Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kropka to ci się udało :P Mój to taki średnio normalny :P Nie pije, nie pali, piłki nożnej nie ogląda hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha jasne, myslałam ze chcesz wejśc do spółki, dlatego odradzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -> wiesz na topik może wejść każdy i wpisać cokolwiek na pomarańczowo więc radzę się mimo wszystko nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha - no mój tez nie pali, a piłkę ogląda jak sa mistrzostwa - to zresztą tak jak ja. Za to lubi piwo i wino, więc nie można powiedzieć żeby był jakimś super abstynentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha średnio normalny? mój tez nie pali nie pije, ale mecze ogląda , a i wypic jak imprezka wypije.Czyli normalny;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mistrzostw to się zgadzam my też ogladaliśmy - Ebi i Boruc :) rozmarzyłam się :P Od mojego wieczoru panieńskiego chyba 15 puszek piwa leży w lodówce + butelka wódki niemal nie tknięta i jakoś chętnych brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ,że na pomarańczowo wchodzą ci którzy chca komus dociąc i zrobić przykrośc w postaci komentarza dośc nieprzyjemnego. No ale własnie wpadłam na ten sam pomysł by nie zwracać uwagi, tymbardziej ,że nas było tu niewiele czarnych nicków, a teraz nagle pełno pomarańczaków. Więc pomyslałamm,że moze to któras z was nudzi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne jestescie
mi nie raz udawało się w ciagu minuty dac dwa komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... w koncu przeczytalam wszystko - a nie bylo mnie tylko 2 godziny (musialam biec do drugiego biura) Co tu tak pomarańczowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabela ty pracujesz
do -- arabela nie odpowiadaj-----------------ty masz jakies mysli prześladowcze? chcą zniszczyć nam forum? gorzej ci ? otwórz okno:O co złego w pytaniu czy ona pracuje? topic jest fajny sledze go czasami, ale widze ze non stop siedzi tu arabela. Czy to dziwne ze mnie zaintrygowało czy ona pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabela ty pracujesz
Arabela ja naprawde nie pytam złośliwie, intryguje mnie jedynie czym sie zajmujesz na codzień ze masz tyle wolnego czasu by być cały dzień na forum - no prawie cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnamy pomarańczaków, przeszkadzacie nam !!!! To jest topik ślubny a nie o pracy!!! Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu jakiś moderator, który usunie tych pomaranczowych pustaków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabela ty pracujesz
Arabela siedzi dzis cały dzień na forum od 7.24. I tak codzień prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom_ino
do arabela ty pracujesz------------polecam stronę 318 cyt."cała obsługa sekretariatu jest na mojej głowie+ przedstawicielstwo na Polskę pewnego wyrobu. Muze wszystkiego pilnowac: kontakty z zagranica, ordery, z klientami, pakowanie, kalkulacje, zyk jest duzy a nawet premii nie mam, dlatego mam brak motywacji, a szef nie lubi jak sie siedzi i ciagle pyta jak mi idzie z w tej dziedzinie i mnie szlak trafia bo dobrze idzie a on nie domysli sie by dac premiię. Mówiłam ze potrzeba kasy itp to chciał mi dowalic drugie przedstawicielstwo na polse bym jezdziła po polsce .ta a ciekawe jak bym wszystko obgoniła goniąc czy sroki za ogon? sknerus i tyle."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, op - Ami - gdzie jesteś ? Jak to moje menu ? Naroibiło Ci apetytu na śniadanie, czy wręcz przeciwnie - nie lubisz takich potraw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grono Moderatorskie
I co wam do tego? Nie podoba sie - omijajcie jej posty szerokim lukiem, po to sa nicki: widzisz \"Arabella\" i ... nie czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Jestem na czarno. Teraz całkiem serio. Bardzo lubię zaglądać na ten topik, ale ta dziewczyna mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-ja przeczytam w domu-w pracy skrzyni nie sparwdzam;) napewno bedzie mniam mniam:) Arabela-jeszcze musisz wiele przejść:D aby sienauczyć że nie wszystko jest idealne tu,na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze troche i do domciu :D A Arabeli juz nie ma bo pol godziny temu poszla do domku wiec pomarańczaki i ty domi_no dajcie sobie spokój !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabel, musisz się jeszcze dużo nauczyć w ogóle. Twoje koleżanki też pewnie irytujesz, bo cochwilę im coś ostro serwujesz, ale nie potrafią ci się do tego przyznać, bo są na czarno. Sorry dziewczyny. Wszystkie jesteście super i topik tez bardzo fajny, ale czemu się tak boicie zareagować na takie prostackie rozmówki. Odpowiada wam poziom tej dziewczyny? Ona jest inna niż wy wszystkie(i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu). Jak z Księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom_ino - a dlaczego lubisz tutaj zaglądać ?? Ogólnie, według większości, tutaj jest: - za słodko, - zbyt infantylnie, - zbyt egzaltowanie, - i za bardzo sie nakręcamy ;-) I ty lubisz tutaj zaglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×