Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam. ja równiez prosze o zdjęcia tych ktorych jeszcze nie mam, odwiecze sie jak wrócę do domu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
ja tez nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena 25 a ja ciebie widze pierwszy raz dziś.:) kasiuleg widzisz nikt nie komentuje ale nie martw sie ja tez tyle pytań zadaje i nikt nie odpowiada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, sukienka faktycznie nie jest bardzo skomplikowana do uszycia, niemniej jednak poszukaj dobrej krawcowej... ja powoli zaczynam ogladac się za bizuteriąi, ale jakoś nie bardzo mogę znaleźć coś co by mi odpowiadało.. poza tym brak mi koncepcji - przynajmniej na razie.. wiem tylko tyle że naszyjnik musi byc bardzo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela --> obiecuje nadobic zaległosci w odpowiedziach na pytania :) pytaj raz jeszcze... tyle napisałyście od wczoraj że nie zdązyłam nadrobić jeszcze zaległości :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida wysyłam maila :D Atena25 prosze o adres to tez przesle Arabela na jakie pytanie nie opowiedzialam ?! Cos przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem o co pytałam.tak na bieżąoco ciagle pytam o coś.:) brida wyslemy sobie fotki? nie widziałam cie tu ostatnio. ile tatek masz? tez jestes młodziutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam ile rodzai ciasta będziecie miały, czy welonik na koczek czy pod koczkiem, czy diadem będzie czy kwiatek sztuczny itp.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki ------------------> w jakim sensie moje menu różni sie od twojego? Masz całkiem inne jedzenie? Mniej ? Wiecej? Napisz cos bo mnie przestraszyłaś. Może te moje menu jakies dziwne jest?! Bo ja sie na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmłodsza na forum napewno nie jestem, w dniu ślubu będę miała 26 lat, podobnie jak mój narzeczony... staram się być na forum w miarę często, niestety w pracy nie mam mozliwosci siedzenia na forum .. zaraz wyslę Ci jakieś zdjęcie, podaj tylko maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam całkiem inne jedzenie. Czy mniej, czy więcej - to nie wiem, bo się nie znam, i nie liczę ile dań ciepłych, a ile zimnych. Nie denerwuj się - każde menu jest dobre - w końcu to tylko jedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
ja bede miala diadem.welon na kok.z kwiatkami to jeszce nie wim:)a rodzai ciasta chyba 6.no i oprocz tego tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela--------------------> welon na pewno chce miec a co do reszty to wszystko zalezy jaka sukienka mi sie spodoba, kwiatki we włosach to nie dla mnie, a o bukieciku juz pisalam - różyczki bo hurtownia blisko :D Brida---------------------> moje foto+ menu poszły, teraz czekam na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
ale za to ja chyba jestem tu najmlodsza,,mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia posłałam wam. kasiulek nie panikuj. Mi tylko w twoim menu nie smakuje golonka, a fryteczki barszcz jest OK? nie panikuj zjedzą:) moze kropka jest wegetarianka i u niej będzie bambus i trawa chińska?:D nie przejmuj sie innymi, twoje jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzrzy kropki a masz możliwość przesłania Twojego menu?? Jestem ciekawa jakie jest Twoje, bo prawde mówiąc w moim ta kolacja wydaje sie troche taka niedopracowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -> jeszcze nie mam koncepcji co do fryzury, welon prawdopodobnie bede miała, ale krótki bądź średniej długości ponieważ mam suknię z trenem... diademu na 100% mieć nie będę - ale to dlatego że mi się nie podobają :) rodzajów ciast nie mamy jeszcze wybranych, nawet nie wiemy gdzie je zamówimy... no to chyba tyle, jeszcze coś? :) a TY masz juz koncepcję fryzury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne by było duzo owoców typu winogropna i mandaryni i ciasta duzo bo ciagle jedzą słodkości, i te 3 min dania gorące. A tak niech będą te zimne płyty czy surówki. Lody tort, starczy. ja nad menu bede myslała na miesiąc przed..:)ja mysle o weloniku na kok, ale jak wtedy sie dopatrza mojej fryzury?:P nikt nie zobaczy , dopiero po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
chyba nikt na mnie zwraca uwagi bo jestem tu dzis 1 raz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela tak myślisz?! No to mnie troche uspokoiłaś :D A co do ciasta to nie wiem ile tego musi być, mam nadzieje ze powiedza mi tam, gdzie bede zamawiac ( wkoncu musza wiedziec jaka porcja przypada na osobe) Aha a po ile wódki liczycie na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulekg --> Twoje menu jest typowo polskie, ale bardzo ciekawe i różnorodne, więc bez pańki. Sama nie jestem zwolenniczką zbyt udziwnionych menu - żyjemy w Polsce, jesteśmy przyzwyczajeni do naszych tradycyjnych potraw i nie widzę sensu wciskania ludziom skorupiaków czy innych dziwactw, które niekoniecznie muszą im posmakować. Sporo sałatek, więc nawet wegetarianie nie powinni wyjść z wesela głodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdam sie na fryzjerkę, ona mówiła ze dopasuje do mojej sukni kwiatów i urody fryzurkę. Do mojej klasycznej sukni która gdzies juz tu krązyła, cos koło Lili i ami27 , będe pewnie miała gładkiego koka , moze jakies spiralki....tak myslę. O diademie myslałam, no zobaczymy. W sumie welon mozna upiąc pod i na koka....... kasiulku, co masz niedoprzacowanego? zupka jest, frytki tez z czymś tam, wieprzowina ryzem warzywami.....co jeszcze chcesz dorzucic tam? moze golonke zmien na kotleta ewntualnie aczkolwiek moze akurat u was lubia golonke, ale ja patrze tez na to co ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam kasiulku ze tylko ja jestem panikarz:D wódki ponoc butelka na głowe napewno musi być. Ciasta teznie wiem jakie będa i ile, ale pewnie 5 rodzai powinno byc by mieli co jesc. Tak wiosno nie kazdy musi jesc skorupiaki małże i trawe chińską:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi zaczernij się, ja zwracam uwagę:) odznaczasz sie. I wysłałam ci fotkę.zaraz zmykam laseczki i ide na miasto patrzec na ciasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzIdZi_87 witaj wnaszym gronie;) ja menu nie wiem jakie mam bede ustalac gdzies dwa tyg wczoesbiej....napewno bede miala z 10 rodzajow plackow i z 8 rodzajow ciasteczk tyle wiem bo moja sasiadka je pioecze wiec wiem..jest super kucharka;)a za menu płace 2 zł od osoby wiec myśle ze bedzie pyszne jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela ---- bez przesady ... zaawansowana ciąża ? Nawet jeżeli trochę brzch mi odstawał to nie wydaje mi sie żebym wyglądała na 7 miesiac ciąży - bo taki dla mnie jest zaawansowany . Jak się człowiek naje to i brzuch odstaje :) Nie jestem w ciąży i mam płaski brzuszek i co najważniejsze - bez oponki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss kurka, monia sorki, dość długo patrzyłam na niego i w tym ujęciu dałabym głowe ze sliczna widoczna ciążą, moze to ujęcie tak wyszło? naorawde tak myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×