Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Wiosna - ale Tobie się podoba ta pierwsza fryzura, a tam są loki - więc Ty będziesz miała śmieszne loki ? :-D Bo się trochę pogubiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --> Ufam mojej fryzjerce, jest na prawdę niezła, zobaczymy jaką fryzurę mi zaproponuje. Na pewno nie chcę koka, zostają rozpuszczone włosy, lub częściowo rozpuszczone. Boję się, że proste włosy w trakcie imprezy mogą przemienić się w nieciekawe strąki. Moje włosy są dosyć podatne na układanie i loki powinny przetrwać na nich wiele godzin. Co oznacza wiele godzin z niezmienioną fryzurą, czego zazwyczaj się oczekuje po fryzurze weselnej. Do loków nie mam jakiś uprzedzeń. O wiele bardziej mi zależy, żeby nie mieć bajzlu na głowie, rozwalonej fryzury po kilku godzinach tańca. W przypadku koka nietrudno o trwałą konstrukcję. Przy rozupuszczonych włosach chyba tylko mocno utrwalona fryzura przetrwa dłużej. Poza tym obie fryzury przedstawione przez nerwi są ładne, dla mnie szczególnie ta z rozpuszczonymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, problem tzw. strąków. To już wiem, o co biega. Co prawda nie lubie moich włosów, ale (jeden z niewielu pozytywów) nie robią mi się strąki, więc jakby co, to mogę hasać (chasać ??) w rozpuszczonych całą noc. A jakbym się miała decydować tylko na rozpuszczone włosy, to wtedy bym chciała, żeby mi fryzjerka tylko i wyłącznie wysuszyła włosy na szczotce, tzw. proste, i układające się - nic więcej. Rany - ale problemów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam znowu dylemat :( i moze Wy mi pomożecie? :( Mam długie brązowe włosy (pozniej wstawię zdjęcie może, żeby pokazać). sA proste. Ale mam jedną wadę.... że mam odstające uszka (na prawdę) No i nie moge zostawić włosów rozpuszczonych bo bardzo bede sie meczyc bo moje wesele bedzie typowo wiejskie i strasznie duzo tanców (tacy są sąsiedzi gdy się upiją). A nie wiem jaką mogłabym fryzurę znaleźć, żeby przysłonić uszy :( bo nie ma mowy o ich odsłanianu :( I jestem załamana... troszkę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia - fryzur ślubnych jest mnóstwo, nawet i dla posiadaczek bardziej widocznych uszu :-) Poprzeglądaj, może cos Ci w oko wpadnie ? Mi się widzi jakiś luźni kok, z powyciąganymi kosmykami przy uszach. Jeden warunek - wyciągnięte kosmyki nie mogą być dłuższe niż do szyi. Tak mi sie przynajmniej wydaje, bo takie dłuuugie to mi się w ogóle nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystko co napisałaś- Monia.Kamil78 Myślę, że z salą u mnie nie będzie zbytnio problemu, bo z tego co sę orientuję to znajomi w bardzo krótkim czasie znaleźli. Z drugiej strony to jednak jest sezon. Dodam jeszcze, że wesela nie robimy tylko małe przyjęcie na 30 max.40 osób. Tak więc raczej orkiestry tez nie będzie, tylko dj. ale to jeszcze nie pewne. Na nauki przedmałżeńskie pójdziemy w lutym, ale nie wiem jak to mam załatwić. Trzeba jakieś papierki? Czy to coś kosztuje? Wogóle to od czego nam zacząć przygotowania do ślubu ( nie do przyjęcia )? Chodzi mi o to co najpierw mam załatwić? Iść do księży z naszych parafii? Ślub będzie z zupełnie innym kościele, nie będzie w parafii zadnego z nas. Czy najpierw na te nauki? Proszę o poradę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka - wejdź na www.pallotyni.pl - tam może jest termin nauk - na tych naukach (na których byłam ja, Monia i Lila) jest dokładnie wytłumaczone, co trzeba zrobic. Masz już \"zarezerwowany\" kościół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie mam nic, komletnie nic. Właściwie to ostatnio doszlismy do wniosku, że weźniemy ślub we wrzesniu. Dodam, że jestem zaręczona od tych swiat wiec dopiero zaczniemy teraz przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ochotka jestesmy w bardzo podobnej sytuacji z ty ze my podjelismy decyzje ze slub bedzie w kwietniu i nic nie załatwione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka, no to najpierw wybierzcie datę ;-) To w sumie ważna kwestia ;-) Jak już będziecie mieli datę, to wtedy rezerwujesz ja w kościele, w którym chcesz mieć ślub, i w miejscu gdzie chcesz mieć wesele - to w sumie najważniesze sprawy. Potem kurs - patrzyłam na stronę pallotynów i jest 17.02, a potem, to już wedle własnego uznania. No i nie martw się, ze nic nie wisz - ja tez nie wiedziałam nic - ale od czego jest to forum i kochane dziewczyny ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
co do tych dwoch fryzur to poprostu zrobie je sobie obie i zobacze w ktorej bedzie mi lepiej :D Ponieważ mam naturalnie krecone wlosy wiec ta pierwsza byla by dla mnie ,,naturalna,, natomiast w tej drugiej wygladala bym ,,inaczej,, :D wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Trzy Kropki Weszłam na tę stronę, rzeczywiście sa tam organizowane kursy, ale nie wiem czy u mnie w mieście też beda sie z tym pokrywać. Który kurs trzeba najpierw zrobic przedmałżeński czy przedślubny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiikunia --> u mnie też problem odstających uszu, m. in. dlatego będę mieć włosy rozpuszczone. Tańce również przewidujemy, dlatego myślę o mocno utrwalonej fryzurze. Może, żebyś za bardzo się nie przegrzewała pomyśl o jakimś upięciu włosów, tak żeby był lekki przewiew koło szyi, ale żeby uszy były częściowo zasłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze - a przedmałżeński, to nie to samo co przedślubny ?? Ja robiłam przedmałżeński, i nie mam zamiaru innego robić. To już jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tak gdzieś czytałam, że przedmałżeński można zrobić samenu, bez pary, nawet w szkole średniej, a przedślubny z narzeczonym na 3 lub mniej m-ce przed slubem. Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym, mam taki na którym byłam z facetem, ksiądz powiedział, że tyle wystarczy, więc uważam tą sprawę za zakończoną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka, Ty mnie nie strasz, i niczego nie szukaj - ja wiem, ze mam papier i że ksiądz to uznaje :-) Wystarczy tych nauk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszę Cię. Absolunie. Nie mam takiego zamiaru. Ja tylko napisałam co słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki - z hoteli, które podałaś - kompletną porażką jest Aqua Fun, jest brudny, brzydki z fatalna plażą, w dodatku w samym centrum... paskuda! Sultan Beach - jest w El Gounie - ma niewielki basen, pokoje raczej 3* niz 4*, no i nie jeste przy plaży tylko przy lagunie, do plaży dopływa się lódką. Weź pod uwagę, że gwiazdki w Egipcie są mocno zawyżone i poczytaj sobie opinie na temat hoteli na: www.wakacje.pl i na forum gazety, tam jest jedno forum dotyczące wyłącznie hotelom w Egipcie. 3 Kropki - sukienka jest cudna! Tylko błagam nie rób do niej jakiegos wielkiego bukietu. pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno ---> dzieki, to jest myśl. chyba pomysle o tym oraz o radach Kropki. kropko ----> jestes przemiłą i bardzo zyczliwą osóbką :) taką Cię tu widze na forum. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summertea - dzięki za radę. Dziewczyny trochę Wam zazdroszcze ych Waszych fryzjerek, że macie sprawdzone i chodzicie do nich od lat... ja nie wiem co mam zrobić z włosami i nie mam takiej fryzjertki, jeszcze nigdy nie wyszłam od fryzjeraz zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, czytam o tych Waszych fryzjerkach i jestem przerażona! Co z tego że mam zaklepany termin u fryzjerki jak nie mam pomysłu na fryzurę. Mam długie, ciężkie i sztywne włosy. O rozpuszczonych lokach nie ma mowy, bo się rozwalą już na poczatku. A dla mnie upięte włosy to jakiś kosmos. Nie lubię koków. Może dlatego, że zawsze chodzę w rozpuszczonych lub związuje w koński ogon. A skoro sukienka będzie ze stójką to chyba powinnam mieć upięte co? Zamówiłyśmy już z mamą ciasta na wesele. Na około 110 osób, wesele jednodniowe, paczki z ciastami dla gości na wynos, tort 3-pietrowy, i kilka ciast na dzień następny (poprawiny w domu) = nie więcej niż 2 000 zł A tata dziś kupił garnitur :) Przygotowania pełną parą. Dziewczyny, która z nas pierwsza ma ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki - fryzura super, mnie się bardzo podoba, jest bardzo w moim stylu, dzieki za inspirację :) do tej pory jeszcze nie mam pomysłu na suknię :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko ile czasu trwają te nauki u pallotynów??? U mnie kurs przedmałżeński zaczyna się przed wielkanocą i trwa przez wszystkie soboty wielkiego postu po 2 godziny, nie wiem czy ze wzgledu na prace narzeczonego nie bedzie lepiej jesli pojdziemy na jakis krotszy kurs???!!!! Widze ze u Was przygotowania pelna para, ja chociaz slub mam juz w maju nie ogladalam jeszcze sukienek, nie mamy zaproszen, obraczek itp,itd.... Czasem normalnie sni mi sie ze nie zdaze ze wszystkim!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;D Trzy kropki-----------------------> Ochotka---------------------------> Co do kursów przedmałżeńskich, przedślubnych i innych jeszcze... Czy nie chodzi wam o poradnię małżeńską, którą trzeba \"zaliczyć\" przed ślubem właśnie mniej więcej ok. 3 miesięcy przed). Ja byłam z moim K. na naukach, które były prowadzone w kościele i wiem, że krótko przed ślubem trzeba właśnie poradnię załatwić i to wszystko - kurczę aż się przestraszyłam, że będzie trzeba jeszcze na jakieś kursy chodzić - więcej chyba bym nie wytrzymała :D Pozdrawiam i życze miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jejku , ale jestem zła !!!!! :( :( :( Namęczyłam z pisaniem postu chyba ze 15 minut i go ... skasowałam . Przez tę dziadoską reklamę która wyskoczyła jak chciałam wpisać hasło ... Nadziejamyszki ---- pisałam do Ciebie ... nie chce już mi sie wszystkiego gryzmolić od nowa . Powiem tak : mi zależy na bliskości do centrum , ale nie z powodu że szaleję na \"disco\" do rana, ale dlatego że chcę mieć komfort wyjścia wieczorkami i posiedzenia w różnych knajpkach a nie tylko hotelowej . W Hurgadzie jest o wiele tańszy transport z hotelu położonego dalej od centrum niż w Sharmie . Zasnaów sie także nad opcją All Incl. Hotele podane przez Ciebie to większości 3***. Generalnie w wielu hotelach opcja All jest raczej dziwnie uboga. Słynne napoje \" za free\" dostajesz w plastikowaym kubeczku z \"nalewaka\", przekąski to zazwyczaj frytki i sandwiche z pozostałości ze śniadania, a na \"lunch\" możesz dostać to co zobaczysz na kolacji ...Wyżywienie All Inclusive jest zazwyczaj droższe od HB o 400-500 zł od osoby , a np. wchodxząc do sklepu wodę możesz kupić za 80 groszy a colę/fantę/sprite za 2-3 zł. ... Wiec nie rzadko te 400-500 zł nie przejadłabyś i nie przepiiła w opcji HB. A pozatym jesteś uwiązana w hotelu ... Jedynie w hotelach naprawdę wysokiej klasy opcja All Inclusive jest adekwatna \" wszystko w cenie\" . To co może mi przeszkadza w danym hotelu , na Tobie może nie zrobić najmniejszego wrażenia , dlatego podaję Ci poniżej link , gdzie masz wszystkie ( no prawie) hotele w Egipcie i co najważniejsze są tam też opinie na dany hotel osób które w nim były na wakacjach. Znajdziesz tam swoje wybrane hotele. Ja osobiscie w żadnym z nich nie byłam. http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/ Kropka ------ jezeli jeszcze Ci nie mówiłam na temat sukni - to mówię : jest przeurocza ! Własnie w takiej oryginalnej kreacji Ciebie widzę . A masz juz jakieś typy co do fasonu butów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczoraj wstąpiłam do 3 salonów sukien ślubnych i jak zwykle nic mi się nie podobało :( Przymierzyłam już chyba wszystkie możliwe fasony i żaden mi nie odpowiada :( nie wiem co mam z tym zrobić?! Czasu coraz miej a ja nadal jestem w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - nie poddawaj się - wiesz jak ja się bałam, że nic mi się nie spodoba ?? A z tego co pamiętam, to Ty chcesz mieć tradycyjną sukienkę, rybkę, więc po prostu musisz więcej salonów odwiedzić, aż w końcu trafisz. Summertea - zastanawiam się czy w ogóle nie zrezgnowac z bukietu ;-) więc spoko - na pewno o żadnym wielkim nie myślę - ot może jakiś mały, zwykły, nieślubny bukiecik. Chciałabym tulipany, ale nie wiem, czy będą we wrzesniu. Perełka - u Pallotynów nauki trwają 8 godzin i koniec :-D Do tego masz już w tym jedną rozmowę z poradni. Więc zostają Ci jeszcze 2 rozmowy z poradni, do samodzielnego załatwienia. Akutrat ja się jeszcze załapałam na 2 poradnie w ciągu tych 8 godzin, więc tylko jedno półgodzinne spotkanko mi zostało. Ogólnie bardzo polecam, krótko i bardzo fajnie, z super księdzem i miłą panią, która nie mówiła, że antykoncepcja to nie kochanie własnych jajników, czy jakoś tam ;-) Co do gwiazdek w hotelach egipskich, to się zgadzam, są mocno zawyżone, i nasza ** nie odpowiada w ogóle ich **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×