Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę na uczelnię, będę pewnie późno. Do pogadania później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzieci to mam podobne zdanie, a właściwie nie mam zdania. tak jak napisałas latka lecą z drugiej strony można by było jeszcze troche \"poszalec\", ja z moim S mamy taki plan skończenie romontu mieszkania, zaręczyny (to on planuje :) ) ślub w 2007 ( S stwierdził ze jak skończymy remont to może w tym roku będzie ślub ale on sobie chyba nie zdaje sprawy ze raczej nie damy rady z samymi przygotowaniami do ślubu) no i chyba dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena piosenki poszly....sprawdz poczte jak cos to dajcie znac to wysle jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami i ateno---->> wysłałam wam piosenki,mam nadzieje ze w koncu dotrą do was.... :( dorotko ja poprosze ta pioseneczke---->> kaczka196@wp.pl jesli chodzi o poznanie rodziców, to moi sie poznali po ok.2 miesiacach od momentu jak zaczelam byc z miśkiem.Ale tez mają bardzo różnorodne podejscie do wychowywania dzieci,światopogladu,stylu bycia i w ogóle podejścia do nas.... oficjalnie nie są pokłuceni ani nic, ale wim ze nie przepadają za soba. Moich rodziców bardzo denerwuje podejscie mamy R. do życia i roznych spraw. Aha i rodzice R.tak jak już ktoras pisała mieszkają razem ale sa jak gdyby w separacji,ale nie zatwierdzonej dokumentami i sie ciągle pojeżdżają... Na poczatku mama R. była dla mnie taka kochaniutka a teraz wychodzi jaka jest na prawde,za to tato R.zawsze był tym złym a teraz czesciej mozna na niego liczyc i jest naprawde ok. Za to moi rodzice (szczegolnie mama, bo tato jest zdystansowany i wiele wymaga-w koncu wojskowy) robią dla nas wszystko,zeby było nam dobrze i zebysmy mogli być szczęsliwi,moja mama kocha R.jak swojego drugiego syna. A mama R.jest zazdrosna o moją mame i o mnie i w ogóle to takie chore jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka dzięki wielkie za pioseneczki już nie mogę sie doczekac aż je przesłucham, dopiero w ndz jak bede u mojego S, bo teraz siedze w pracy i nie mam możliwości :( do doroti niestety nic nie doszło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto czy mi sie zdaje:) aahhh jak mam duuzo pracki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odchodź nigdy za daleko, bo słońce gaśnie kiedy ciebie brak motyle marzeń tracą lekkość układam wiersze jakbym szła pod wiatr. Nie odchodź nigdy ode mnie za daleko za siódmą górę albo las jestem dla ciebie gwiazdą na niebie na zimę,wiosnę,lato,jesien Tylko w twoich dłoniach jestem jak melodia tylko w Twoich rękach jestem jak piosenka tylko w Twoim kręgu umiem żyć bez lęku, tylko w Twej milosci nie brak mi radosnych dni. Nie tracmy dni na gorzkie słowa Nie wyliczajmy sobie drobnych wad z miloscia lepiej nie żartowac bo tylko ona uzasadnia swiat. Nie tracmy czasu na zal i ciche wojny skoro zyjemy tylko raz bądźmy dla siebie ziemią i niebem na zimę,wiosne,lato,jesien... Sliczna piosenka i ma sliczny tekst,mysle ze jak najbardziej pasuje na pierwsza piosenke...no i nie jest smutna i az chce sie tanczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ja jestem....chociaz tez mam troche pracy bo troche dyplomu do porawy... No przepraszam dziewczynki ale ejstem zafascynowana ta pioseka i szczesliwa ze udalo mi sie ja w koncu sciagnac.... A wracajac do tematu to nasi rodzice jeszcze sie nie znaja,nawet tak z widzenia....mysle ze nadejdzie w koncu taki moment,ale nie spieszy nam sie z tym :) A co do dzieci to chcemy miec 2 i to jak najszybciej...zeby tak mozna bylo to wnawet juz,ale to by nam skomplikowalo wszystko wiec poczekamy.Ale nie jest wykluczone ze w dniu slubu bede juz w promocji tzn.z fasolka moze 1-2 miesiac i tak nie bedzie widac wiec spoko.... Ale zobaczymy jak to wyjdzie.... A jak tam u was plany na przyszlosc???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroti ja tez poproszę tą piosenkę! Inne jak maż to też chętnie. Bo muszę przyznać, że mam wielki dylemat z pierwszą piosenką! Ale narazie zamykam ten swój cały bajzel i zmykam do domku (a tam Q. czeka już na mnie:))) Pozdrawiam Was cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć meodi, ale słowa faktycznie piękne :) Aż się rozmarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenki doszły dzieki dorotko jeszcze jak ktos ma "oczarowanie" to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella-przeczytałam własnie że jesteś z podkarpacia:) Cieszę się bardzo , bo ja też. Widzę tu tyle nowych osób, że w pewnym momencie myślałam że pomyliłam topiki.Witam wszystkich serdecznie.Jak widzę gorączka przedślubnych przygotowań zainekowała kolejne dziewczęta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy macie namiary na jakiś fajny zespól z woj. łódzkiego boję się bładzić w internecie bo nie wiem czy nie trafię na jakiś amatorów a muzyka to jeden z ważniejszych elementów wesela prosze nie wiem gdzie szukać a czas nagli. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asega :) Ja też jestem z podkarpacia. Jeszcze tydzień temu myślałam, że mam strasznie dużo czasu na wszystko (w końcu wesele dopiero w przyszłym roku) ale po przeczytaniu tego topicu zaczęłam PANIKOWAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! 🌻 ja tylko na chwile bo zaraz mój luby przyjeżdża :) Ami, dzięki że mnie rozumiesz i nie masz mi tego za złe (choć tak dawno to już było bo 3 strony dyskusji przybyły:P) Masz rację, że pewnie patrzę teraz na wszystko przez pryzmat swoich wyobrażen... Ale to nie znaczy że neguję ideę wesela z tradycjami :) Niech się każdy bawi jak chce i spełnia marzenia :) 🌻;) Przeczytałam wszystkie nowe posty ale mam taki mętlik w głowie od nadmiaru informacji i wrażeń dziś (i jeszcze mnie boli głowa :() że nie wiem co napisać.... więc przyłączę się wieczorem jeśli będę miała czas... A tymczasem witam wszystkie stare i nowe bywalczynie 🖐️ i życzę miłego popołudnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avrill nie mam namiarów na fajny zespół ,bo ten co bedzie u nas przyjedzie az z okolic Zielonej Góry,nie szukałam nic na podkarpaciu ,tzn jest jeden zespół z Rzeszowa 3 chłopaków ,z tego co słyszłam to fajnie graja,miałam iść nawet zobaczyć jak,ale juz teraz nie jest mi to potrzebne. Jak chcesz to powiem ci gdzie i kiedy graja,mozesz sobie podjechac. Asega a skąd z podkarpacia jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avrill nie mam namiarów na fajny zespół ,bo ten co bedzie u nas przyjedzie az z okolic Zielonej Góry,nie szukałam nic na podkarpaciu ,tzn jest jeden zespół z Rzeszowa 3 chłopaków ,z tego co słyszłam to fajnie graja,miałam iść nawet zobaczyć jak,ale juz teraz nie jest mi to potrzebne. Jak chcesz to powiem ci gdzie i kiedy graja,mozesz sobie podjechac. Asega a skąd z podkarpacia jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj to by było na tyle uciekam do domciu. bede z wami jutro od 7,30 :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Będę Ci bardzo wdzięczna za jakieś namiary. Moje Kochanie miało się umówić z jednym zespołem, ale nie wiem co z tego będzi (czasem ma bardzo krótką pamięć hihihihi) Teraz kończę już pracę i idę do domku, po południu mamy spotkanie z jakimiś \"grajkami\" Wrażenia opowiem jutro. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja się teraz zwracam do dziewczyn z podkarpacia:) Poszukuję dość pilnie DJ na wesele i za cholerę nikogo znależć nie mogę.Chodzi mi o tereny Stalowej Woli ale myślę ze na terenie wojewódzctwa dojeżdżają do konkretnego miasta , więc jeśli któras ma jakieś namiary to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia wyslalam piosenke wiec sprawdz poczte.... Ale nikt nie nawiazal tematu o dzieciach,czyzby nikt o nich narazie nie mysli...???? Tylko ja jestem taka mamusina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroti-ja duuużo wcześniej gdzieś tam napomknęłam że pobieramy się z D. tylko dlatego ,że chcemy się starać o dziecko. W tym momencie dla mnie to priorytet, a sam ślub i wesele najchętniej chcialabym juz mieć za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenko macham do ciebie na pozegnanie:) miusiq--- a za co miałabym sie gniewac???ze wyraziłas swoją opinie?o to mi chodziło:)tylko prszosze nastepnym razem staraj sie nie wyrazac w stylu\"wogóle nie chciałabym miec takiego wesela\"(mogłam dokładnie nie ptrzytoczyc)-bo trafisz tu na inną kobietke-której mozesz przykrosc ogromna sprwaic. ale nie mi:-P ja uwazam podobnie jak wiosenka-ze mimo tego disco polo jest mi dalekie jak timbuktu:0-to porostu wiekszosc kapel weslenych gra je-bo ludzie bawią sie przy majteczkach\" itp. ale bawia sie tez przy elvisie,royu orbisonie grechucie,-a mój zespól zagra cos dla kazdego:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asega widocznie nie doczytalam tego watku....ale to nic... Dobrze ze nie tylko ja marze u malenstwu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko__________> nie tylko TY:)-marzysz o małym cudzie:)-my z G, postanowilismy starac sie o nie na krótko przed ślubem juz!!!!!!ja mam 26lat G.-28 za rok bedziemy orok starsi(aaachhh jaka zemnie spostrzegawczosc bije;) a myslałayscie juz o kwiatach które bedą dominowac w waszych bukietach?strojach/stroikach?umnie z racjii ze sala nie nadaje sie kompletnie do baloników i innnych takich-musze skupisc sie na stołach-i tu zaczyna sie problem:( jak macie jakies linki co do dekoracjii dawac martusi szybciutko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MÓJ MISIACZEK MA DZISIAJ URODZINKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ;) ;) :) ;) :) zrobiłam z mamą mu torcik z biszkoptem na spodzie,dwoma smakami kremu,galaretką malinową,bita śmietaną i truskawkami i w jednej najwiekszej truskaweczce na srotku torciku świeczuszkę ;D a mój tato zagrał mu na klawiszach sto lat ;) aż mial szklanki w oczkach.... moje słoneczko najdrozsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×