Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

la sposa gante podoba mi się najbardziej.... cena niestety nie :( ami ... miłego meczu... właśnie przeczytałam hało dotyczące dzisiejszej walki o finał MŚ Portugalia-sprite, Francja-pragnienie :) ciekawe kto wygra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówiłam mówiłam mówiłam!!!!!:D:D finał bedzie francja-włochy!!!! ta sukienka 1 fenomenalna przecudowna........ tylko pewno nie namnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida, mnie najbardziej podoba się gacela:) A ile one kosztują? ashia, to z Ciebie faktycznie filigranowa osóbka:) Ale nie wiem, co na mnie zrobiło większe wrażenie - te 152 cm czy 7 cm obcasa... matko, ja nie umiem chodzić nawet na 3 cm... jestem niewysoka i może powinnam, ale to tak strasznie niewygodnie! :( nie mam cierpliwości się uczyć, a M nie poprawia mi motywacji, mówiąc, że lubi mnie taką \"kruszynkę\". Jedyny problem to tańce - hehe, są figury, przy których stoi sie przyciśniętym do partnera, noga przy nodze, i te nogi mają wykonywać dziwne różne zakrętasy i splatać się etc, a my - prawie 30 cm róznicy - i niespecjalnie to idzie.. :) no ale jakoś da się przeżyć. W każdym razie podziwiam za ten obcas, naprawdę! Ja chyba nigdy się nie nauczę... ami, ja też oglądałam wczoraj jednym okiem i też kibicowałam Włochom - ale powiedz, jak to jest, że ten kraj słynie z projektantów mody na najwyższym poziomie, a takie stroje im zafundowali???? Tym, które nie widziały - Włosi mieli niebieskie koszulki z ciemnijeszą niebieską plamą w okolicach obydwu pach - początkowo byłam święcie przekonana, że po prostu wszyscy są spoceni jak szczurki, potem dopiero zadziwiła mnie regularność tych plam i kopara mi opadła, jak się okazało, że to taki wzorek.. Nie wiem, kto to popełnił, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko > z tymi obcasami to naprawdę tylko okazjonalnie. Zwykle chodzę w sportowym lekkim obuwiu, aktualnie w sportowych sandałkach. Jeśli już mam zakładać coś na obcasach to raczej są to wyższe buty bo takie bardziej mi się podobają, ale nie noszę ich często bo staram się dbać o nogi i kręgosłup. A co do tych slubnych butów to są bardzo wygodne i świetnie wyprofilowane i nawet nie czuć, że takie wysokie. Dziś się przypadkiem dowiedziałam, że babcia mojego M. wypaplała jego rodzicom, że ślub w przyszłym roku planujemy :( Chcieliśmy sami o tym powiedzieć jak jego mama do Polski przyjedzie, a teraz... eh tak mi przykro. Ale nie łamię się, jakoś to będzie. Zabulinko > czy moge prosić o Twoją foteczkę? Bo jeszcze takowej nie posiadam. Zmykam pod prysznic i spać. Może chociaż dziś uda mi się położyć przed północą. Brida> czekam na foteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieche powiedziec \"anie mówiłam\" ale nie moge sobie odmówic tej przyjemnosci:D zabulko---ja nie mam problemu \"wyzszosci \"G. nademną:D oboje \"niewysokozbudowani\":)-ale wiem o co ci chodzi mój były miała 187:):):) a teraz ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, mój były miał 203 cm :D więc nie narzekam na M 189;) Gratuluję jasnowidztwa:) Ja tam kibicowałam (jeśli można to tak określić) Portugalii, bo zawsze kibicuję biedniejszym:) ashiu, poszły zdjęcia. Ja chyba nie mam Twoich? Bardzo prosiłabym o fotki bridę wiosnę atenę (której chętnie wyślę swoje, kiedy będę wiedzieć, na jaki adres;) ) i w ogóle proszę mnie uwzględnać przy rozsyłaniu.. :) Przepraszam, jeśli kogoś proszę drugi raz, ale mieliśmy małą awarię na poczcie i część rzeczy mi się pochowało w jakiejś czarnej dziurze....pewnie tej samej, która wsysa pojedyncze skarpetki przy praniu... I przepraszam wszystkie, że w opisie przy moich zdjęciach ślubnych było \"jakoś\", miała być \"jakość\", ale na pewno sie domyśliłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny czwartek ! Wpadam tylko na chwileczkę, mówię \"dzień dobry\" i zmykam do pracy. Chociaż muszę przyznać, że ten upał osłabia moją koncentrację. Kawa również nie smakuje tak, jak powinna:( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
oglądacie juz obrączki? taki duzy jest wybór. łączone, grubsze cieńsze, matowe, gładkie. Chyba będę się rozglądała za matowymi z jakimis cięciami na nich. Niechce dwu kolorowych a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki to jedna z nielicznych rzeczy, która jest u mnie już dawno jasno sprecyzowana co do wzoru i koloru. Jeszcze nie dokonaliśmy zakupu, ale wybierzemy z pewnością obrączki średniej szerokości, klasyczne, półokrągłe z żółtego złota - żadnych nacięć, wzorków, czy mieszanek kolorów. Prostota w tym przypadku = elegancja i praktyczność. ;) Zabulinka potwierdziła swoim przykładem pisząc kiedyś, że często musi zdejmować obrączkę z powodu grawerki, która niestety nie jest praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.artogeiabryoni.com/pl/classics/ mi sie podobają z tej str- \"lód\" koniecznie z bialego złota, bo nie znosze żółtego :/ pierscionek tez mam z bialego :) myślę tez o grawerce w środku szukac nie bede, poniewaz moja chrzestna jest jubilerką i bede miała robione specjalnie dla nas :) ach jak czasem dobrze miec taką ciocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
tez chciałabym 5 mm błyszczącą i półokragłą z żółtego złota . ale mój takiej nie chce, chce matową z nacięciami, a juz wczesniej mówił o białym złocie którego niechcę. Dla mnie wygląda jak srebro i powiedziałąm ze srebrnych obrączek juz mam dośc w szafce:). I uparłam sie ze nie bede nosić z białego złota. Trzeba iśc na kompromis. Coś czuje ze bedzie matowa z cięciami niestety. A matowa się ponoc ściera szybko. ah....znów będzie kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku---Zwróć uwagę na komentarze osób, które je noszą. Czasem warto się zasugerować opiniami użytkowników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam-od jutra u nas ma byc ochłodzenie-a ja sie nad morze wybieram!!!!:( to co kawka???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, zawsze trzeba patrzec :) ale ja pewnie i tak wezmę te pierwsze, bo są zwykłe, proste i zawsze bedą ładne i modne. Niech żyje klasyka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jest, Anku. Tym bardziej, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzałka
tu się właśnie mówi o obrączkach, a ami wyskoczyła z jakimś tematem o ochłodzeniu ,kawce. Wstrzeliłaś się ami nie ma co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
Czy to prawda , że obraczki matowe szybko się ścierają? ciekawe czy potem są ładne błyszczące czy kiepsko błyszczące? chyba mojego asa ni eprzekonam by kupic tradycyjne błyszczące:( . No ale matowe fakt faktem chyba lepiej o niebo sie prezentują jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przywitałam- a \"wstrzele\" sie w rozmowe później:D bo ja juz o obraczkach mówiłam jakies4 strony temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim zaręczynowym pierścionkiem z błyszczącym brylantem matowe obrączki sprawiałyby wrażenie conajmniej \"tandetnych\". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
Uważasz że matowe sa tandetne? Kurcze ile ludzi tyle opinii:D. Ja tez mam błyszczące pierścionki, a obrączka będzie prawdopodobnie matowa:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba szukac takich żeby pasowały do pierscionka. A czy sie podobają męzowi, to nie wazne ;) w koncu to on kupował pierscionek i zdawal sobie sprawe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to kwestia gustu. Ja jednak uważam, że nosząc jeden jedyny pierścionek w danym stylu, nie jest wskazane dobieranie pozostałej biżuterii o zupełnie odwrotnym wizerunku. Być może przy większej ilości różnych pierścionków zachowanie konkretnego stylu nie będzie to miało aż takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
no tak, ale oni nie myślą o tym czy pasuje do pierścionka czy nie.Wazne ze jemu ma się podobac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) W Wawie gorąco, można się po prostu roztopić. Co do obrączek to nigdy mi się nie podobało żółte złoto, ale jak się zastanowiłam nad tym wszystkim to chyba jednak będziemy mieć klasyczne złote obrączki. Tylko jeszcze nie wiem czy takie płaskie http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/171/Obraczki-tradycyjne-plaskie-R410-szer.-4-mm.html Czy raczej taki \"owalne\". http://allegro.pl/item110474188_klasyczne_zlote_obraczki_5mm_6_7gramowe_okazja_.html Nie mam piersionka zaręczynowego i go mieć nie będę. Więc odpada problem, że nie będzie mi do obrączki pasować. Zabulinko dzięki za fotki. Sliczna miałaś sukienkę. Bardzo fajna z Was para :) Brida niestety Twoja fotka nadal do mnie nie dotarła. Postaram się dziś poszukać jakichś fajnych fotek i wtedy się zrewanzuję swoimi zdjeciami. Narazie uciekam pod prysznic, a potem niestety na miasto chociaż nie mam na to wcale ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój P. jest marudny i wybredny, ale na szczęście nie kłóci sie o obrączki, poprosil tylko żeby grube nie były ;) i chwała mu za to hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Piękne te półokrągłe obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia---> a czemu nie masz pierścionka? rzecz gustu czy pieniążków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku---A jaki kamień jest w guście Twojego narzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierscionek z malutkim brylancikiem. Taki prościutki :) nie znosze nosić pierscionków więc musiał byc mało przeszkadzający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×