Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej Dziewczęta 🖐️ Lila ----- a do jakiej kwoty szukasz kamerzysty ???? Ja mam kamerzyste napewno sprawdzonego , bo nagrywał u mojego brata 12 lat temu (!!) , a poza tym polecił mi go dodatkwo mój kolega -kamerzysta . Ten kolega u mnie nie nagrywa bo bedzie gościem - a robi naprawdę fajne video reportaże. Mój kamerzysta bierze 1.500 , a ten mój kolega - w zalezności od ilości \"teledysków\" i ilości nagranych godzin od 1300-1500. Ale kolegę to mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :) www.vidmax.pl Spadam pracować :classic_cool: - ale siłą rzeczy i tak Was czytam , bo dostaję maile na outlooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami------- większość zdjęć fajnych ... zresztą nie może być w reportazu wszystkich zdjęć portretowych , albo w stylu Kalinki , bo nie widać by było wtedy całej uroczystosci - tylko pojedyńcze fragmenty ... takie artystyczne ujęcia :) Np. moja pani fotograf w internet wstawiła zapewne swoje \"perełki\" , które są najbardziej widowiskowe - ale przecież nie dostanę samych artystyznych w ilości 400 szt... tylko będzie też właśnie ten typowy zwykły reportaż . W każdym bąź razie cena tego \"Twojego\" fotografa jest bardzooo zachęcająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni.kami78 - Dzieki za kontakt :) zadzwonie dzisiaj do nich i umowie sie na jakis krotki pokaz tego co potrafią. Cena na szczęście mieści się w tym co zaplanowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie mój kolega mieści się w cenie :) Tylko zebyś mogła zobaczyć jak wygląda nagrany przez niego film , to musisz się niestety umówić osobiście u niego w domu . Mieszkają w Markach. Wiem , że napewno mają już umowę podpisaną na 2007 rok - ale chyba na lipiec ... ten sławetny i rozchwytywany 07.07.07 :) Dodatkwo jego żona - robi zdjęcia ... ale z tego co wyczytałam to już masz fotografa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami------------------- twoje ostatnie zdjecia ogolnie mi sie podobaja ale mam wrazenie ze sa jakies takie sztuczne, przynajmniej tak mi sie je ogladalo... ale tez bradziej mi sie podobaja niz te zdjecia poprzedniego :-) widzielismy wczoraj zespol, zaliczkowalismy juz wiec mamy pewne. facet zrobil na nas bardzo pozytywne wrazenie, kontaktowy, mily wie o co chodzi. wszyscy (4 osoby) so po szkole muzycznej, prowadza na weselu te wszystkie zabawy wiec mysle ze bedzie dobrze :-) i okazalo sie ze ma podobne zdanie na temat zabawy, tzn ja bardzo chcialam zeby byly elementy biesiadne (jakies tam "sokoly" i inne :-) ) a on sam powiedzial, ze wlasnie sie takie wesela z mieszana muzyka bardzo sprawdzaja. tylko cene podniesli i teraz jest 2000 za 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami jeśli chodzi o ostatniego fotografa to odniosłam wrażenie, że oglądane przeze mnie zdjęcia z pleneru były lekko niedoświetlone. Ale ogólne wrażenie jest jak najbardziej OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nam do zamowienia zostal jeszcze kamerzysta.Nie wiemy jeszcze kogo wybierzemy.Poza tym moj narzeczony wyjechal do pracy i wroci dopiero za 2 tygodnie.Juz tesknie za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to na razie cos w takim, bardziej klasycznym stylu: http://www.kobieta.wp.pl/gid,8456016,img,8456087,kat,26315,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=11 moze mi sie bedzie musialo zmienic jak zaczne mierzyc i bede wyglada fatalnie w takim kroju. wolalabym zeby dol sukienki byl raczej sztywny a nie fruwal przy tancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco :):):) Ami---Jeśli chodzi o zdjęcia, które niedawno zamieściłaś, to przyznam, że chociaż nie są jakieś oszałamiające to uważam, że są dobre. Ja jednak na Twoim miejscu poszukałabym jeszcze troszeczkę i na pewno znajdziecie bardziej ambitnego fotografa. To oczywiście moje osobiste zdanie, którym nie musisz absolutnie się sugerować ;) Wiosno---Suknia bardzo elegancka. Mi przypadła do gustu 4. http://www.kobieta.wp.pl/gid,8456016,img,8460013,kat,26315,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - uważam, tak jak Ty - nr jest prześliczna :-) Tylko oczywiście żadnej krótkiej w tej prezentacji nie było. I jak nie znajdę żadnej innej, to byc może skusze się na nr 4. Tylko bez tej koronki jest już mniej efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Trochę się tu pozmieniało od mojej ostatniej wizyty, ale może jeszcze ktoś mnie pamięta ;) A więc - machina ruszyła :D Mój ukochany poprosił mnie o rękę i zaczęły się przygotowania. Najpierw - rozmowy, rozmowy, rozmowy.... Między nami, z rodzicami, z przyjaciółmi, tymi już po ślubie.... Nie chcieliśmy robić wesela, ale po tych wszystkich rozmowach jednak zmieniliśmy zdanie. Wszyscy mówią że warto i nikt nie żałuje. Więc klamka zapadła. Ślub w maju lub czerwcu. Wstępnie jedną sale mamy na 2 czerwca :) w kościele nie ma problemu, terminy jeszcze wolne. Potem poszukiwania orkiestry... fotograf, kamera... No i sukienka :) Jestem niesamowicie szczęśliwa, rodzice też zadowoleni, zaskoczyliśmy ich bardzo (jednych i drugich), ale ja sama - mimo że tak czekałam na tą chwilę - chyba byłam w największym szoku!! Nawet nie pamiętam co dokładnie powiedzieliśmy... ;) Na pewno będę miała dużo pytań, więc będę się tu pojawiać. Nie siedzę ciągle w domu i nie mam dostępu do netu bez przerwy, ale na pewno skorzystam z Waszej pomocy, bo wiem, ze wiele z Was jest już dużo bardziej zaawansowanych :) A więc do \"napisania\" i pozdrawiam wszystkich 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Madgalena - hejka jestem z tych okolic mój kolega miał tam wezele osobiście się na nim nie bawiłam ale był zadowolony jedyny minus to sala jest mała więc za dużego wesela nie zrobisz. Poza tym przed samą Kaskadą nie ma gdzie posiedzieć czy wyjść na papieroska no chyba ze chcecie postać na parkingu. W okolicach Raszyna jest duzo ładniejszych sal. Ja mam swoje wesele w Hotelu Groman Polecam Hotel Książe Poniatowski, Hotel Hrabski, Hotel Baron albo sale weselną Elgrom Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to pytaj w każdej sali byłam i w prawie wszystkich sie bawiłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ami---Bardzo podobają mi się zaproszenia, których link umieściłaś jako pierwszy. Rulony nie do końca do mnie przemawiają, choć muszę przyznać, że również są bardzo eleganckie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila-własnie dlatego mi sie podobają...wiesz nie lubie \"ozdobników\"dostakowych typu gołebie obraczki serca itp...lubie prostote na maxa... dziewczyny ja sie juz oto pytałam ale ponawiam: która juz pracuje i co robi z zapraszaniem szefostwa i kolegów z firmy? ja mam dylemat:lubie szefa bardzo ale jakby sie to policzyło to szef+małżonka i ch syn+jego żona,ich córa+chłopak,kolega z za biurka+zona:( nie wiem..w firmie panuje rodzinna niemal atmosfera szef pamieta o moich urodzinach itp...ja bym była za opcją zawiadomienie o ślubie ale G. zaprasza swoich szefów(ale tylko samych szefów,bez kolegów z pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami -- ja też bardzo lubię prostote dlatego faworyt to, to pierwse zaproszenie :) Też mam dylemat z zapraszaniem szefostwa tym większy że ja pracuje w oddziale i mój zarząd jest w całkiem innym mieście łącznie z moim przełożonym no i teraz nie wiem czy zaprosic tylko na slub jak to zrobil kolega z pracy czy tez na wesele. Nie ukrywam koszty zwiększyłby mi sie o jakies 9 osób + osoby towarzyszące, a to wychodzi spora sumka której chyba nie będę miała Jeśli byłabym na twoim miejscu i miałabym taką rodzinną atmosferę w pracy zaprosiłabym szefa z os.towarzysząca (bez dzieci) najbliższych kolegów z osobami towarzyszącymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lila za odzew:) Więc tak, wesele będzie małe- 51 osób, ale faktycznie na zdj. sala wydaje się mała i skromna. W menu 5 posiłków gor. a więc dosyć sporo. Ciekawe czy te porcje przyzwoite. Piszesz że kuzyn był zadowolony? Poszukam jeszcze w neciku tych hoteli o których piszesz. Robimy wesele skromnym nakładem środków więc zależałoby nam żeby cena nie przekraczała 140 złociszy za osobę. Ale te hotele chyba więcej biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Magdalena - wiem że z jedzenia byli zadowoleni ale to nylo jakies 4-5 lat temu wec nie wiem czy czasami nie zmieniła się kucharka. Te hotele o których ci pisałam sa w cenie od 140 do 160 przeważnie po 6 dań gorących, przystawki, ciasta ,desery, napoje gazowane i nie (bez limitu), kawa herbata (bez limitu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila---Muszę przyznać, że zdziwiła mnie cena 140 zł za 6 dań gorących + płyta zimna. Ja nie mieszkam w stolicy, a takich niskich cen nie znalazłam w żadnym lokalu u nas. Ale to tylko na Twoją korzyść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×