Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

no włąsnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-umowa była inna!!!że każdorazowo rozsyłamy nasze zdjęcia!!aby pomóc przy wyborze dodatków itp.. i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za dzień ponury, szaro, zimno... Dziewczyny jak to jest z butami i sukienką? Czy trzeba mieć już buty, żeby przymierzać sukienkę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - uściski, z okazji urodzin 😘 Świętuj hucznie, tylko wróć do nas z powrotem ;-) Kochana, ja jeszcze nie mierzyłam żadnej sukienki, więc nie mam co rozsyłać, więc prosze o wyrozumiałość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie trzeba..wez ze sobą (jesli jeszcze nie masz slubnych-a raczej najpierw kieca potem buty:p )jakies zwykła na podobną wysokosc obcasa-ew. panie w salonie zazwyczaj mają przygotowana \"robocza \"pare zastępcza.Ślubne buty MUSISZ mieć do ostaniej przymiarki(ja np. bede miała ją na poczatku maja)Powiem tylko że dobór butów jest bardzo ważny(moja znajoma po przymiarce zakupiłą sobie buty o 5cm wyższe niz miała mieć--w efekcie suknia wyglądała komicznie była normalnie za krótka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulekg - czy ja wiem, że trzeba mieć już kupione buty do mierzenia sukienki ?? Warto wziąć jakieś o obcasie wysokością zbliżonym do tych ślubnych, ale chyba nie trzeba już na gwał tych ślubnych butów kupować. Tylko wziąć jakieś \"obcasowe\", żeby zobaczyć całokształt, bo wiadomo, że na bosaka to sie w sukience (zwłaszcza długiej) inaczej wygląda, niż w takiej sukience i szpilkach. Kurcze, chcę znaleźć zdjęcie mojej sukienki i nie mogę nigdzie znaleźć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szukaj szukaj Kropko..my tu uschniemy z niecierpliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, kochana, ja już chyba Wam podawałam te sukienki dla mnie. A na 100% tą moją wypatrzyłam w linku od Ciebie :-D Ja ją ogólnie mam na kompie, ale nie umiem linka umieścić na stronie. Mogę przesłać mailem, i któraś może by ten link umieściła ?? Kasiulekg - pojęcia nie mam ile mogą kosztowac buty ślubne - wszystko zależy od tego gdzie będziesz kupować, bo kupisz i za 90 zł, i za 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce kupić Ryłko (bo tam tylko dostane namnie wygode i namnie(r.34-35) nie bede przepłacać..a dodatkowo marzy mi sie używanie tychże butów na inne okazje:) cóż.ja bardzo funkcjonalne zwierze jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, wszystkiego naj! Dziewczyny, niestety żadne emaile z przymiarki do mnie nie doszły!!! W takim razie coś z moją skrzynką jest nie tak, zmieniłam ją na wiosna.82@wp.pl więc będę upierdliwa i jeszcze raz poproszę o zdjęcia, tym razem na ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......uffffffff nareszcie :) nadrobiłam czytanie :) byłam wczoraj na forum o 11:09 a do teraz nasmarowalyście 5 stron!!!!!! Pszcólka madzia miała rację co wy??? Speed poświateczny czy co???? :) co ja robiłam ,że niezajrzałam po 11????? jakoś sobie nie przypominam ,żeby nadmiar roboty mnie powalił :) :) :) hehe Powysyłam za chwilunie zdjatka i ofkors proszę od Was. Przypominam : kamila@farm.pharam.am.lodz.pl trzykropki------------>Popieram !masz rację to Wasze wesele i Wy decydujecie o tym co ma być a co nie ..tak trzymać ...przecież nikt nikogo nie zmusi że ma być pierwszy taniec. ....ale sama o tym nie pomyślałam- durna jestem nie??? i ja TEŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...muszę się Wam przyznać jestem.....UZALEŻNIONA!!!! :) i to już od 20.11 ale to bardzo miłe bo to chyba jedyne moje uzależnienie... :) KOCHANA ami27-----------> słoneczko wszystkiego naj.... i buziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......uffffffff nareszcie :) nadrobiłam czytanie :) byłam wczoraj na forum o 11:09 a do teraz nasmarowalyście 5 stron!!!!!! Pszcólka madzia miała rację co wy??? Speed poświateczny czy co???? :) co ja robiłam ,że niezajrzałam po 11????? jakoś sobie nie przypominam ,żeby nadmiar roboty mnie powalił :) :) :) hehe Powysyłam za chwilunie zdjatka i ofkors proszę od Was. Przypominam : kamila@farm.pharam.am.lodz.pl trzykropki------------>Popieram !masz rację to Wasze wesele i Wy decydujecie o tym co ma być a co nie ..tak trzymać ...przecież nikt nikogo nie zmusi że ma być pierwszy taniec. ....ale sama o tym nie pomyślałam- durna jestem nie??? i ja TEŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...muszę się Wam przyznać jestem.....UZALEŻNIONA!!!! :) i to już od 20.11 ale to bardzo miłe bo to chyba jedyne moje uzależnienie... :) KOCHANA ami27-----------> słoneczko wszystkiego naj.... i buziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko - mam zdjęcia i wysłałam już swoje do Ciebie :-) Rzeczywiście Twój narzeczony podobny do księciunia !! :-D :-D Oczywiście in plus ;-) A co ? Ty tez nie chcesz tańczyć \"pierwszego tańca\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzykropki--------> to jest tak -ciągle nie wiemy co to ma być za taniec i tam takie dylematy... ale ,że ja kontestatorka tych wszystkich \"szopek weselnych\" niewpadłam na to ,że po prostu może go nie być???? Jeszcze tak do końca niewiem ....ale to też ten moment kiedy wszyscy się gapią a ja tego NIELUBIĘ! Zdecydowane nie dla: szctucznych ogni na torcie i żywych kwiatów - kojarzy mi sie to z tandetą ...z góry przepraszam te które maja inne zdanie- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko - no ja tez nie lubię, jak się na mnie gapią ;-) i też mi sie nie chce tańczyć, jak każdy się gapi. I wiem, że wszyscy mówią, że to wtedy \"Twój dzień\", i że księżniczka, itp., ale to nie dla mnie. Dotarło zdjęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko-----------> coś mi się kojarzy ,ze dostałam jakieś zdjątka od Ciebie ale jesli tak to już ich nie mam :( prosze o zdjecia bo te które dostałam przepadły bezpowrotnie, stara skrzynka ...cos tam coś tam...i przemieliła i niemam nic!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzykropki----> dostałam, postaram sie poszukać ale i tak mam stare fotki ... normalnie LAAACHONARIUM na tym forum!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a my tylko na tym motorku i motorku...:) ..powoli planujemy podróż poślubną...bo A. najbardziej z wszystkich weselnych ustaleń to lubi to :) chcemy dotrzeć do Hiszpani i Portugali zwiedzając Francję -bo jeszcze nie byliśmy. I koniecznie przepłynąć do Maroka bo jak dotąd to tylko Europa była w naszym zasiegu. Afryka hmm... obawiam się tylko- bo taki plan ma A. -,że pojedziemy jakimś starym żęchem bo A. chce sprzedać nasz motorek na poczet wspólnego gniazdka..i sie nam po drodze rozsypie...no ale zobaczymy.. do ślubu tez chciałam jechać miniakiem ale A. tez ma zamiar sprzedać go przed ślubem...chociaż żadna perspektywa mieszkania/ domu się nie rysuje to może jeszcze troche poczeka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wiem czy mnie mojeoczeta zawodzą chociaz są duuze;) bo doczytalam sie ze nie wyslalam wam foteczke...oczywiscez przyamirki nie bo nie mam;((((( nie robilam....:( ale z lipca br.wyslalam wam:) to czemu odrazu mnie otaczacie:)? hm? a jezeli nie doszyl to wysle dzis jeszce arz tylko prosze o meile...bo chyba nie mam w wiadomsociach zapisancy kontaktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a z drugiej strony..-tak pomyślałam- postanowiliśmy sobie,że jak zdecydujemy się pobrać to dopiero wtedy jeśli będziemy mieli jasną sytuacje co do naszego miejsca/domu.Zeby po ślubie, po podróży wrócić do siebie...- takie marzenie ...a teraz ...zdecydowaliśmy się na ten ważny krok i niemamy swojego miejsca a i żadnej perspektywy nie widać :( z zazdrością czytam posty w których piszecie ,że nowe meble, kupno lodówki... wyobrażam sobie jak jesteście szczęśliwe- bo ja bym była... ...mam taka nieciekawą sytuację mieszkaniową, było juz parę opcji ale ciągle nic w tej kwesti się nie dzieje.. kiedys napiszę Wam o tym - moze coś poradzicie... Plusem jest to, że chcemy być ze sobą i nawet to ,że nie mamy swojego miejsca nie jest aż tak ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wiem czy mnie mojeoczeta zawodzą chociaz są duuze;) bo doczytalam sie ze nie wyslalam wam foteczke...oczywiscez przyamirki nie bo nie mam;((((( nie robilam....:( ale z lipca br.wyslalam wam:) to czemu odrazu mnie otaczacie:)? hm? a jezeli nie doszyl to wysle dzis jeszce arz tylko prosze o meile...bo chyba nie mam w wiadomsociach zapisancy kontaktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysico20-----------> prosze o fotki kamila@farm.pharm.am.lodz.pl i koniecznie zapisz mnie w swoich kontaktach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×