Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość mrowka cz.
oba mają super zdjecia w plenerach! chociaz to pierwsze studio jakby lepsze trochę- takie mniej sztuczne i lepsza jakosc artystyczna. Chociaz czy ja wiem. w kazdym razie b. fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami :-) studionapietrze------------- plener za bardzo dla mnie "udziwniony", studio22-------------- plener fajny, chociaz niektore malo wyrazne, zbyt oddalone... moze to kwestia prezentacji na stronie. ogolnie drugie jakby lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> studio na piętrze bardzo mi się podoba, ten drugi fotograf trochę mniej, ale też miał fajne zdjęcia. Z resztą to kwestia gustu, który komu bardziej się podoba, wydaje mi się, że oba studia prezentują nienajgorsze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dzieki kobiety za komentarze..są dlamnie bardzo cenne tym bardziej ze unas w sz-nie wbrew pozorą trzeba juz rezerwe robic na kaerzyste i fotografa...powiedzicei(i wklejajcie linki jak macie) ile płacicie za nich(ja wiem zę takie pytanie juz padało ale wtedy mamy juz jasną skale porównawczą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mam na imie Dorota czy moge sie przyłaczyc? bo ja tez wychodze za maz w przyszłym roku w sierpniu ale jeszcze zadnych przygotowan nie rozpoczełam bo z tego co wiem to restauracje itd u mnie wystarczy rezerwoowac jakies pol roku przed a za sukienka slubna chce sie rozejrzec w styczniu bo mowiła mi pani w salonie ze wtedy bedzie nowa kolekcja i wtedy najlepiej szukac. wiec jak?> przyjmiecie mnie do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Ami -- nie przepadam za zdjęciami w studio więc trudno mi cokolwiek o nich napisać, natomiast plener wydaje sie być całkiem ok.. osobiście bardziej mi się odobały zdjęcia w plenerze w studio na piętrze:) link nr 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti :) miło że do nas dołaczyłaś :) macie już jakąś wstępną datę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslimy nad 15 sierpnia bo to swieto i wtedy zawsze mieli bysmy rocznice w dzien wolny od pracy itd wydaje mi sie ze dobra data:) A ile macie latek dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przyszłam się przywitać bo dzisiaj strasznie pracowity mam dzień dotiii - witamy w naszym gronie :) Mam pytanko czy ktoś ma w mp3 utwór ślubowanie? chciałabym to posłuchać a nawet nie wiem kto to wykonuje Jesli ktoś ma i mógłby mi przesłać piosenke mailem to z gory dziekuje moj adres lila_24@o2.pl pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa juz sie mniej wiecej zorjetowałam ile macie latek z poprzednich stron.. hmm kurcze czyli co ja jestem najmłodsza? bo mam 21 lat a w dniu slubu bede miec 22. Moj kochny przyszły maz jest 5 lat starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoś młodszy sie jeszcze trafi ale chyba faktycznie jak na razie to jestes najmlodsza :) Pozazdroscic wieku i odwagi bo ja majac 21 lat daleka bylam od mysli o slubie dopiero niedawno dojrzalam do tej mysli A moze poprostu znalazlam tego jedynego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotiii, spoko z tego co pamiętam są na topiku dziewczyny w Twoim wieku. ami --> sama chętnie bym się pochwaliła, ale nie mamy jeszcze ani kamerzysty ani fotografa. Jakoś nam schodzi to wybieranie. Pewnie pod koniec roku zabierzemy się za szukanie i pewnie ci lepsi będą już zaklepani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dniu ślubu będę miała 26 lat i mój M również (nasz slub jest dzień po jego urodzinach) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK23
Witajcie dziewczyny! Ja tez będe brała ślub w 2007roku, planujemy go w czerwcu, ale jeszcze nic nie mamy załatwionego. Nawet nie mamy konkretnej daty. Czy pomożecie mi, gdyż nie wiem za co się najpierw wziąść, co się po kolei załatwia- sale?, księdza? Prosze o jakąś instrukcje. Jestem z Krakowa i mam 23 lata. Pozdrawiam i z góry dziękuje- KK23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK23 -- witaj nie wiem jak jest z salami w Krakowie ale my od tego zaczeliśmy, potem był kościół i orkiestra teraz fotograf i kamerzysta. W miedzy czasie szukam zaproszeń i nagrywam utwory które mi sie podobają na płytke żeby w końcu coś wybrać na nasz pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK23
Dziękuje ślicznie! Mam nadzieje, ze nie jest zbyt późno na szukanie sali :) Ciekawa jestem, czy w Kościele ja proponuje termin czy Ksiądz? Może się tak zdarzyć, że jak będe miała już sale a Ksiądz mi odmówi terminu ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kk 23 Najważniejsza jest sala... to jej musicie poszukać, znaleźć wolny termin i tym sposobem data sama się ustali :) następnie proponuję rozpocząć poszukiwania zespołu bo wbrew pozorom czasami trudno znaleźć zespół do zaakceptowania ;) dopiero po tych ustaleniachpowinniście pójść do ksiedza i ustalić odpowiednią godzinę ślubu w kościele :) czerwiec jest już za 10 miesięcy :) blisko i dlaeko jaednocześnie.... jeżeli jesteście zdecydowani na ten miesiąc ślubu to nie zwlekajcie.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak KK!czerwiec ,sierpien,wrzesien to chyba najbardziej popularne m-ce!wiec najpierw sala zespół(dj), i cała reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Wpadam jak zwylko na moment. Fajnie, że jest nas coraz więcej. Ja podobnie jak Brida, w dniu ślubu będę mieć 26 lat, a więc tak średnio jak na nasze grono:) Muszę się Wam pochwalić, że wybraliśmy już miejsce na plener. Wybieramy się do Skansenu. Co Wy na to? Macie jakieś inne ciekawsze pomysły? Tak naprawdę naszym marzeniem była sesja w Tatrach, ale stwierdziliśmy, że 200 km to jednak troszkę daleko...:( Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chetnie sie do Was przylacze, jeszcze nie wypowiadalam sie na zadnym ze \"slubnych\" topikow, ale najwyzszy czas, bo ja i moj ukochany planujemy slub na koniec wrzesnia 2007 :) Denerwuje sie troszke, bo to jednak duzo zamieszania i organizowania, ale to takie podniecajace!! Sale trzeba bedzie rezerwowac juz niedlugo, pomimo, ze mieszkam w malej miejscowosci, ale ladnych sal jak na lekarstwo. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i ich facetow, zycze powodzenia i cierpliwosci podczas organizowania slubu i wesela, bede tu zagladac jak czesto sie da, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka-miło ze sie nami zainteresowałas!!!!powtarzam do znudzenia ze my nie tworzymy \"zakletego kręgu\" i mimio tego ze sie juz troche znamy i lubimy zapraszamy do siebie !!!!! ps. wrzesien jest przepiękny jesli chodzi o wybór daty ślubu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie skansen to fajne miejsce na sesję zdjęciową. Szczególnie jeśli się mieszka gdzieś w centralnej Polsce, bo do gór i morza daleko ;) Sama myślałam o sesji zdjęciowej w jakimś ładnym parku lub w ruinach zamku (z tego co się zdążyłam zorientować większość par z okolic Warszawy wybiera właśnie takie miejsca). W dniu ślubu będę mieć 24 lata (rocznikowo 25), narzeczony 26, czyli pewnie też mieścimy się w średniej topicu. Pozdrawiam i witam serdecznie nowe dziewczyny na naszym topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa wiek: ja w dniu slubu bede miała 27 lat(tj. 30.12.2007) a mój G. 29-skonczy w sierpniu.także bede dojrzałą panną młodą:D:D p.s dziewczyny czy sądzicie ze \"wiek obliguje\" tj.że np. dziewczynie w wieku 22....24..25...tak wypada miec białą kiecke i długi welon a starszym juz nie? bo osotanio moja\"zyczliwa\" znajoma stwierdziła\"no ty chyba o bieli i welonie nie myslisz co\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaa Ami, no prosze Cię, kopnij w dupę \"życzliwą\", i niech sie w nos pocałuje :-p To Twoja sprawa w czym i w jakim kolorze idziesz do ślubu :-) Biel kiedyś oznaczała niewinność i dziewictwo, więc zapytaj się znajomej, czy jej biała kiecka oznaczała, że biorąc ślub była dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fajnie ze sie troszke ruszyło na topicu bo ja sie kolo poludnia poddałam - nie było nikogo chyba. Ale z tym wiekiem to moim zdaniem wcale nie zobowiazuje - jesli ktos chce biała suknie to niech ma w koncu musimy wtedy wygladac tak jak ze swoich marzen a zreszta 20-kilka lat to przecierz nie wcale tak pozno prawda?:) Ja to bede młoda panna 22 letnia i troche sie przestraszyłam bo widze ze wszyscy starsi ode mnie. A sukienke chce miec ecru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki----wiedziałam ze JESTES WIELKA!!!!!!!!!!!!!! dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×