Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ochotka ----- witaj 🌻 Myśle , że powinnaś zdecydowanie zacząć od zarezerwowania sali na wesele/przyjęcie . Potem zespół/DJ , Kościół , fotograf i kamerzysta . A reszta typu : suknia , samochód ( w zalezności jaki sobie upatrzyłaś, bo niektóre takie jak limuzyny, auta retro , itp. trzeba rezerwować z wyprzedzeniem), ewentualnie dekoracja sali, Kościoła, oprawa muzyczna w Kościele - można załatwiać na 3-4 miesiące przed ( tak mi sie wydaje :) ). Musisz być przygotowana jednak na to , że nie koniecznie wszystko z powyższych może się zgrać w tym samym terminie- więc nie przyzwyczajaj się szczególnie do jakiejś konkretnej daty ślubu, dopóki nie zaklepiesz sali , zespołu i daty w Kościele/USC ( jeżeli zalezy Ci oczywiście na ślubie w swojej parafii). Możesz pójść i odpytać w kancelarii kościelnej o terminy nauk przedmałżeńskich, bo np. w moim Kościele są organizowane 2 razy w roku : we wrześniu i w styczniu. A jak się ktoś nie załapie to musi kombinowac w innych parafiach. Także jak załatwisz najważniejsze rzeczy ( sala, zespół , Kościół ) to masz zasadniczo parę miesięcy luzu :) - czego życze Ci z całego serca ! Zabulinka ---- a no widzisz .. zależy na co sie nastawiamy wyjeżdżając do Egiptu . Ale chyba się zgodzisz ze mną że Egipt jest takim krajem , ze kazdy może spełnić swoje wakacyjne oczekiwania jezeli odpowiednio wcześniej zacznie się dowiadywac o urokach w poszczególnych kurortach i hotelach przede wszystkim . Bo od położenia hotelu bardzo dużo zależy . Dla osoby udającej sie po raz pierwszy do Egiptu i czy to będzie Sharm czy Hurghada to i tak będzie zderzenie z zupełnie innym światem i albo zakocha sie w nim albo nie . Ale to co zobaczy podczas zwiedzania tego kraju napewno na długo zapadnie w pamieci. Nadziejamyszki ---- jak już będziesz miała jakieś typy co do miejscowości i konkretnych hoteli w Egipcie to myśle że wspolnie z Zabuliną postaramy się Ci pomóc z tej innej strony niż oferta kataogu biura podróży , bo biura podróży bardzo umiejętnie potrafią manipulowac kolorowymi folderami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, popieram:) Nadziejamyszki - Monia ma dobry pomysł. Ona na pewno pomoże Ci w sprawach rozrywki, a ja - okolic bogatych w superżycie podwodne:) Powiem tylko tyle, że najlepszy hotel, w jakim byłam w Egipcie (a byłam - w sensie zakwaterowania - w 5), to był hotel w Hurgadzie, Coral Beach resort. Jedyny, który w Hurgadzie ma rafę nie wymagającą sprzętu \"głebokościowego\", z przepysznym jedzeniem. Daleko od centrum, na samym bodaj \"końcu\" Hurgady - dla jednych to plus, dla drugich - mius:) Ale busem można było sie za niewielką opłatą wybrać do centrum:) dobranoc, Dziewczyny! A jutro do robooty..... aaale mi się nie chceeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze piszecie o wyjazdach mysmy stwierdzili ze szkoda nam na razie pieniedzy na wyjazd na podróź poślubna i pojedziemy do Znajomej która ma Agroturystyke w Istebnej. Bo musielibyśmy dac 3 tyś na wczasy a sądze że nie bede miała jak zainwestuje w sypialnię. podróż odłożymy jak nie bedziemy miel;i innych wydatków!! Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowortoczenie wszystkie fefelki i życzę duuużo szczęścia w już trwającym 2007 roku :) kiikunia, ochotaka - miło was poznać :) kilka słów o mnie -- mam 26 lat choć rocznikowo 27 mój skończone J 30. znamy się od 2 lat w czerwcu 2006 się zaręczyliśmy, 12 maja 2007 pobieramy się :) jestem z okolic warszawy Mamy załatwione: nauki przedmałżeńskie, salę z dekoracją i menu, ślub 0 17:00 w moim parafialnym kościele, kamerzysta, fotograf, zarezerwowany zespół, pierwszą piosenkę i od wtorku zaczynamy kurs tańca :) resztą mam zamiar zająć się na dniach. Suknię mam zamiar wybrać do soboty tak że w przyszłym tygodniu powinnam już mieć coś zamówione a wtedy wkleje linka albo swoje zdjecia. Dziewczyny z wawy i okolic znalazłam bardzo tanią hurtownię alkoholi i tak ceny 0,5 l Finlandii za 100 butelek - 27,80 za 120 butelek 26,80; pomyślałam że jeśli byśmy się jakoś zebrały razem to może i jeszcze niższą cene udałoby się uzyskać, co wy na to?? Ja mam zamiar zakupić alkohol w styczniu bo nigdy nic nie wiadomo co będzie z nieszczęsnaą akcyzą którą mieli podnieść. Tani alkohol też jest u Moni koleżanki ale jeszcze osobiście nie byłam i się nie targowałam :) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!! Ale mam lenia dzisiaj, nic mi się nie chce!!!! Lila---- na jaki kurs się wybieracie???? My tez chcemy zapisac sie do szkoly tanca i zastanawiamy sie ktora wybrac w w-wie. Zyczę miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka --- my idziemy indywidualnie koszt od pary to 60 pln za pełne 60 minut uczymy się tańczyć tego co my chcemy a nie co narzuca program. Będziemy uczyć się pod Warszawą ale wiem, że oni prowadzą zajęcia też w Wawie na Ursynowie i na pewno na AWF, jeszcze mają gdzieś zajęcia ale nie za bardzo kojarzę miejsca. Uprawnienia Instruktorskie zrobili w Anglii jeśli chcesz mogę na maila podać ci kontakt do nich może zainteresuje cię współpraca z nimi :) mają sukcesy w łacinie i w standardach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie w 2007 roku. Niestety dla mnie zaczął się fatalnie :(((( Witam nowe dziewczyny :D Kilka słów o mnie: We wrześniu skończę 22 lata, mieszkam koło leszna (wielkopolska)... nie umiem pisać o sobie, dlatego to tyle :) Zabulina -------------> jeśli dobrze pamiętam pisałaś kiedyś o dobrym sposobie na odchudzanie :) Przydałoby mi się zrzucić jakies 5 kg - byłaby okazja do nabycia kilku fajnych ciuszków hehehe. Dlatego prosze NAPISZ cóż to za dieta - cud :)))) Życze Wszystkim miłego dnia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść, wszystkim Chorowitym Dziewczyna życzę zybkiego powrotu do zdrowia. zabulina, monia - dzięki za radę co do Egiptu:) my chcemy jechac na 2 tygodniw, all icluzive , gdzieś gdzie jest pięknie i blisko pieknej plaży. przez te dwa tygodnie chcemy poprostu poleniuchować, spedizć je na plazy, w morzu, basenie. żadne objazdówki nas nie interesuja, w pracy cay czas jesteśmy zagonieni . droga taka impreza bo z 6 tys trzeba liczyc jak nic... ale 2 lat nie bylismy nigdzie na wakacjach, cały czas pracowalismy, a slub tylko raz w życiu!!! ja nigdy nie byłam na wakacjach a granicą, więc nie potrafię sie już doczekać,.......... zaraz sprawdzę jakie hotele mamy \"wybrane\". jeszcze nie ma pełnej oferty. chcemy już teraz zaklepac, bo do końca stycznia sa duże upusty, a chcemy wyjechać zaraz po ślubie. kropko- suknia piękna!!!:)_ Kilka słów o mnie: z moim A znamy sie prawie 8 lat, od prawie 3 jestesmy razem, prawie 2,5 mieszkamy razem. ślub 27.06.2007 ( a ja w październiku skończę 23 lata, a mój narzeczony w grudniu 24 lata) jesteśmy z Rybnika. załatwione mamy: - datę - salę, - godzinę 13:00 ( uNas yo i ak późno:) - kamerzystę - fotografa - suknia ślubna i chyba to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - jakbyście mi mogły cos napisac na temat tych hoteli: - Sharm el Sheikh: Amar Sina, Palmara Resort, Saint George Resort - Hurghada: Aqua Fun, Alf Leila we Leila, Charm Life Paradise, Hor Palace,Sultan Bech - Safaga: Nefertari Safaga, SHams Safaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :-D Jejku - nie wiedziałam, że Wam sie tak ta sukienka spodoba :-D Ale bardzo mi miło. Więc, wyjaśniam, wszystkim zainteresowanym: 1) nienawidze sukienek - i dla mnie to był wielki problem jaką wybrać, i w ogóle, to albo miałam iść w garniturze (ale tak głupio, przy Ołtarzu w Kościele dwie osoby w spodniach), albo w BARDZO krótkiej sukience, tak do połowy uda. Bo z dwojga złego wolę krótkie sukienki, niż długie, 2) kikunia - dla mnie ta sukienka nie jest wcale a wcale odważna - skoro miałam iść \"w mini za tyłek\", to do połowy łydki, to dla mnie mega długo ;-) No i mam ładne kostki i łydki ;-) 3) zabulinko - no bo na razie nic nie robimy z przygotowań, sukienkę znalazłam przypadkiem, dzięki Ami, która mi po prostu podrzuciła linka :-D Ami - jesteś kochana 🌼 4) dlaczego ta sukienka ? Bo jest skromna, a jednocześnie elegancka, bo ma taka górę, w której dobrze wyglądam (zwsze mi służyły koszulki na ramiączkach), a dół nie obcisły, w stylu rybki, bo w takiej bym wyglądała jak rulon ;-) mam małe wcięcie w talii, które ta sukienka genialnie zatuszuje. No i jest wygodna do tańczenia, więc nie będę musiała sie zaraz w dżinsy przebierać, a i można trochę zjeść, a brzucha nie bedzie widać ! No i ma prześliczną kokardkę ! 5) no i teraz jak Wam się tak podoba, to mi się zaczyna coraz bardziej ją chciać - i ogarnia mnie przerażenie, ze nigdzie takiej nie znajdę, bo rzeczywiście jest nietypowa 😭 Coraz bardziej myślę o uszyciu - bo chyba nie jest zbyt skomlikowana dla krawcowej, no nie ?? Uffff........ale się rozpisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko- na Twoim miejscu rozglądałabym się już za bardzo dobrą krawcową, a do salonów chodziłąbym ze zdjęciem tej sukienki, zeby panie wiedziały o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila dziękuję ślicznie za maila :-) Kropko--- sukienka rzeczywiście bardzo ładna,,, w stylu mojej mamy, ona też mi upatrzyła krótką tzn. krótka z przodu tak że kolana widać a z tylu dłuzsza, chyba się zgadali z miom D bo on z kolei juz mi upatrzył długie buty. No cóż będę musiała chociaż przymierzyć ale podejrzewam że i tak zostanę wierna wymarzonej \"rybce\". W jednym z warszawskich salonów widziałam podobną do tej twojej, tez z kokardką tylko że była długa do kostek. Zorientuj się może uszyją Ci krótszą w jakimś salonie,,,,. A i w sierpniu gdy byłam na ślubie kuzynki, panna młoda z wcześniejszego ślubu też miała bardzo podobną, tylko kokarda była wrzosowa a suknia oczywiście długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy zapomnieli
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
a wiecie juz jakie fryzury bedziecie chcialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy zapomnieli
bujne koki a jakze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
eee cos mi nie wyszlo :( ale sprobuje pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko - pewnie Wszyscy się pamiętają, ale jaest nas tak dużo, że nie sposób każdą wywoływać, więc każda się sama przypomina ;-) Fryzurę, to mam od dawna, tez dzięki dziewczynom. Fryzura, to pierwsza rzecz, którą miałam :-) http://img125.imageshack.us/img125/3868/fryzuranalubox7.jpg A jak mi się rozwalą, to mogą być i rozpuszczone. Nerwi - ta druga fryzura zdecydowanie mi się bardziej podoba - klasyczna i elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczką upiętych włosów do ślubu więc ta druga fryzura od Coco zdecydowanie bardziej mi pasuje :-) Mniej wiecej wiem jak bede uczesana,,, chce powtórzyć fryzurę którą miałam na weselu mojej siostry,,, tylko że teraz mam o stanowczo krótsze włosy,,, ale moja fryzjerka sobie z tym poradzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Lila --> 26 zł za 0,5l wódki to trochę drogo. Z tego co się orientuję 0,5l można już kupić za 17-18 zł. Może to dlatego tyle kosztuje, bo to Finlandia. My wybraliśmy Luksusową. nerwi --> Obie fryzury są bardzo ładne, ale ta pierwsza jest dla mnie przepiękna, podobną chciałabym mieć na ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udało sie Kropka!!! Ale jak dla mnie za duży nieład na głowie!!! Masz racje że najważniejsze jak kto w czym wyglada, a ja wiem że w upiętych mi lepiej, tym bardziej że jak się ma welon i rozpuszczone to jak na mój gust za bardzo przytłacza. Zresztą fryzurę też trzeba dobrać do sukienki żeby się wszystko jednego stylu trzymało. Ale jednego jestem pewna -> żadnych loków sobie nie zafunduje!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w lokach jak głupek wyglądam, więc też odpadają - paza tym mało ktory skręt mi się podoba. Ogólnie, i się nie chwaląc dobrze wyglądam i w spiętych i w rozpuszczonych, więc obojętne mi w sumie co i jak. A jeśli kok, to owszem takie gładkie mi się podobają, ale najbardziej lubię tzw. nieuczesane fryzury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast w życiu nie uczesałabym się w kok. Pozostają mi więc rozpuszczone fryzury, a loki są śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×