Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ciekawe dlaczego tak bardzo mu na tym zależy ?? No więc prosi Cię o to ;-) No to miło, że nie rozkazuje ;-) A tak serio, to najlepiej, żebyś Ty w zamian tez go o coś poprosiła, na czym z kolei Tobie bardzo zależy. Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko, ja również poproszę o przesłanie zdjęć ami. U mnie narzeczony oczywiście chce bym przejęła jego nazwisko. W sumie nie jestem jakoś super przyzwyczajona do mojego nazwiska, jakoś lepiej to dla mnie brzmi gdy małżeństwo ma to samo nazwisko. Z drugiej strony jak sobie pomyślę ile spraw papierkowych mnie czeka po ślubie (skoro zaczęłam pisać pracę magisterską jako przykładowa Anna Kowalska, to mam się bronić jako Kowalska czy Nowak?) to mi się tego odechciewa. Już nie wspomnę, że np. wyrobienie nowego prawa jazdy kosztuje z 70 zł, za dowód, paszport pewnie też się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, zaraz Ci wysyłam :-) No właśnie - formalności - nawet nie pomyślałam, ile rzeczy mnie ominie - to fajnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja leniuchuję w domu. Mam 3 dni urlopu po świętach, a do pracy wracam w 2007 roku :) Bardzo się starałam by nie przytyć w czasie świąt, bo mogłabym się nie zmieścić w sukienkę sylwestrową. Dzisiaj kupiłam sobie do niej nowe buty :) Jutro zapraszam znajomych na \"ostatniego kielicha\" w starym roku. Przeczytałam Was od deski do deski, bo mimo świąt bardzo się rozpisałyście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna--ja ci przeciez 3x wysyłałam:(:(:(:(😭 chyba tylko Kropka dostała:( i dlatego az mi głupio ze sie fatyguje z moimi zdjęciami!!!!!dzięki Kropko!👄 dobrze że już do domu za chwilę uciekam!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka :D jak napisałam że wqrwiam się w pracy tez miałam @:D więc się \"denerwuje w pracy\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ami a ja nie dostalam foteczke z Twojej przymiarki:) dziewczyny dzis juz piatek... kurcze i dwa dni i nowy rok...nasz rok!!! kurcze ale ten zcas zleci:) i nie oglądne sie i czerwiec bedzie:*** jejku jestem taka szczęsliwa:) a co do daty tez jakos nie mam specjalnego sentymentu...ale pamietac pamietam ze poznalismy sie 31 pazdziernika:) i jesteśmy juz 4 lata razem:* wiecie co dziewczyny robilismy z moim R liste gosci...i jak zawsze myslelismy ze bedzie to okolo 12-150 to wyszllo nam 189 osób...gdzie ejszce nie mamy wszytkich dodanych:P pewno z 200 osób wyjdzie...ale to sie okaże w praniu:P dziewczyny zycze milego dnia;*** całuśne;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Już wiem na czym stoję - z \"Naszego\" terminu nici :( - tamta para się nie zgodziła na zmianę - dziewczyna może i nawet dałaby się namówić, ale ten chłopak uparty i taki troche niemiły (po prostu przeciweństwa). No ale cóż - wiemy na czym stoimy Od razu pojechaliśmy do tej knajpki i wstępnie zarezerwowaliśmy 2 czerwca - czyli tydzień wcześniej - dziś ma być do odbioru konkretne menu i ewentualna umowa... Może 2. będzie ładniejsza pogoda niż 9. Co mówicie?! Nie ma tego złego?! Muszę się teraz oswoić z tą datą i będzie dobrze - musi być!! Czy ma któraś link do \"niebieskiej piosenki\" - nie znam tego a chaiałabym :) Co do nazwiska też mam niemały problem, bo mój K. ma śmieszne nazwisko a za nic nie chce przyjąć mojego, łączone to też niezbyt dobry pomysł bo jak już wcześniej pisałyście nie mieszczą się na formularzach ach to życie Pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym właśnie zauważyłam, że pierwsze co zrobiłam po przyjściu do pracy to właśnie zajrzałam do was - chyba zostanę tu na dłużej - do czerwca?! Bardzo mi się u Was podoba :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się:D ja tez naleze do \"uzaleznionych\":P a 2.06. to według mnie BARDZO fajna data!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny z tymi kratkami nie jest tak źle jeśli chcecie mieć dwa nazwiska teraz urzędy poszły nam na rękę i jest ponad 20 kratek na pierwszy człon nazwiska a poniżej następne 20 kratek na drugi człon nazwiska więc przy wymianie dowodu, prawa jazy czy tez paszportu nie będzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Kasiulek--- widzisz warto było przynajmniej zapytać tamtą parę, teraz przynajmniej wiecie na czym stoicie. A 2 czerwca to bardzo fajna data, tydzień po nas :-) Lila---- nie wiedziałam że urzędy teraz tak idą na rękę i w formularzach przewidują miejsce na dłuższe nazwiska. Tylko że ja i tak pewnie nie zdecyduję się na takie dwuczłonowe bo jak to będzie brzmiało gdy jedno kończy się na \"-dzka\" a drugie na \"-ska\"?????? Oj, mogłam poszukać męża o krótkim ładnym nazwisku i nie byłoby teraz takich dylematów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku bez sensu jest mieć dwa nazwiska bo i tak posługiwałabym się tylko swoim :p a poza tym kiedyś tam (nie tak szybko) jak pójdę do przedszkola po dziecko to co będę mówiła, że nazywam się G. i przyszłam po dzieci D. Matko, nie wiem, ale to nazwisko jest naprawdę tragiczne Ami nie zdążyłam już wczoraj napisać - śliczna sukienka, bardzo Ci w niej ładnie - SUPER :) A przy okazji - żeby przymierzać sukienkę trzeba mieć najpierw kupiione buty????????? Kropka - dzieki za maila :) A co z Niebieską piosenką - ma ktoś link ???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - dziekuję :D Piosenka rewelacyjna ale chyba na prawdę nie do zatańczenia - musimy spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zabieram się za ściąganie muzyki na sylwestra - czy znacie jakiś fajny, skoczny kawałek... zobaczymy w czym gustujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy mnie jeszce pamietacie?? nie myscie ze sie uważam za pepek świata:P ale wogole nic do mnie nie piszecie;( a moge ami prosic o foteczki? tygrysica444@interia.pl z góry dziekuje za wyroumilaość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-dzięki bardzo.ja się czuje w tej sukni wyśmienicie:) tygrysica----jesli któras z dziewczyn bedzie miała chwile-niech ci podesle-mi padł serwer(informatyk tak powiedział) o2.pl(i moje meile są notorycznie cofane)!!!! niech już bedzie 18!!!!!!!!! jak mi sie dzis nie chce w pracy siedziec:(przyniosłam urodzinowe ciasto domowej roboty (może uda sie szefa ubłagać aby wypuscił mnie wczesniej);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc, oczywiście napisałyscie tego znowu strasznie dużo, zabrałam się za czytanie wczoraj o powrocie z pracy, ale bylo tak późno, że nie dałam rady. Kropko bardzo proszę o zdjęcia Ami27, bo chociaż były już do mnie wysyłane to nie dotarły. mail: k.hyla@op.pl a i zapomniałabym witam wszystkie Nowe twarze🌼 tak Tygrysicio pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj, naj, naj.... i przede wszystkim żeby ten najważniejszy dzień wypadł znakomicie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CI ŻYCZĘ!!!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH SŁONECZNYCH DNI!!!!!!!!!!! ŻEBY WSZYSTKO UŁOŻYŁO SIĘ PO TWOJEJ MYŚLI. BĄDŹ SZCZĘŚLIWA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STO LAT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki bardzo! urodziny mam jutro-ale dzis jestem ostani dzien w pracy! a swietuje oczywiscie w sylwestra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami wszytkieho naj...abyś zawsze wygladala tak mlodo jak na fotkach..kurcze i ty masz 27 lat? hmm? noi zdowia po powiedz co bylo gdyby go nie bylo? naj jest zdrowie;** wiec bądz zdrowa a wszytko bedzie wspaniale;*a sukienka bardzo ąłdna...bardzo dobrze ;lezy na tobie...tez takie meirzylam ale ona nie pasuje do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam świętowac już dziś;)+jutro(dzień właściwy)+Sylwester!!! a w poniedziałek pewnie główka bolec będzie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×