zabiegów.Ostatnio bylam u fryzjera i przywrócila zdrowy wyglad moim wlosom.Obecnie uzywam szamponu i odzywki Shauma i nie narzekam,chociaz teraz bede musiala zmienic bo koncza mi sie,moze wyprobuje ten Dove skoro tak polecacie.... A wogole to biore tabletki z Amway sa na bazie naturalnych składników mineralnych,ziołowych i maja w sobie ok.56% kolagenu wiec sprawiaja ze wlosy i paznokcie szczegolnie wygladaja pieknie.Tabletki sa troche drogie bo wychodzi ok.1zl za sztuke.A sa dwa miesiace kuracji:pierwszy miesiac 2 tabl dziennie a w drugim raz dziennie,wiec wychodzi 2 miesiaczna kuracja ok.100zl,ale warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ;) właśnie usiadłam do kompa z zamiarem wymyślenia planu pracy magisterskiej, warunku zaliczenia seminarium w tym semestrze Oj nie chce mi się... Doti---rzeczywiście nie doczytałam się dokładnie, wyraźnie napisałaś że się z Białego wyprowadzasz :) A mi się Podlasie podoba więc tu chyba zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim... już kiedyś próbowałam \"wbić\" się na Wasze forum, ale nikogo nie było... tak czy siak... witam wszystkich jeszcze raz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę że tutaj są w sporej ilości dziewczyny piszące pracę maisterską, lub niedługo broniące się. Ja też właśnie siedzę nad swoją, bo już najwyższy czas ją kończyć. A tak z ciekawości ile macie lat przyszłoroczne panny młode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to tak jak ja! teraz troszkę w innym wieku wychodzi się za mąż, kiedyś powiedzieliby o nas - \'stara panna\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację... obecnie zazwyczaj zakłada się rodzinę zaraz po zakończeniu studiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem,jestem.... faktycznie bronie sie za dwa dni i troche sie boje,tzn.od 5 dni jade na melisie bo chyba bym inaczej nie dala rady.Z natury jestem osobą która sie wszystkim przejmuje i stad te nerwy... Mam 24 lata,a w dniu slubu bedzie 25... hej brida moze opowiesz nam cos o sobie i swoim narzeczonym.Skad jestescie i co robicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti 22... nie martw sie obroną... to zawsze fatalnie wygląda... stres i ogromna pustka w głowie... ja broniłam sie już dwukrotnie i zapewniam że nie warto tak sie denerwować.. lepiej zafundować sobie miły spacer i pełny relaks :) co do czegoś o nas to sama nie wiem co napisać... ja od roku jestem pedagogiem a mój M. siedzi w kreskach i ciągle robi jakieś okropne rysunki technicze... ale to chyba lepiej że działamy na 2 różnych płaszczyznach... jesteśmy razem juz prawie 5 lat i 30-06-2007 jest naszą magiczna datą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki brida zawsze to dobrze uslyszec mile slowa od zyczliwych ludzi... Tez chcielismy slub 30.06.2007 ale niestety nasza sala juz byla zajeta na ten termin i zostalo juz 23.06.2007 i tez bedzie szczesliwym dla nas dniem...mamy tez zamowiony zespol i narazie tyle przygotowan bo narazie nie mam do tego glowy,a wy macie juz cos zalatwione w zwiazku ze slubem i weselem??? Brida a moze przeslesz zdjecia swoje z M bo my tutaj wysylamy to zawsze lepiej widziec z kim sie rozmawia....podaj adres to ja ci wysle i czekam na rewanz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok obiecuję cos wysłać :) jeśli chodzi o nasze przygotowania to mamy juz salę, datę i godzinę w kosciele... na zespół zdecydujemy sie chyba w tym tygodniu.. i chyba na razie to koniec z przygotowaniami... 23-06 to super data- noc świętojańska :) mój mail: brida@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×