Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ami --> nie wiedzieć czemu, jeśli ktoś mnie nazywa \"napaloną dziewicą\" tylko dlatego, że urządzam wesele i chce przedyskutować z Wami jego organizację i uniknąć pewnych błędów, to czuję się urażona. Skoro moderatorzy nie reagują na takie teksty - ich forum ich sprawa. Skoro wątek \"Śluby i wesela\" ma służyć ubliżaniu innym ludziom - ok. Kafeteria nie jest jedynym forum mającym wątek weselny i nie należy o tym zapominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaaaaaaaaaahaaaaaaa
a czy ktos napisał tam osobowo??? bo chyba nie - skoro bierzesz to dosiebie znaczy ze tyczy się ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napisała to błaaaaaaaaaahaaaaaaa, która poczuła się urażona, jak któraś nazwała dziewczyny z waszego wątku qurewkami. Czyżby zasada o której wspomniałaś tyczy się i ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napisała to błaaaaaaaaaahaaaaaaa, która poczuła się urażona, jak któraś nazwała dziewczyny z waszego wątku qurewkami. Czyżby zasada o której wspomniałaś tyczy się i ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy chyba poszukac innego miejsca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> sprawdź pocztę ;) Dziewczyny, które chcą wiedzieć gdzie się przenosimy bardzo proszę o informację na emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdze w domku bo juz uciekam wiosno----bo ty mądrą kobietą jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj
trsfiłam w dyszkę:)Ja biorę ślub 18sierpnia2007 a już musieliśmy dać zadatki na salę,orkiestrę i już musieliśmy rozmawiac z księdzem w celu rezerwacji mszy,z kucharka tez,robimy wesele na 140osób,na wsi,myśleliśmy że tam nie ma tak długich terminow jak tutaj,w Łodzi,ale jest to samo,czeka się conajmniej półtora roku...Już się nie mogę doczekać na tę chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj
I jak obliczyliśmy to wyniesie nas wszystko jakieś 35tysięcy,na szczxęscie nam wesele robią rodzice,sami nie dalibyśmy rady,bo od roku mieszkamy już razem i musimy utrzymać mieszkanie a do tego ja nie pracuję...:( AAAAAAA!!!Mam pytanie-dziewczyny jak robicie sobie makijaż na ślub?Same czy wolicie kosmetyczkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za maile Dziewczynki! Do zobaczenia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , moim zdaniem zmienianie forum nie jest wyjsciem z sytuacji.Ponizej mojej i waszej godności jest przejmowanie się tym podgatunkiem człowieka. Smarkate zaraz albo pójdą na trzecią zmianę do fabryki , albo znudza się same sobą. One się az ślinią z radości że ktoś je zauważył i będą się tam młócić tak długo jak bedziecie na nie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo sie cieszę:) Ten żenujacy dowcip u dziewuszek ma się lekko z górki.Mam nadzieje że reszta dziewczyn też wkrótce się tu pojawi. Poza tym Moderator ma racje ,jak nie bedziemy na nie reagowac to się znudza same sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak holly senioritko zabulciu agatko narzeczona wi i cała reszta!!!!! jesli bedziemy reagowac na zakręty;)-to zawsze gdzies znajda sie podobne!!!!!! TU MOZNA ODDCYCHAC. BO SAME SOBIE TWORZYMY TEN TLEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też niektórym ludziom się chce tak... końcówka to już była kompletna żenada - nie popisały się panienki kulturą osobistą. Pozdrawiam te panie, które przetwały burzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też niektórym ludziom się chce tak... końcówka to już była kompletna żenada - nie popisały się panienki kulturą osobistą. Pozdrawiam te panie, które przetwały burzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff az leciutko sie zrobiło:):):) dobrze ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno________> powiem ze zaimponowałąs mi.spokojem i konsekwencją. choc juz widziałam ze był moment gdy ci nerwy puszczały,,,,, dziewczyny----ile u was daje sie ksiedzu za slub????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu też jestem i się nigdzie nie ruszam. Nie obchodzi mnie co inni piszą, nie czytam tamtego topiku, zresztą zastanawiam się czy ktoś w ogóle czyta... (na pewno nie nikt na poziomie) Ami, u mnie jest fajny proboszcz i bierze \"co łaska\" - jeśli ktoś nie ma kasy to za darmo ślubu udzieli. Można dać ile się uważa. Ale wiem że są kościoły gdzie ksiądz potrafi wprost powiedzieć ile trzeba dać albo jak sę położy kase to powie, że za mało... Ja na szczęście nie będę miała tego problemu :) Trzymajcie się i nie przejmujcie się głupimi tekstami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no umnie tez co łaska 800zł nie wiem a co wywiało wszytskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestm juz spowrotem.Byłam dowiedziec się czegoś w sprawie mieszkania.Hmmm...nie będzie lekko. a poza tym ,jeśli chodzi o sprawy przedślubne to wiecie ja naprawde mam coraz większy problem.ja niewiem czy w tej mojej mieścinie to wogóle DJ nie ma??Jak tak dalej pójdzie to będę musiala zdecydować sie na zespół a naprawde nie chcę.Ciągle te kłody pod nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie dopiero zjawie się późnym wieczorem na dłużej. Asega --> może poszukajcie DJa po innych miastach. Nasz zespół sprowadzamy sobie z Lublina. I z transportem wychodzi taniej niż gdybyśmy mieli wynająć zespół warszawski ;) Myślę, że warto rozejrzeć się za różnymi ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ;) wzięłam sobie dłuuuuuuugą kąpiel. Jeśli chodzi o rodzaj wesela to ja tak jak Ami chciałabym tradycyjne wesele, zdaje sobie sprawe ze beda u mnie przyspiewki,beda oczepiny no i poprawiny takze poniewaz bedzie duzo przyjezdnych. podaje jeszcze raz linka do tego ośrodka gdzie chcę robić: www.regle.com.pl i trzeba wejść w galerię,napiszcie jakie wrażenia,wiem ze to nic wyjątkowego ale ma swój urok (zważałam przede wszystkim na to żeby ośrodek miał salę która pomieści mi gości i aby noclegi były dość tanie oraz żeby było w tamtych rejonach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna- wiesz,chyba faktycznie tak będę musiala zrobić.Chcę mieć już przynajmniej na oku kogoś ze by w razie czego ustawić się na termin.Chyba sama się gdzieś ogłoszę że szukam. Idę do wanny i czekam na D. bo się mi chłopina gdzieś na mieście zawieruszył.Piwo+kolega=nie ma go w domu pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczko---co ty gadasz,osrodek przyjemny sala pojemna i jasna-i jest w niej mozliwosc zastosowania swoich koncepcjii dekoracyjnych:) nie to co w mojej:(juz sie pogodziłam z tym ze NIC tam nie zadziałam,ze nie bede \"tworzyc\" na siłe,,,,, ja tez wam cos powiem: jestem bardzo z was dumna.po tym ciezkim dniu. ze dałyscie rade.tak jak i kobietki(..)-w tym roku tylko tak sobie pomyslałam ze niepotrzebnie dałam sie wciągnąć w dyskusje która do nikąd prowadziła/ ide spac dla WAS!!!!!!!!!!!!! DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×